Řízení auta - jsem antitalent a mám odpor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Závislačka 4648 příspěvků 30.11.11 13:16
Rizeni auta - jsem antitalent a mam odpor

Jsem antitalent na rizeni, protoze jsem nervak. :zed: Takze k tomu mam odpor, tak radeji nejezdim, takze je to jeste horsi a tak mam jeste vetsi odpor. Je to zacykleny. Jak prekonat ten odpor a donutit se k treninku?

A jak jste na tom vy holky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pannda
Závislačka 3080 příspěvků 30.11.11 13:18

Miluju řízení..i přes občasné nadávání…nejradši mám dlouhé jízdy po republice, nebo k moři. Byla jsem už 2× v chorvatsku a odřídila si to sama, páč partner papíry nemá.

Amelie
Závislačka 3472 příspěvků 30.11.11 13:18

vzit se svou kamaradku ktera dokaze byt v klidu a nad veci a jet trenovat aspon na parkoviste :-)

5misa6  30.11.11 13:21

Můj manžel se mnou nerad jezdí,protože jezdím líp jak on,a on si to přiznává :-D a když řídí on,tak ho jen buzeruju,chudák :-) ale jezdím ráda,i když někteří řidiči jsou paka.

pikola
Echt Kelišová 9763 příspěvků 30.11.11 13:22

ja mam nejlepší zkušenost s automatem. Taky jsem se Bala řídit, teď ridim moc rada, nechcipne to, nemusíš přemýšlet co radit a soustredis se na jízdu. Už bych nesla do auta s řazením.

Uživatel je onlineMUFICE
Hvězda diskuse 42479 příspěvků 30.11.11 13:25

Co jsem doma na RD, tak jezdím skoro denně autem. Objedu si doktory, nákupy, jezdím autem do fitka a po příbuzných. Párkrát do roka jedeme někam po republice na prodloužený víkend nebo na chalupu, takže ty 2 – 3h cesty v klidu odřídím. Řídím ráda a taky se kolikrát vztekám, když potkám nějakého blba :cert:

Jestli můžu poradit, tak si zaplat nějaké kondiční jízdy v autoškole. Pak můžeš začít sama jezdit na nějaké krátké trasy, třeba k nejbližšímu supermarketu, tam jsou i velká parkoviště, takže s parkováním není problém. Taky bych zkoušela jezdit nejdříve po vesnici, kde nejsou světla, aby sis nacvičila křižovatky a rozjezdy atd.

Zuzga  30.11.11 13:28

Ahoj,
Ja som sa bala soferovat v neznamom meste s vrestiacim deckom za chrbtom. Ale naskytlo sa nam auto s automatikou a ja som sa odhodlala- s vedomim, ze mi to neskape a dieta aj ked vresti, tak chvili vydrzi som do toho isla.
Prejazdila som si sama mesto, naucila sa parkovat ( zo zaciatku som parkovala len pri supermarketoch :D )
Teraz mam automat a vzadu uz tri vrestiace deti, ale uz je to pohoda.
Skus sa odhodlat, pripadne si zaplat kondicne jazdy a povedz instruktorovi, nech s tebou trenuje to, coho sa najviac obavas (rozjazd do kopca, neprehladne krizovatky, vypnute semafory, parkovanie a pod.
 Zuzana

Zuzga  30.11.11 13:30

V predchadzajucom prispevku malo byt- teraz mam manualnu prevodovku

tasa
Závislačka 4648 příspěvků 30.11.11 13:37

ja mam pocit, ze s autoskolakem jezdim hur nez s nekym jinym. ja cejtim takovej jakoby ostych z autority. s manzelem to moc nejde, on se ze me vzdycky hrozne rozcili a to me dodela. snad jedine s chudakem mamou, ale ta ma malo casu. A ted, kam dam prcka v dobe jizdy? Jinak o ty automatice jsem premyslela. Jsou trapne drahy, jinak by se to hodilo.

JustynaSvobodova
Kecalka 111 příspěvků 30.11.11 13:41
tasa píše:
Jsem antitalent na rizeni, protoze jsem nervak. :zed: Takze k tomu mam odpor, tak radeji nejezdim, takze je to jeste horsi a tak mam jeste vetsi odpor. Je to zacykleny. Jak prekonat ten odpor a donutit se k treninku?A jak jste na tom vy holky?

taky sem nervák,ale uvidíš čím dýl budeš jezdit tak to pude líp,musíš se hlavně uklidnit,všechno dělat v klidu,v pohodě,já si dělám papíry od dubna,stále je nemám hotový,protože prostě se k tomu musim dycky odhodlat a ted si kvůli musim připlácet kondiční jízdy,protože prostě to stále neumim na to abych šla nas zkoušku

tasa
Závislačka 4648 příspěvků 30.11.11 13:48

Ja mam papiry od 98 roku, ale nejezdim. Myslela jsem si,ze to malo, co si pamatuju, se neda zapomenout, ale zjistila jsem, ze da.

lucineeccka  30.11.11 13:50

Překonat se!
Já jsem začala jezdit, hned jak jsem dostala řidičák.Po první jízdě jsem řekla, že už do toho nesednu, pak to bylo lepší a lepší.Teď už mi to problém nedělá.Jenom dementi mě občas dovedou vytočit ( hlavně ty v kamionech).ALe už se nenervuju.

pikola
Echt Kelišová 9763 příspěvků 30.11.11 13:50

ja jsem si třeba dělala papíry v 18ti, po tom co jsem rodičům ulomila dveře u auta jsem řídit odmítla, řídila jsem AZ za par let jediné v případě nouze. Znovu jsem začala Az ve 30ti, ale mam muze klidase, teď s navigaci zvládnu skoro cokoliv, když už me tady v zahraničí stavela policie, stejně jsem nepochopila, co jsem provedla :-) proste radši budu řídit, nez porad na někoho čekat Az me odveze.
Ridim sice od května, ale už mam skoro 6 tis km, skoro celou cr. Ale taky jsem rada, ze mam dobře auto, an které se mohu spolehnout :-)

Takže se nebát, cvoku jezdi stejně spousta, učeny z nebe nespadl.

Příspěvek upraven 30.11.11 v 13:53

janinkaz
Nadpozemská drbna 28408 příspěvků 30.11.11 13:51

Myslím, že pokud se budeš do řízení nutit, nikdy ti to nepůjde dobře a nebudeš za volantem v klidu a pohodě.
Chce to dost trénovat, musíš se vyjezdit :palec:

Jinak já jezdím téměř denně, řízení miluju a jsem na něm závislá :lol:

marggitka
Závislačka 4319 příspěvků 30.11.11 13:52

také ráda řídím pěkně v klídku pohoda žádnej stres i když někteří řidiči jsou paka.Neboj se já se také bála ze začátku rozjíždění do kopce to byla má smrt :mrgreen: hlavně hodně jezdi trénuj nejdřív menší úseky a pak delší.Jezdily jsme hodně s mým tátou a s manželem nikdo na mě nekřičel a kdyby jo tak ho vysadím a jedu sama. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist