Šíleně citlivé bradavky....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  09.08.03 23:40

Ahojky holky, už týden mám šíleně citlivé bradavky, jako nikdy dřív. S manželem se snažíme mimi už skoro rok, tak nevím, jestli mám začít doufat. Jsem právě 30DC a krom občasného pobolívání podbřišku a zmíněné citlivosti nemám žádné příznaky.

Ještě bych měla dodat, že BT je na 36,9, což je u mě docela vysoko…Tak nevím, máte taky podobnou zkušenost? Byly jste pak těhotné?

Zuzka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.08.03 19:20

Ahoj Zuzko, tak ti musím říct, že měření bazální teploty se mi vyplatilo a skutečně jsem těhotná byla, stále jsem měla kolem 37, někdy 36,9, někdy 37,1 a nakonec to bylo tam. A ty bradavky…???…mys­lela jsem, že zešílím a bolely mě i celá prsa, hlavně v noci, nemohla jsem si na ně ani lehnout.

Tak uvidíš, ale myslím, že je to na dobré cestě, i když u každého je to asi individuální, ale moje zkušenost je právě takováhle.

Měj se a držím pěstičky, aby už byl brouček pevně zakousnutý.¨

Evásek

Anonymni  10.08.03 21:19

Evásku, a kdy to pak přešlo? Teda jestli vůbec..... Podivné je, že mě od včerejška už břicho nebolí.....Tak holt uvidím. Díky za info.

Zuzka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama