Řízení auta - jsem antitalent a mám odpor

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tasa
Závislačka 4589 příspěvků 30.11.11 13:16
Rizeni auta - jsem antitalent a mam odpor

Jsem antitalent na rizeni, protoze jsem nervak. :zed: Takze k tomu mam odpor, tak radeji nejezdim, takze je to jeste horsi a tak mam jeste vetsi odpor. Je to zacykleny. Jak prekonat ten odpor a donutit se k treninku?

A jak jste na tom vy holky?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

pannda
Závislačka 2987 příspěvků 30.11.11 13:18

Miluju řízení..i přes občasné nadávání…nejradši mám dlouhé jízdy po republice, nebo k moři. Byla jsem už 2× v chorvatsku a odřídila si to sama, páč partner papíry nemá.

Amelie
Závislačka 3471 příspěvků 30.11.11 13:18

vzit se svou kamaradku ktera dokaze byt v klidu a nad veci a jet trenovat aspon na parkoviste :-)

5misa6  30.11.11 13:21

Můj manžel se mnou nerad jezdí,protože jezdím líp jak on,a on si to přiznává :-D a když řídí on,tak ho jen buzeruju,chudák :-) ale jezdím ráda,i když někteří řidiči jsou paka.

pikola
Echt Kelišová 9634 příspěvků 30.11.11 13:22

ja mam nejlepší zkušenost s automatem. Taky jsem se Bala řídit, teď ridim moc rada, nechcipne to, nemusíš přemýšlet co radit a soustredis se na jízdu. Už bych nesla do auta s řazením.

MUFICE
Hvězda diskuse 42127 příspěvků 30.11.11 13:25

Co jsem doma na RD, tak jezdím skoro denně autem. Objedu si doktory, nákupy, jezdím autem do fitka a po příbuzných. Párkrát do roka jedeme někam po republice na prodloužený víkend nebo na chalupu, takže ty 2 – 3h cesty v klidu odřídím. Řídím ráda a taky se kolikrát vztekám, když potkám nějakého blba :cert:

Jestli můžu poradit, tak si zaplat nějaké kondiční jízdy v autoškole. Pak můžeš začít sama jezdit na nějaké krátké trasy, třeba k nejbližšímu supermarketu, tam jsou i velká parkoviště, takže s parkováním není problém. Taky bych zkoušela jezdit nejdříve po vesnici, kde nejsou světla, aby sis nacvičila křižovatky a rozjezdy atd.

Zuzga  30.11.11 13:28

Ahoj,
Ja som sa bala soferovat v neznamom meste s vrestiacim deckom za chrbtom. Ale naskytlo sa nam auto s automatikou a ja som sa odhodlala- s vedomim, ze mi to neskape a dieta aj ked vresti, tak chvili vydrzi som do toho isla.
Prejazdila som si sama mesto, naucila sa parkovat ( zo zaciatku som parkovala len pri supermarketoch :D )
Teraz mam automat a vzadu uz tri vrestiace deti, ale uz je to pohoda.
Skus sa odhodlat, pripadne si zaplat kondicne jazdy a povedz instruktorovi, nech s tebou trenuje to, coho sa najviac obavas (rozjazd do kopca, neprehladne krizovatky, vypnute semafory, parkovanie a pod.
 Zuzana

Zuzga  30.11.11 13:30

V predchadzajucom prispevku malo byt- teraz mam manualnu prevodovku

tasa
Závislačka 4589 příspěvků 30.11.11 13:37

ja mam pocit, ze s autoskolakem jezdim hur nez s nekym jinym. ja cejtim takovej jakoby ostych z autority. s manzelem to moc nejde, on se ze me vzdycky hrozne rozcili a to me dodela. snad jedine s chudakem mamou, ale ta ma malo casu. A ted, kam dam prcka v dobe jizdy? Jinak o ty automatice jsem premyslela. Jsou trapne drahy, jinak by se to hodilo.

JustynaSvobodova
Kecalka 111 příspěvků 30.11.11 13:41
tasa píše:
Jsem antitalent na rizeni, protoze jsem nervak. :zed: Takze k tomu mam odpor, tak radeji nejezdim, takze je to jeste horsi a tak mam jeste vetsi odpor. Je to zacykleny. Jak prekonat ten odpor a donutit se k treninku?A jak jste na tom vy holky?

taky sem nervák,ale uvidíš čím dýl budeš jezdit tak to pude líp,musíš se hlavně uklidnit,všechno dělat v klidu,v pohodě,já si dělám papíry od dubna,stále je nemám hotový,protože prostě se k tomu musim dycky odhodlat a ted si kvůli musim připlácet kondiční jízdy,protože prostě to stále neumim na to abych šla nas zkoušku

tasa
Závislačka 4589 příspěvků 30.11.11 13:48

Ja mam papiry od 98 roku, ale nejezdim. Myslela jsem si,ze to malo, co si pamatuju, se neda zapomenout, ale zjistila jsem, ze da.

lucineeccka  30.11.11 13:50

Překonat se!
Já jsem začala jezdit, hned jak jsem dostala řidičák.Po první jízdě jsem řekla, že už do toho nesednu, pak to bylo lepší a lepší.Teď už mi to problém nedělá.Jenom dementi mě občas dovedou vytočit ( hlavně ty v kamionech).ALe už se nenervuju.

pikola
Echt Kelišová 9634 příspěvků 30.11.11 13:50

ja jsem si třeba dělala papíry v 18ti, po tom co jsem rodičům ulomila dveře u auta jsem řídit odmítla, řídila jsem AZ za par let jediné v případě nouze. Znovu jsem začala Az ve 30ti, ale mam muze klidase, teď s navigaci zvládnu skoro cokoliv, když už me tady v zahraničí stavela policie, stejně jsem nepochopila, co jsem provedla :-) proste radši budu řídit, nez porad na někoho čekat Az me odveze.
Ridim sice od května, ale už mam skoro 6 tis km, skoro celou cr. Ale taky jsem rada, ze mam dobře auto, an které se mohu spolehnout :-)

Takže se nebát, cvoku jezdi stejně spousta, učeny z nebe nespadl.

Příspěvek upraven 30.11.11 v 13:53

janinkaz
Nadpozemská drbna 28408 příspěvků 30.11.11 13:51

Myslím, že pokud se budeš do řízení nutit, nikdy ti to nepůjde dobře a nebudeš za volantem v klidu a pohodě.
Chce to dost trénovat, musíš se vyjezdit :palec:

Jinak já jezdím téměř denně, řízení miluju a jsem na něm závislá :lol:

marggitka
Závislačka 4306 příspěvků 30.11.11 13:52

také ráda řídím pěkně v klídku pohoda žádnej stres i když někteří řidiči jsou paka.Neboj se já se také bála ze začátku rozjíždění do kopce to byla má smrt :mrgreen: hlavně hodně jezdi trénuj nejdřív menší úseky a pak delší.Jezdily jsme hodně s mým tátou a s manželem nikdo na mě nekřičel a kdyby jo tak ho vysadím a jedu sama. :lol:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

Jak předejít atopickému ekzému u dětí?

Až 60% dětí se narodí se sklonem k velmi suché kůži a přibližně u třetiny z nich se ještě před prvními narozeninami rozvine atopická dermatitida. číst dále >

TOPlist