Rakovina slinivky břišní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VeTo
Povídálka 14 příspěvků 05.03.13 21:16
Rakovina slinivky břišní

Dobrý den, nemáte někdo zkušenosti s rakovinou slinivky břišní? Prosím, nepište komentáře, že vám na ni někdo umřel, prognózu známe moc dobře. Spíš bych potřebovala nějaké pozitivní rady - co komu pomohlo… klidně i nějaká alternativní medicína. Jsme ochotní zkusit snad všechno… Díky moc!

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Loki01
Echt Kelišová 8777 příspěvků 05.03.13 21:25

Ahoj. Obavám se ze moc lidi jinou zkušenost mít nebude, takže ti asi moc lidi nepomůže. Posílám :hug:

banánice
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 05.03.13 21:27

Nezlob se nevím o nikom komu by něco pomohlo. A že s tím kolem sebe máme zkušenosti :oops:

mroe
Extra třída :D 13032 příspěvků 05.03.13 21:35

Drzte se. Bohuzel na nemoc, u ktere prezije 5 let jen 5 procent nemocnych, bude asi jakakoli alternativa kratka( stejne jako je yatim kratka klasicka medicina). Nejvetsi sance je, pokud se na nemoc prislo v podstate nahodou( tedy hodne brzy) a v tomto pripade bych se drzela klasicke mediciny, nic nez radikalni operace nepomuze.

terinka4444
Hvězda diskuse 56289 příspěvků 05.03.13 21:46

JEmi to líto, vyzkoušeli jsme alternativ hromadu, utratli tisíce, ty tři měsíce dané lékařem nepřežila, obávám se, že je zle a moc rad není a omlouvám se, že nedokážu povzbudit. Hodně hodně hodně sil :hug: :hug: :hug:

jaěščř  05.03.13 21:46

Můj děda se z ní vyléčil. Nevím příliš podrobností, jen vím, že měl rakovinu slinivky břišní a pomohli mu v Brně v Bohunicích.
Bohužel se rakovina (jinde) po 5 letech vrátila a to už nezvládl.
Nevím co absolvoval kromě operace tehdy za léčbu.

jizvíková
Extra třída :D 12490 příspěvků 05.03.13 21:48

Tak pomaha dodrzovani diety, pangrol, melasa, ovosan. Teda pokud to „zaludek“ zvladne, jinak co napsat, rozlucte se. Vim, ze to zni blbe, ale plana nadeje je na nic, smireni se a klidny odchod je nakonec to nejlepsi, sezente dobreho doktora, ktery rozumi lekum na tiseni bolesti, najdete blizke centrum pro bolest

vim o cem mluvim, z tohohle neni navratu, je mi to moc lito, preju hodne sil

lekno  05.03.13 21:49

Můžu napsat jen držte se :hug:…já taky bohužel pozitivní zprávou nepřispěji.

U naší babičky byl předpoklad, že má něco se žlučníkem…když ji operovali, zjistili tuto diagnozu :,( a žila pak už jen 3 měsíce. Je mi to líto, to je hnusná nemoc, co nezná slitování :,(

blueberryx
Kecalka 462 příspěvků 05.03.13 21:54

Nastesti nemam zkusenost s nekym blizkym, ale mam tyto pacienty v praci :(
co muzu doporucit, tak dobre centrum na lecbu bolesti a uzit si s blizkym co nejvic hezkych dnu
drzte se :hug:

Anonymní  05.03.13 22:01

Bohužel nic. Strejda sice přežil přes 1,5 roku, což bylo dost na to, v jakém to měl stadiu, ale v zásadě se nic nedalo dělat. Možná by vydržel déle, kdyby si odepřel pivo a tak - ale to on zase nechtěl.

Jediné, o čem vím, že mu fakt pomohlo, byly velmi silné náplasti proti bolesti (myslím, že je dostal ve specializovaném centru - v Motole tuším). Ulevilo mu to, takže mohl lépe doma fungovat.

Za sebe bych asi zkusila čínskou medicínu, tam vědí, co dělají, za ty tisíce let (byla jsem tam kvůli gynekologickým obtížím).

Držím palec, abyste to zvládli - teda hlavně duševně.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32168 příspěvků 06.03.13 06:51

Ja jsem videla pacienta, ktery prinesl asi 12 let starou zpravu, kde mel provedene CT bricha a na nem zachycenou rakovinu slinivky. Byl u me po tech letech se zcela jinymi potizemi a o nejake rakovine nemel ani sajna, nevedel, ze by ji mel kdy mit.
Na 95% to byl omyl, na 5% nejaka samouzdravujici sila. Kdyby v te dobe navstivil nejakeho lecitele, mohl si tento zaznamenat uzasny lecebny uspech, nastesti se tak nestalo a senzace zapadla.

peggy.sl
Generální žvanilka 20545 příspěvků 1 inzerát 06.03.13 07:05
@Pudloslava píše:
Ja jsem videla pacienta, ktery prinesl asi 12 let starou zpravu, kde mel provedene CT bricha a na nem zachycenou rakovinu slinivky. Byl u me po tech letech se zcela jinymi potizemi a o nejake rakovine nemel ani sajna, nevedel, ze by ji mel kdy mit.
Na 95% to byl omyl, na 5% nejaka samouzdravujici sila. Kdyby v te dobe navstivil nejakeho lecitele, mohl si tento zaznamenat uzasny lecebny uspech, nastesti se tak nestalo a senzace zapadla.

Kolik se takových omylů asi stane?.. :think: :think:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 32168 příspěvků 06.03.13 10:49

@peggy.sl no malo :-(

Loki01
Echt Kelišová 8777 příspěvků 06.03.13 12:03

Tak ono ještě záleží jestli je to adenokarcinom nebo neuroendocrine nádor. Bohužel je to často prave adenokarcinom

soldi
Neúnavná pisatelka 17165 příspěvků 06.03.13 14:05

@VeTo znamy mal rakovinu v brusnej dutine- neviem presne kde, ale metastazovala hadam vsade. operovali ho, vybrali mu aj cast slinivky, zlcnika, pecene, criev, zaludka, atd… s tym, ze bude dozivotne na liekoch a fungovat len ako invalid aj to kratkodobo.
dal sa na makrobiotiku. ale totalnu. napr. minimalizuje pri vareni jedla pouzitie elektriky- v lete robi vsetko na peci v zahrade. nepouziva mobil, ani mikrvlnku samozrejme.
bol na nejakom makrobiotickom kurze v holandsku, ale da sa to nastudovat aj z kniziek.

je to uz vyse 10 rokov. neberie absolutne ziadne lieky, je uplne zdravy, funguje na 100%. akurat musi dodrziavat tu stravu.
staci, ak si da napr. kocku cokolady a dva dni pregrcia.

hadam som trosku pomohla :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >