Seborhoická dermatitída

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  22.06.02 11:06
Seborhoická dermatitída

8O Prosíme o radu kdo už má zkušenosti s léčbou suberhoické dermatitídy u svého dítěte. U našeho mimina se to projevilo měsíc po narození, v současnosti jsou mu 3měsíce, je kojený a kromě nepříjemného ekzému by bylo vše ok. Léčime se u dermatológa, který nám předepsal framykoinovou mastičku, ale momentálně se mu to už rozšířilo hodně do vlasů, kam by jsme měli aplikovat kortikoidní přípravek, což zatím radši neděláme. Moc rádi by jsme se dozvědeli jestli někdo neřeší, nebo neřešil podobný problém, a jak. Děkujem. 8)

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  04.03.03 15:12
Seborhoická dermatitída

Nemám sice zkušenost s touto nemocí, ale nedávno měl můj přítel kožní problémy a protože nechtěl užívat hormonální masti přešli jsme na léčení podle Dr. Jonáše. Jsou to čistě bylinné přípravky. Asi po 2 měsících užívání byla kůže naprosto normální. Odkaz na internetu bohužel neznám, ale nechám Vám tel. číslo na paní, která pomohla nám. Jistě pokud jste mimo Brno Vám poradí někoho na koho se můžete obrátit v místě bydliště. Paní Hnátková 546212828. Při představě Vašeho mimča je mi ho tak líto, obzvláště proto že v létě čekáme přírůstek do rodiny také, že zkouším alespoň tuhle malou radu. Přeji hodně úspěchů s léčbou a hodně štěstí celé Vaší rodině. Tydynka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama