Servis kočárků Quinny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadezdaa
Nováček 1 příspěvek 24.08.07 16:45
Servis kočárků Quinny

Poradí mi prosím někdo- je v Brně servis kočárků QUINNY? :wink:

Reakce:

zari
Závislačka 3495 příspěvků 24.08.07 17:22

neporadim, kde v brne, ale kamaradka ho ma, a kdyz byl v zaruce, tak mela servis zdarma primo v prodejne, kde ho koupila. cely ji ho pekne zestelovali a popritahovali.

Hanka1
Echt Kelišová 8415 příspěvků 25.08.07 22:50

Quinny kocarky servisuje dovozni firma Libfin - sidli v Melnice, ale servis kocarku by ti mela zajistit prodejna, kde jsi ho kupovala vcetne zapujceni kocarku nahradniho.

Anonymni  24.09.07 11:40
Náhradní díly

Ahoj,
jestli můžu doporučit tak fantastický servis mají na servis@kocarky-ina.cz. Jen jsem jim poslala fotku dílu, který mám špatný a okamžitě mě pomohli. I kamarádka je už využila a byla nadmíru spokojená. Jsou velice ochotní a pokud něco jde sehnat, tak to seženou. Pokud je to vážnější, tak ji můžeš kočárek i zaslat na opravu.

Mnoho zdaru
Majda :wink:

Váš příspěvek

Poslední články

Než jsem měla děti, byla jsem unavená. Jak roztomilé

Maminky pobavila, bezdětné urazila. Americká trenérka Jillian Michaels podráždila před pár dny spoustu lidí. Na své facebookové stránce sdílela zdánlivě neškodnou hlášku, pod kterou se strhla lavina reakcí. "Máme právo být unavení a necvičit," brání se lidi bez dětí. Souhlasíte? číst dále >

Oblečky, oblečky, oblečky. OnaDnes.cz pořádá Dětský Jarmark

Tady nesmíte chybět! Dorazte první červnovou sobotu na velký dětský bazárek na pražském Andělu. Bude tam spousta oblečení pro děti, hračky a botičky za skvělé ceny. Kromě prodejních stánků tam potkáte také eMimino.cz. Akci pořádá OnaDNES.cz, která stojí za legendární prodejním Jarmarkem. číst dále >