Sex pred porodem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  13.09.03 08:10
sex pred porodem

Chtel bych vedet jak dlouho pred porodem se nesmi provozovat sex.Diky za info

Reklama

Reklama

Reakce:

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.09.03 11:51
sex pred porodem

Až do konce těhotenství se milovat můžeš, pokud ti to lékař nezakáže.

Je-li už tělo na porod připravené, tak porodu milování pomůže.

Zuzka

Anonymni  13.09.03 13:37
sex pred porodem

ahoj, trochu bych doplnila prispevek predemnou. Sex je O.K.. pokud, jak rika Zuzka lekar nedoporuci jinak a obema partnerum je prijemny.Jinak spermie obsahuji latky, ktere vlastni porod urychli, tedy presneji receno prvni stahy.Tato metoda je doporucovana zejmena u tehotnych, ktere maji uz po terminu a chteji si cekani urychlit.

Martina

Anonymní  30.07.12 11:05

DObrý den, chci se jen zeptat, zda je sex v pořádku. Doktor nic neakázal.
Ale nepoužíváme s přitelem kondom. Jen mě napadlo. na sob asisama při prvním těhotenství nepoznám že se otvírám ne? A když už se začnu otvírat vadí sex? Respektivě sex bez kondomu? Mám strašné chutě a přitel nechce dokud mu neřeknu jak to je s tímhle. K doktorovi jdu až za týden tak jsem se obrátila na vás.
Děkuji Lulu (36+1)

Marcelka89  30.07.12 11:06

:lol: neboj se a užívej si :lol:

Karolínaa
Kecalka 144 příspěvků 30.07.12 11:12

Ahoj já jsme dneska taky 36+1tt a sex normálně mít můžeme a minulou kontrolu jsme byla otevřená na 1 prst a už se mi uvolnila aji hlenová zátka a dr mi nic nezakázal jen vím že sex můžeme mít až do konce. A byla bych ráda kdyby mi sex pomoihl aji dříve porodit na 36tt mám strašně velké mimčo váž 3200 g

Anonymní  30.07.12 11:14

@Karolínaa aha, a normálně bez kondomu to teda nevadi?

Suzann
Zasloužilá kecalka 522 příspěvků 30.07.12 11:49

Zakladatelko, samozřejmně, že bez kondomu! :palec:

Denisa313
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 30.07.12 14:26
@Suzann píše:
Zakladatelko, samozřejmně, že bez kondomu! :palec:
:lol: :lol:

Denisa313
Ukecaná baba ;) 1205 příspěvků 30.07.12 14:27

http://www.emimino.cz/…tehotenstvi/

mon.drabkova
Kecalka 114 příspěvků 30.07.12 19:40

:lol: Jedna moje známá mě před časem trochu šokovala prohlášením, že si to rozdali s manželem na hekárně těsně před porodem. Porod prý pak šel jako po másle :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Reklama