Servis kočárků Quinny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadezdaa
Nováček 1 příspěvek 24.08.07 16:45
Servis kočárků Quinny

Poradí mi prosím někdo- je v Brně servis kočárků QUINNY? :wink:

Reakce:

zari
Závislačka 3493 příspěvků 24.08.07 17:22

neporadim, kde v brne, ale kamaradka ho ma, a kdyz byl v zaruce, tak mela servis zdarma primo v prodejne, kde ho koupila. cely ji ho pekne zestelovali a popritahovali.

Hanka1
Kelišová 6598 příspěvků 25.08.07 22:50

Quinny kocarky servisuje dovozni firma Libfin – sidli v Melnice, ale servis kocarku by ti mela zajistit prodejna, kde jsi ho kupovala vcetne zapujceni kocarku nahradniho.

Anonymni  24.09.07 11:40
Náhradní díly

Ahoj,
jestli můžu doporučit tak fantastický servis mají na servis@kocarky-ina.cz. Jen jsem jim poslala fotku dílu, který mám špatný a okamžitě mě pomohli. I kamarádka je už využila a byla nadmíru spokojená. Jsou velice ochotní a pokud něco jde sehnat, tak to seženou. Pokud je to vážnější, tak ji můžeš kočárek i zaslat na opravu.

Mnoho zdaru
Majda :wink:

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist