Opar na rtu - jak si pomoci

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.01.12 10:29
Rychlá pomoc- opar na rtu

:mavam: Zdravíčko
Nevíte některá náhodou jak se co nejrychleji zbavit oparu na rtu? Kromě těch předražených mastiček a náplastí? Nechci aby ho ode mě chytil prcek a nepusinkovat ho dlouho nevydržím :srdce: :( Prosím pomoc :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 10:33

Potírat sojovou omáčkou, na večer si dej na ret pastu na zuby.

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.01.12 10:34
Ester13 píše:
Potírat sojovou omáčkou, na večer si dej na ret pastu na zuby.

8o Týý brďo úastu znám, ale sojová omáčka?? To by mě nenapdalo :D Děkuju Zkusím

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 10:34

Jo a infekční opar je do té doby než zaschne, tak dej bacha. A jez droždí :)

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 10:36
Dadulina píše:
Ester13 píše:
Potírat sojovou omáčkou, na večer si dej na ret pastu na zuby.
8o Týý brďo úastu znám, ale sojová omáčka?? To by mě nenapdalo :D Děkuju Zkusím

Vyzkoušené, opary mám porád, vysuší to :) Ale zázrak, že bys to měla za den pryč to není. A ty předražené mastičky a náplasti jsou úplně zbytečné, to máš pravdu.

Patris
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 07.01.12 10:56

bílek

LeaZbrna
Závislačka 3577 příspěvků 07.01.12 11:41

Me se zda, ze at se na opar napatla cokoliv, tak vzdycky je na rtu stejne dlouho jako kdyz ho nicim nenapatlas :nevim:

Dadulina
Zasloužilá kecalka 682 příspěvků 07.01.12 12:06
LeaZbrna píše:
Me se zda, ze at se na opar napatla cokoliv, tak vzdycky je na rtu stejne dlouho jako kdyz ho nicim nenapatlas :nevim:

No když měla opar a nemazala ničím tak sem ho měla i téměř dva týdny. Ale když sem si jej alespoň mazala pastou do týdne byl suchý :think: Možná to má každý jinak.

adell
Kecalka 454 příspěvků 07.01.12 14:46

mívám opary hodně často a kožařka mi řekla ať si koupím v lékárně líh a pořád potírám vatovou tyčinkou, když jsem ještě chodila do práce, tak jsem to měla na stole a mazala třeba každých 15min a do dvou dnů byl opar pryč. teď když jsem doma si to mažu méně často ale i tak je to léčení rychlovka, nejlíp když se začne hned co se objeví.

Ester13
Závislačka 4525 příspěvků 07.01.12 14:52

Jo, líh, :palec: taky dobré, nebo slivovica :D

JaSa
Zasloužilá kecalka 711 příspěvků 07.01.12 15:01

tea tree oil několikrát denně

Emilie
Neúnavná pisatelka 19496 příspěvků 07.01.12 15:05

Už mám skoro týden plnou pusu, herpesin neherpesin. Kvasnice to dočasně otupí od bolesti a citlivosti.

KattS
Povídálka 17 příspěvků 14.02.12 13:41

Dobré je ještě dlouhodobě užívat Bkomplex, prý jednorázově nezabírá, jak jsem se dočetla :( Další alternativa je pangamin (pivovarské kvasnice, je to i proti akné atd.)Krémy jsou fajn, ale pokud jde o pusinkování volila bych raději náplast. Pokryje opar a můžete vesele pusinkovat :*

tomáš007  24.02.12 13:02
opar

Já mám opary pořád, vyzkoušel jsem ledas co, ale poslední rok používám jen 100% tea tree oil, hned při náznaku brdění potřu, několikrát denně. Okamžitě vysouší. Když to nestihnu a objeví se nalitý puchýř tak hned propíchnu, vymáčku natřu tea tree oilem a druhej den je tam suchej strup. Fakt to tím pokaždý zlikviduju do dvou dní. Je to malá drahá flaštička, ale vydrží na hafo dlouho a efekt je k nezaplacení. Ale je potřeba mazat jen to místo kde se opar objeví, protože opravdu extrémně vysušuje (popraskané rty) a je to přírodí antiseptikum, takže i desinfikuje.

destovakapka
Kecalka 465 příspěvků 27.02.12 14:39
re

Ja na opary pouzivam herpesin krem,prodavaji ho v malym a ve vedcim mnozstvi 2g a 5g,2g stojijou 98-110kc zalezi jak ktera lekarna ma ceny,5g jsem kupovala dneska a platila jsem 149kc,kdyz se to zacne podirat hned uplne na zacatku a nekolikrat denne tak to je behem par dni pryc.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >