Rostoucí postýlka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.07.03 09:07
rostoucí postýlka

Dobrý den, poradí mi někdo, prosím, kde by se dala sehnat rostoucí postýlka pro miminko, která postupně se může přetvářet až do velké postele, takže dítěti vydrží až do dospělosti?

Děkuji Martina

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  29.07.03 21:07
rostoucí postýlka

Ahoj Marťo, nevím, jestli je to ta, kterou hledáš, ale rostoucí postel prodávali v Ikea. Ta ale asi nebyla od miminka, už neměla šprušle, ale zvětšovat šla. Doma máme větší postýlku, kterou později předěláme na menší postel-140×70cm, ale ta zase nevydrží do dospělosti, prý jen do cca 6 let.

Jitka

JaninaRR
Nováček 2 příspěvky 30.07.03 07:59
rostoucí postýlka

Ahojky, já jí kupovala v Ike. Je to posrýlka, která je po stranách zvedlá a když dítko poporoste tak se sklopí jedna strana a pak časem ta druhá.. Mě stála i s matrací a boční stranou 4000.- kč. A teď mají v Ikey výprodeje… Tak to zkus. Jana

Anonymni  11.08.03 12:04
rostoucí postýlka

Ahoj,

tak jsem navstivila IKEu a to neni ta postylka, kterou bych chtela. Budu hledat dal, pokud nekde v Cechach ji naleznu, dam vedet. Jinak tam maji hezkeho mekkeho medveda s zeleznou kostrou, ze se muze hybat a pri koupi se jeste prispeje na UNICEF.

Dekuji za ohasy

Martina

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 12.08.03 15:57
rostoucí postýlka

Ahojky,

jednu takovou postýlku jsem viděla v Praze na Husitské v Dětském ráji nebo světě? Teď přesně nevím název. I když to asi nebylo do úplné dospělosti, ale podle mě určitě do první třídy by to vydrželo. Nemám teď přesnou představu, jak byla veliká, ale právě mě zaujala, že byla variabilní. Měla modrá čela a ty postranice se daly dát pryč i s těma šprušlinama. Zkus se mrknout tam. Mají i www stránky, jenže fakt nevím, jestli je to Dětský ráj nebo svět.

Ahojky Veronika

meloryv
Kecalka 137 příspěvků 07.06.14 19:56

Oživuji diskusi,
máte někdo zkušenost s rostoucí postýlkou noly? Chceme zařizovat pokojíček a postýlka vypadá zajímavě. Chtěla bych vědět jestli se vám osvědčila.

Slečna Ferka
Echt Kelišová 8726 příspěvků 07.06.14 22:27

Nemám zkušenost, ale vypadá pěkně - mít na to místo, asi bych ji i zkusila. Jen teda ne s jejich matrací, chtěla bych nějakou kvalitnější: ale teda nevím, jestli by nebyl problém s rozměrem 80×195 myslím, že standard je o 5 cm delší…

meloryv
Kecalka 137 příspěvků 08.06.14 05:50

Díky za postřeh s tou matrací -já si toho vůbec nevšimla. Ale dívala jsem se na to a není problém koupit jinou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama