Servis kočárků Quinny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadezdaa
Nováček 1 příspěvek 24.08.07 16:45
Servis kočárků Quinny

Poradí mi prosím někdo- je v Brně servis kočárků QUINNY? :wink:

Reakce:

zari
Závislačka 3495 příspěvků 24.08.07 17:22

neporadim, kde v brne, ale kamaradka ho ma, a kdyz byl v zaruce, tak mela servis zdarma primo v prodejne, kde ho koupila. cely ji ho pekne zestelovali a popritahovali.

Hanka1
Kelišová 7469 příspěvků 25.08.07 22:50

Quinny kocarky servisuje dovozni firma Libfin – sidli v Melnice, ale servis kocarku by ti mela zajistit prodejna, kde jsi ho kupovala vcetne zapujceni kocarku nahradniho.

Anonymni  24.09.07 11:40
Náhradní díly

Ahoj,
jestli můžu doporučit tak fantastický servis mají na servis@kocarky-ina.cz. Jen jsem jim poslala fotku dílu, který mám špatný a okamžitě mě pomohli. I kamarádka je už využila a byla nadmíru spokojená. Jsou velice ochotní a pokud něco jde sehnat, tak to seženou. Pokud je to vážnější, tak ji můžeš kočárek i zaslat na opravu.

Mnoho zdaru
Majda :wink:

Váš příspěvek

Poslední články

Jak na Bazar: Zásady profesionálního jednání

Profesionalitou teď nemám na mysli to, že by každá nakupující musela nutně zmáknout vést podvojné účetnictví a naprogramovat vlastní e-shop. Profesionalita v jednání je důležitá dovednost pro zvládání všech každodenních situací. číst dále >

Kilometry, které pomáhají znevýhodněným dětem

Na procházku s kočárkem, s teniskama na nohou, nebo zkrátka pro dobrou věc. Za každý váš kilometr dostane Nadace Terezy Maxové dětem deset korun. Akce TeriBear hýbe Prahou doslova poběží od 3. do 12. září 2015. číst dále >