Pylová alergie a teploty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kasyjopea
Kecalka 169 příspěvků 07.04.11 13:58
Pylová alergie a teploty

Ahoj všem maminkám, ráda bych se poradila ohledně symptomů mé 19m dcerky. Od začátku roku se neustále potýkáme s nějakými virozami, či teplotami. Prodělala pneumokoka v nose, rostou ji zuby a v zásadě se dá říct, že není 14 dní, kdy by neměla teploty. Za poslední týden má teploty kolem 37,5 – 39st. Např. dnes v noci – bez teploty, v 5 ráno 38,8, v 9 ráno bez teploty, teď 38st. K tomu čirá rýma, ekzém pod koleny, který má cca týden, kopřivka po těle. Unavená není, málo jí. K MUDr. jdeme zítra na moč, krev a crp. Dala nám takhle po telefonu 3 varianty – zuby,alergie, EB virus. Tak se ptám, je možné mít při alergii na pyly takovéto skokové teploty? Máte s tím zkušenost? :nevim:
Děkuji za názor. :kytka:

Reakce:

Petana1
Povídálka 39 příspěvků 16.04.11 23:12

Ahoj, prave jsem nasla tento prispevek a chtela bych se zeptat, jak jste dopadli.. Prispevek jako bych napsala sama. Od listopadu jsme nahromade, syn ma 28 mesicu. Take teploty kolisave co 14 dni, uz je to vycerpavajici pro oba. Nevim, co s nim, vzdycky kdyz jdu k dr, tak reknou, ze je to vir a podavat ibuprofen a poslou nas domu..bez dalsiho vysetreni. :nevim:

Boriska
Extra třída :D 12109 příspěvků 16.04.11 23:21

ahoj, já vám holky nevím, beru to podle sebe, mě zjistili pylovky v pubertě – a to reakce většinou je rudé, nastříklé oči -jako angorák, svědící, pčikám furt a jsem malátná, hned unavená a něky mě otřepe a mám pocit horečky, ale určitě jsem se nedostala přes 37,5, v podstatě jsem si ji nikdy ani neměřila – to jen pocitově, přece jen malé dítě by mohlo mít reakci silnější,ale já bych ty teploty alergické reakci na pyly nepřisuzovala :think: – navíc zakladatelka píše, že se potýká s teplotami od začátku roku a to pravda těch pylů v ovzduší moc nebylo

Váš příspěvek

TOPlist