Ramissio goji zkušenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

emicka22
Kecalka 194 příspěvků 10.04.14 18:07
ramissio goji zkušenosti

Ahoj maminky, máte zkušenosti z přípravkem goja od ramissio. chtěla jsem ho nasdit malé /4r/protože je často nemecná od září už brala 4 atb. ale nevím jestli to mužou děti a jak často, nikde jsem se nedočetla. nevíte? díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

tjuklova
Nováček 7 příspěvků 13.05.14 13:01

Dobrý den, určitě bych ji nasadila. Syn kamarádky byl neustále nemocný. Pije goji 3 měsíce a je zdráv, maximálně ho trápí menší rýma.

Anonymní  17.05.14 12:52

A to opravdu musela mít vždy ATB? Možná změnit lékaře…

sisul
Stálice 94 příspěvků 19.05.14 20:50

Ahoj Holky,
jsem v 10+5 týdnu těhotenství.
dala jsem si pár plodu goji.
myslíte, že to mohlo miminku nějak uškodit?
skoro všude píšou, že goji je pro těhotné nevhodné.
Děkuji moc za odpověď.

tjuklova
Nováček 7 příspěvků 19.05.14 21:51

sisut
Goji bych se v těhotenství vůbec nebála. Sama ji piji a momentálně plánuji druhého prcka a neplánuji, že bych ji pít přestávala.
A pokud jste jak píšete měla jen pár kousků, tak to mimčo ani nepocítilo.

sisul
Stálice 94 příspěvků 20.05.14 08:19

Děkuji moc za uklidnění :-)

Gabculka10
Nováček 7 příspěvků 08.09.14 20:54

Dobrý den, mám otázečku ke goji, máte někdo zkušenost, že po jeho užívání se zlepší atopický ekzém? děkuji Gabča

tjuklova
Nováček 7 příspěvků 09.09.14 10:02

Gabculka10 : Já osobně mám vyzkoušeno přímo na sobě. Léta jsem bojovala s lupenkou a až goji mi pomohla. Do 3 měsíců byla pryč, takže určitě pomůže i s ekzémem

Gabculka10
Nováček 7 příspěvků 09.09.14 13:19

Dávkování je ale 25ml 1 denně pokud se nemýlím…a myslíte, že se ekzém ztratí?? manžel začal goji užívat a dost se mu zhoršil, ale je to prý normální…??

tjuklova
Nováček 7 příspěvků 09.09.14 13:28
gabculka10

Na lahvi se píše toto dávkování 1× 25ml. To ale platí spíše při prevenci, kdy potíže nejsou. Při takovýchto potížích bych také ze začátku nasadila 2× 25ml, nebo ještě podpořila detox. náplastmi. Já kombinovala i s revitalize a jsem opravdu spokojená. A to že se mu to ze začátku zhorší je opravdu normální. Mě ta lupenka první týden vyjela také více a pak už ustupovala a teď už není. Tím zhoršením bych to viděla na to, že jde z těla pryč to co tam bylo dlouho usazené. Myslím, že by se vám také mohlo podařit se toho zbavit- jen to třeba může trvat déle- u každého je ta doba jiná. Pokud byste chtěla ještě více poradit tak můžete napsat na tjuklova@seznam­.cz

Nika198
Nováček 3 příspěvky 15.09.14 21:22

Dobrý den, ráda bych se vás zeptala na zkušenosti s Goji od Ramissia, nevíte zda ten „džus“ opravdu obsahuje kustovnici čínskou" při ochutnávce mi připadala chuť jako mrkvového džusu. Nevíte proč nelze koupit tento produkt absolutně bez závazků??? bez registrace u Ramissia. Trochu mi připadá zda se nejedná o podvod za hodně peněz. Při čtení milionu příznivých účinků se mi tomu všemu nechce věřit, nejedná se o prosté „placebo“??? Děkuji za vaše poznatky.

tjuklova
Nováček 7 příspěvků 16.09.14 08:00

Také mohu potvrdit. Mě se tedy nejdříve nezdála ta cena, takže jsem si zakoupila levnější variantu od cizí firmy. Ta mi přišla jako ředěná a nepomáhala( nebo jsem to alespoň nepocítila). Pak jsem u kamarádky ochutnala od Ramissia a byl to rozdíl. Opravdu nejde o podraz a pomáhá. Já si nedávno nechala udělat diagnostiku. Mám tělo plné vitamínů a minerálů - a to nejím žádné ovoce a jen málo zeleniny. Vše pouze z goji. A jak píše paní Jeníková, vyplatí se zaregistrovat- nejen že máte pěkné slevy na dobré výrobky, máte pak také šanci si pěkně přivydělat, nebo objednávat zdarma.

zorietka
Stálice 54 příspěvků 04.11.14 22:33
@JenikovaA píše:
Určitě neee
sama goji uživam aznam kupa lidi kterym to pomohlo :)a měli velke problemy mluvim z vlastni zkušenosti
Pozna se to i z lepšich vysledku krve cukru atd kdy se klientum uplně změnili hodnoty
rozhodně doporučuji členstvi maji perfektně upravenou marketingovou strategii a vyrobky potom kupujete za vyhodne ceny a nebo zadarmo :)nevahejte jsme členem taky :)rozmyslete si a když tak mi pisněte

Dobrý den, jak je možné provést registraci do Ramissio? Potřebuji ID již registrované osoby…?! Jak k němu přijít? Děkuji ;)

tjuklova
Nováček 7 příspěvků 05.11.14 07:21
zorietka

Dobrý den,
opravdu se musí jít přes někoho kdo už registrován je.
Můžete jít klidně přes mé. Stačí napsat email na tjuklova@seznam.cz a já vám své číslo pošlu.
V případě potřeby není problém se spojit

veron2
Nováček 2 příspěvky 10.12.14 14:45

Dobrý den,
zajímavé je, že mně se pravidelné a dlouhodobé užívání goji na výsledcích krve vůbec neprojevilo. A to jsem na spodní hranici s množstvím červených krvinek. Rovněž energeticky se na mně goji nijak neprojevuje. Zlepšily se mi pouze nehty a působí na mě jako afrodiziakum. Otázkou je, zda se mi tyto dva účinky za 600 na tři týdny vyplatí…Pořád si říkám, že SNAD se mi to vrátí na stará kolena.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Hormony jsou nejoblíbenější antikoncepční prostředek. Užívá je polovina žen

Hormonální antikoncepci nezřídka ženy označují za jedovaté svinstvo, které škodí tělu i prostředí. Na druhou stranu ji ale pravidelně užívá téměř polovina plodných českých žen a celkem 80 % se chrání před početím alespoň nějakým způsobem. číst dále >

9 rad, které vám ušetří čas a vydělají víc peněz v Bazaru

Jak si inzerování zjednodušit, abyste focením a popisky nestrávila celý den? Poradíme vám, jak prodej na bazaru zefektivnit. číst dále >