Sex po porodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Elinisko  07.09.12 13:52
už jdu na to čtení

Oc Vám tady děkuji za Vaše příspěvky..celkem dost mi to pomohlo…oprav­du díky

ametyst
Echt Kelišová 8353 příspěvků 07.09.12 14:24

Jo a taky jak se bojíš sexu po porodu tak jak už jsem sem psala, tak já to mam například uplně v pohodě a šitá jsem taky a to i zevnitř. jizva trošiličku občas tahne ale poprvé po porodu jsme se milovali těsně po měsíci :oops: a bylo to dobrý, naopak bych řekla že si to ted víc užívám, nevim proč 8) :) takže toho se neboj že bys už nikdy se hezky nepomilovala-to je hloupost.

Anonymní  12.01.13 19:24

:jazyk: Ahoj jsem rok po porodu a sex mi je z 90% pokusů nepříjemný, jizva po nástřihu je většinou citlivá a bolavá, :nevim: libido na 0.Poradí někdo jak se vrátit zpět do formy??Má někdo podobnou zkušenost?

Háta_x
Echt Kelišová 7577 příspěvků 12.01.13 19:34

Ahoj, jizvu si casto masiruj treba kalciovkou nebo bepanthenem, at se prokrvuje a zvlacni. Na libido nevim, problemy jsem s tim nemela.

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 13.01.13 12:29
..

Já jsem rodila normálně. Sex jsme měli asi až měsíc a půl po porodu. Bolelo mě to jako čert, když do mě vnikal a i ted to trošku pobolívá. Taky mě to trápí. :?

Fima
Nadpozemská drbna 25740 příspěvků 14.01.13 12:18
@Anonymní píše: :jazyk: Ahoj jsem rok po porodu a sex mi je z 90% pokusů nepříjemný, jizva po nástřihu je většinou citlivá a bolavá, :nevim: libido na 0.Poradí někdo jak se vrátit zpět do formy??Má někdo podobnou zkušenost?

Tak na libido mi pomohl kontryhel. Nevěřila jsem tomu, ale fakt ano. Od té doby, co jsem si denně vypila 0,5l kontryhelu, tak se mi vrátila chuť na sex. S bolestí neporadím, u mě to přestalo až nějakých 17 měsíců po porodu – takže to chtělo jen čas a pak jsem znovu otěhotněla.

Anonymní  01.02.13 13:54

Pokud porodník odvede svou práci dobře a nemáte větší poranění není problém mít bezbolestný sex už pět týdnů po porodu. Měla jsem nástřih, který se zahojil tak, že už na konci šestinedělí nebylo poznat, kde jsem byla nastřižená a dvě malé trhlinky v zadní části pochvy, které při sexu vůbec necítím, takže ani nevím, kde jsem je přesně měla. Mohu poděkovat jen tomu, že jsem měla štěstí na šikovnou doktorku. Dcera měla 3,2 kg. První sex s manželem pět týdnů po porodu byl úžasný, nebolelo mě nic, jako za starých časů. Pohlaví ani vagina se nezměnili, co do velikosti nebo vzhledu, vypadám dle slov manžela jako bych nikdy nerodila, já sama mám taky ten pocit. Takže pokud máte se sexem problémy ještě po šestinedělí, myslím si, že je to v důsledku špatně odvedené práce porodníka, že špatně ošetří nástřih nebo trhliny a nebo v důsledku velkých poranění, které potřebují hodně šikovné ruce doktora, což si myslím, že je dost problém, najít porodníka, který by svou práci neodfláknul. Bohužel, pokud ji odflákne, tak to může odnést váš sexuální život.

Anonymní  02.02.13 10:49

Taky se přidávám s negativní zkušenností…
Jsem už téměř tři měsíce po porodu (císařem) a nic moc, pokusy velice bolí :-(. A chci se zeptat, zda je normální, že vždy po sexu (ono jich teda moc nebylo) trošku krvácím? Ne dlouho, na kalhotky to nedojde, spíš jako by mi sex poranil… A je fakt, že jsem tohle trošku měla i po prvním vyšetření po 6ti nedělí.

Bych nečekala, že to bude takový a ještě po císaři :,(, chjo

Anonymní  02.02.13 11:24
@Anonymní píše:
Taky se přidávám s negativní zkušenností…
Jsem už téměř tři měsíce po porodu (císařem) a nic moc, pokusy velice bolí :-(. A chci se zeptat, zda je normální, že vždy po sexu (ono jich teda moc nebylo) trošku krvácím? Ne dlouho, na kalhotky to nedojde, spíš jako by mi sex poranil… A je fakt, že jsem tohle trošku měla i po prvním vyšetření po 6ti nedělí.Bych nečekala, že to bude takový a ještě po císaři :,(, chjo

jj, to chce gel a zkoušet a zkoušet, ono se to zlepší.

Sfaticata
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 06.02.13 09:22

Já měla to samé…ale při přirozeném porodu. Následek šití. :roll:

remzii303
Stálice 79 příspěvků 06.02.13 09:59

Já jsem po porodu 6 měsíců a první sex jsme měli asi po 4 týdnech(přítel byl neodbytný :-D ) a taky jsem si připadala jak panna a ještě teď to není žádná hitparáda jak s chutí na sex tak s vlhkostí, ale mám neunavného přítele, který to udělá vždy tak, že to nakonec jde :dance:

Siréna77  09.09.13 21:59
Sex po porodu

Opravdu pomůže kontryhel? Jsem po porodu císařem už sedm měsíců a sex jsem od porodu ještě neměla. Vůbec žádný, ani sama nic nepodnikám. Přítel si pomáhá sám, ještě na mě nenaléhá. Já nemám chuť vůbec na nic, mám asi nějaký velký blok k jakékoliv formě sexu nebo co. Je to hrozné, že? Pořád kojím, v noci 2 až 3×, jsem ráda, že mám v posteli klid. Je to celé úplně jiné, co se malá narodila, ach jo. Nejen ten sex, ale celý denní režim – jsem doma sama a mám pocit, že mi to leze na mozek, pořád přemýšlím a užírám se. Jestli je to tím, že nemám žádný pořádný koníček a v ničem nevynikám? Chtěla bych se cítit v pohodě, sebevědomě a mít jasnou mysl. Ale když kouknu na facebook, připadají mi všichni úžasní a šťastní a já mám z toho akorát depky. Je tady nějaká chápavá dušička? :,(

Cuarentena
Echt Kelišová 7853 příspěvků 09.09.13 22:05
@Siréna77 píše:
Opravdu pomůže kontryhel? Jsem po porodu císařem už sedm měsíců a sex jsem od porodu ještě neměla. Vůbec žádný, ani sama nic nepodnikám. Přítel si pomáhá sám, ještě na mě nenaléhá. Já nemám chuť vůbec na nic, mám asi nějaký velký blok k jakékoliv formě sexu nebo co. Je to hrozné, že? Pořád kojím, v noci 2 až 3×, jsem ráda, že mám v posteli klid. Je to celé úplně jiné, co se malá narodila, ach jo. Nejen ten sex, ale celý denní režim – jsem doma sama a mám pocit, že mi to leze na mozek, pořád přemýšlím a užírám se. Jestli je to tím, že nemám žádný pořádný koníček a v ničem nevynikám? Chtěla bych se cítit v pohodě, sebevědomě a mít jasnou mysl. Ale když kouknu na facebook, připadají mi všichni úžasní a šťastní a já mám z toho akorát depky. Je tady nějaká chápavá dušička? :,(

No s tím sexem to moc nechápu. Proč to nezkusíte? To je snad přece skoro povinnost vyzkoušet po šestinedělí, jak to jde a jestli je vše OK.
Jinak, taky mám mimino, taky kojím ve dne v noci a taky se cítím strašně, teda je to lepší a lepší. Ti šťastní lidé na FB ti třeba závidí tvoje miminko, co ty víš. A vůbec, vlítněte na to s chlapem a bude ti určitě líp. :hug:

natacha
Povídálka 46 příspěvků 09.09.13 22:13

Zdá se, že sis ve svém příspěvku i sama odpověděla. Z Tvého sdělení vyplývá, že nejsi úplně spokojená, nicméně to zřejmě nebude ani Tvůj přítel, když už tolik měsíců nic nebylo, protože Tě určitě má moc rád a fyzický kontakt je veledůležitý (hlavně pro muže). Možná bys měla nejdřív pracovat na svém zrealizování se, což vylepší i Tvoje sebevědomí. A pro jistotu během toho popíjet ten kontryhel. Což si teda okamžitě též ukládám do paměti.

el009
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 09.09.13 22:16

Jestli ty se moc nesrovnanas s ostatnimi. Ja ted chodim fakt pravidelne cvicit. Je mi 35. Kdyz tam vidim ty 17lete holky tak se mi chce brecet. Jenze uz jsem si taky rikala proc resim tyhle mlady zaby. Nevypadam vubec k zahozeni ale taky se necitim zrovna nejlip. Taky to sebevedomi mam nekde u nuly. No a proto aspon chodim cvicit. Denne se licim. Mam nalakovany nehty na nohou vyraznym lakem. Jednou tydne si delam masku na oblicej. Snazim se chodit upravene. Mam skoro petimesicni holcicku. Nosim si ji do posilovny s sebou. Je hodna a vydrzi tam. Takze hlavu vzhuru. Zase se to vsechno zlepsi.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist