Roup dětský - Vermophyt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vikinka268
Povídálka 28 příspěvků 10.04.13 21:01
Roup dětský-VERMOPHYT

Hezký večer, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s lékem Vermophyt.Asi před 3 dny sem zjistila, že mám roupy, bylo mi trapné jít k doktorovi tak sem nejdřív zašla do lékárny jestli něni něco volně prodejného a tam mi řekli, že právě tyto tabletky ano. Koupila jsem je, ale na tabletkách je napsáno, že nejsou vhodné pro kojící a těhotné matky (jsem v 36tt),ale co si budem povídat, to se píše na všem a tak nevím jestli si mám prášek vzít nebo ne, hrozně se bojim o miminko nechci mu ublížit, ale zase si řikám, kdyby to bylo moc nebezpečné tak mi to asi ani neprodají. A na druhou stranu léčit se to musí. Tak prosím kdyby někdo měl zkušenost napište. Děkuji:)

Reakce:

1024
Závislačka 2893 příspěvků 10.04.13 21:13

Zkus obyčejný česnek, topinku a hodně česnekovat. Já česnek miluju a tak mi to nedělá problémy. I když v těhu se taky moc nedoporučuje, ale zase je to přírodní. Já si jej na topinky i krájím. Jako dítě jsem je měla snad do 12 let naposledy, hodně je měla sestra, která si kousala nehty a já je potom chytla, příp. jsem dostávala tu hnusnou vodičku automaticky taky :poblion:

Marjanka
Závislačka 2962 příspěvků 10.04.13 21:48

Jestli se bojíš o miminko, jdi k doktorovi. Tady není místo pro nějaký divný stud. Jen on nejlíp posoudí, co ti a drobkovi může uškodit.

Vikinka268
Povídálka 28 příspěvků 10.04.13 22:00

O česneku sem taky slyšela, ale musím říct, že nejsem moc velkým milovníkem česneku, včera sem si sice topinku s česnekem dala, ale víc sem se nepřekonala navíc v těhu česnek nemůžu ani cítit takže jedna topinka stačila :D
Jinak když sem byla malá tak mi mamka řikala,,nekousej si nehty, budeš mít červíky" :D opravdu sem je pak měla, ale ani sem to neléčila, po 2dnech bylo po nich, jenom teď se mě drží:(

Anonymní  28.07.13 21:14

Ahoj, muzu se zeptat jestli si jej nakonec pouzila? jsem v 38tt a taky jsem to nekde chytla, pripravek mam taky a bojim se ho vzit. Popřipadně jak dlouho ti trvala lecba? pisi tam ze se ma pouzivat 5 dní? stacilo to, aby ses jich zbavila?

Váš příspěvek

TOPlist