Opar na rtu - jak si pomoci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.01.12 10:29
Rychlá pomoc- opar na rtu

:mavam: Zdravíčko
Nevíte některá náhodou jak se co nejrychleji zbavit oparu na rtu? Kromě těch předražených mastiček a náplastí? Nechci aby ho ode mě chytil prcek a nepusinkovat ho dlouho nevydržím :srdce: :( Prosím pomoc :roll:

Najdete v encyklopedii: Opar u kojence

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 10:33

Potírat sojovou omáčkou, na večer si dej na ret pastu na zuby.

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.01.12 10:34
Ester13 píše:
Potírat sojovou omáčkou, na večer si dej na ret pastu na zuby.

8o Týý brďo úastu znám, ale sojová omáčka?? To by mě nenapdalo :D Děkuju Zkusím

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 10:34

Jo a infekční opar je do té doby než zaschne, tak dej bacha. A jez droždí :)

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 10:36
Dadulina píše:
Ester13 píše:
Potírat sojovou omáčkou, na večer si dej na ret pastu na zuby.
8o Týý brďo úastu znám, ale sojová omáčka?? To by mě nenapdalo :D Děkuju Zkusím

Vyzkoušené, opary mám porád, vysuší to :) Ale zázrak, že bys to měla za den pryč to není. A ty předražené mastičky a náplasti jsou úplně zbytečné, to máš pravdu.

Patris
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 07.01.12 10:56

bílek

LeaZbrna
Závislačka 3577 příspěvků 07.01.12 11:41

Me se zda, ze at se na opar napatla cokoliv, tak vzdycky je na rtu stejne dlouho jako kdyz ho nicim nenapatlas :nevim:

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.01.12 12:06
LeaZbrna píše:
Me se zda, ze at se na opar napatla cokoliv, tak vzdycky je na rtu stejne dlouho jako kdyz ho nicim nenapatlas :nevim:

No když měla opar a nemazala ničím tak sem ho měla i téměř dva týdny. Ale když sem si jej alespoň mazala pastou do týdne byl suchý :think: Možná to má každý jinak.

adell
Kecalka 454 příspěvků 07.01.12 14:46

mívám opary hodně často a kožařka mi řekla ať si koupím v lékárně líh a pořád potírám vatovou tyčinkou, když jsem ještě chodila do práce, tak jsem to měla na stole a mazala třeba každých 15min a do dvou dnů byl opar pryč. teď když jsem doma si to mažu méně často ale i tak je to léčení rychlovka, nejlíp když se začne hned co se objeví.

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 14:52

Jo, líh, :palec: taky dobré, nebo slivovica :D

JaSa
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 07.01.12 15:01

tea tree oil několikrát denně

Emilie
Generální žvanilka 20067 příspěvků 07.01.12 15:05

Už mám skoro týden plnou pusu, herpesin neherpesin. Kvasnice to dočasně otupí od bolesti a citlivosti.

KattS
Povídálka 17 příspěvků 14.02.12 13:41

Dobré je ještě dlouhodobě užívat Bkomplex, prý jednorázově nezabírá, jak jsem se dočetla :( Další alternativa je pangamin (pivovarské kvasnice, je to i proti akné atd.)Krémy jsou fajn, ale pokud jde o pusinkování volila bych raději náplast. Pokryje opar a můžete vesele pusinkovat :*

tomáš007  24.02.12 13:02
opar

Já mám opary pořád, vyzkoušel jsem ledas co, ale poslední rok používám jen 100% tea tree oil, hned při náznaku brdění potřu, několikrát denně. Okamžitě vysouší. Když to nestihnu a objeví se nalitý puchýř tak hned propíchnu, vymáčku natřu tea tree oilem a druhej den je tam suchej strup. Fakt to tím pokaždý zlikviduju do dvou dní. Je to malá drahá flaštička, ale vydrží na hafo dlouho a efekt je k nezaplacení. Ale je potřeba mazat jen to místo kde se opar objeví, protože opravdu extrémně vysušuje (popraskané rty) a je to přírodí antiseptikum, takže i desinfikuje.

destovakapka
Zasloužilá kecalka 643 příspěvků 27.02.12 14:39
re

Ja na opary pouzivam herpesin krem,prodavaji ho v malym a ve vedcim mnozstvi 2g a 5g,2g stojijou 98-110kc zalezi jak ktera lekarna ma ceny,5g jsem kupovala dneska a platila jsem 149kc,kdyz se to zacne podirat hned uplne na zacatku a nekolikrat denne tak to je behem par dni pryc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Hormony jsou nejoblíbenější antikoncepční prostředek. Užívá je polovina žen

Hormonální antikoncepci nezřídka ženy označují za jedovaté svinstvo, které škodí tělu i prostředí. Na druhou stranu ji ale pravidelně užívá téměř polovina plodných českých žen a celkem 80 % se chrání před početím alespoň nějakým způsobem. číst dále >

9 rad, které vám ušetří čas a vydělají víc peněz v Bazaru

Jak si inzerování zjednodušit, abyste focením a popisky nestrávila celý den? Poradíme vám, jak prodej na bazaru zefektivnit. číst dále >