Servis kočárků Quinny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadezdaa
Nováček 1 příspěvek 24.08.07 16:45
Servis kočárků Quinny

Poradí mi prosím někdo- je v Brně servis kočárků QUINNY? :wink:

Reakce:

zari
Závislačka 3495 příspěvků 24.08.07 17:22

neporadim, kde v brne, ale kamaradka ho ma, a kdyz byl v zaruce, tak mela servis zdarma primo v prodejne, kde ho koupila. cely ji ho pekne zestelovali a popritahovali.

Hanka1
Echt Kelišová 8736 příspěvků 25.08.07 22:50

Quinny kocarky servisuje dovozni firma Libfin - sidli v Melnice, ale servis kocarku by ti mela zajistit prodejna, kde jsi ho kupovala vcetne zapujceni kocarku nahradniho.

Anonymni  24.09.07 11:40
Náhradní díly

Ahoj,
jestli můžu doporučit tak fantastický servis mají na servis@kocarky-ina.cz. Jen jsem jim poslala fotku dílu, který mám špatný a okamžitě mě pomohli. I kamarádka je už využila a byla nadmíru spokojená. Jsou velice ochotní a pokud něco jde sehnat, tak to seženou. Pokud je to vážnější, tak ji můžeš kočárek i zaslat na opravu.

Mnoho zdaru
Majda :wink:

Váš příspěvek

Poslední články

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >

Paní na úklid: Jak se domluvit, aby úklid byl podle vašich představ

Když máte poctivou paní na úklid domácnosti, stojí to za to, pochvalují si maminky na eMimino.cz. Chcete ji taky? Tak nevěřte hned na zázraky - napoprvé budete nejspíš kroutit hlavou, jestli byste to neudělala lépe. číst dále >