Silný zánět močových cest

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

petboh
Nováček 5 příspěvků 09.05.14 20:31
Silný zánět močových cest....

Dobrý den
Potřebovala bych poradit a získas vaše zkušenosti.
Chytil mě zánět močových cest, dnes mě manžel vezl na pohotovost, no dle výsledků z močeodebrané cévkováním mi vyšlo…Leukocyty 300,a erytrocity mam napsano vice než 500, no dostala jsem silné antibiotika, udélali mi ultrazuk ledvin a mam si zavolat v pondělí na výsledky, že to musí s takovými hodnotami odeslat na další vyšetření.
No bolesti mám sakra velké, ale nejvíc mě děsí ta krev v moči, při každém požití toalety, aobsahuje takové kousky a nitky…nic hezkého…doktorovi jsem to samozřejmě řekla…ale nějak mi neodpověděl. Máte nekdo zkušenost s takovýmto projevem zanětu močových cest??'…a prosím co vam nejrychleji ulevilo?…mooooc děkuji…omlouvam se za chyby, lezim a pisu s mobilu:-(…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

MarkétkaBeruška  09.05.14 20:35

@petboh mně na zánět močáku pomohla teplá, doslovně co nejteplejší voda, opravdu se naložit do vany, jinak pak zabraly až ATB :,(

Krkael
Generální žvanilka 21861 příspěvků 09.05.14 20:35

Brusinky a hodne prolivat :? A prezit :zed:

MarkétkaBeruška  09.05.14 20:36

@Krkael jo to mi také doporučovali - hodně pít, pila jsem brusinkový džus s mulťákem

Uživatel je onlinecarambol
Závislačka 4812 příspěvků 09.05.14 20:36

..nemám, ale ty krvinky vm oči mě zajímají.
Muži dnes volali od „závodního doktora“, kam chodí každoročně na prohlídku - jima nazývané STK, že mu blbě vyšly výsledky moči, kde má ve velkém množství červené krvinky a že má urgentně ke svému obvodnímu.

Jiné potíže nemá, pohledově by to ani nezjistil…
Tak nevím jestli závodní plaší…nebo to může být závažnější problém, když jié příznaky (třeba zánětu močových cest) nemá.

Setkub
Závislačka 3383 příspěvků 09.05.14 20:38

Ja jednou mela takovy zanet, ze z rozboru pres obsah krve nepoznali nic jinyho :) chdila jsem kazdy den a tehdy nastesti antibiotika zabrala hned, ale je fakt, ze jsem se spletla a misto 3 denne jsem jich brala 9 :-D;-D do dneska casto vypravena historka :)) jinak hodne pij, fakt porad, to ti ulevi… Trpim na to, tak vim :) a ps-zrovna taky lezim s mocakem :)

Adduše
Ukecaná baba ;) 1114 příspěvků 09.05.14 20:40

Jéé :(, taky na to hrozně trpím. voda rozhodně ne, nejlepší je suchý teplo - nahřívací polštářky atd. hodně pít, odpočívat, atd. je to zánět jako každej jinej…
spíš se divím, že tě neposlali rovnou do nemocnice :think: já jsem takto silný zánět měla 2×, bolelo to tak, že jsem nemohla chodit. a mě teda okamžitě poslali do nemocnice na kapačky a tam jsem si týden-14 dní poležela :(

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4928 příspěvků 09.05.14 20:42
@petboh píše:
Dobrý den
Potřebovala bych poradit a získas vaše zkušenosti.
Chytil mě zánět močových cest, dnes mě manžel vezl na pohotovost, no dle výsledků z močeodebrané cévkováním mi vyšlo…Leukocyty 300,a erytrocity mam napsano vice než 500, no dostala jsem silné antibiotika, udélali mi ultrazuk ledvin a mam si zavolat v pondělí na výsledky, že to musí s takovými hodnotami odeslat na další vyšetření.
No bolesti mám sakra velké, ale nejvíc mě děsí ta krev v moči, při každém požití toalety, aobsahuje takové kousky a nitky…nic hezkého…doktorovi jsem to samozřejmě řekla…ale nějak mi neodpověděl. Máte nekdo zkušenost s takovýmto projevem zanětu močových cest??'…a prosím co vam nejrychleji ulevilo?…mooooc děkuji…omlouvam se za chyby, lezim a pisu s mobilu:-(…

Na záněty jsem trpívala často a mě vždy zabral UROLOGICKÝ ČAJ…ale musí to být sypaný, ne ten v nálevových sáčcích, ten mi nezabírá, ten se mi zdá slabší. Vypila jsem každou hodinu půl litru skoro na ex, ještě teplý a pomáhalo mi to hodně. Pak to nutí pořád na malou a močák se rychle pročišťuje :srdce:.

Anonymní  09.05.14 20:43

Ahoj ja jsem u zanetu mocaku mela zhruba to co popisujes. Krev a neco. Nastup onemocneni byl vzdy hodne rychly. Antibiotika zabrala vetsinou uz po prvni davce, ze jsem se necitila mizerne. Tenkrat jsem byla jen na poliklinice a testy mi delaly jen moc na papirek. Takze je dobre, ze ti takhe prokleply.

Sunny-face
Kecalka 268 příspěvků 09.05.14 20:44

Ahoj, zrovna mám taky zánět, ale u mě je to již chronické a tudíž to znám. Bohužel to poznám až dle bolestí třísel, ledvin a kousků bílkoviny v moči :( To je to, co máš Ty, ale horší nález. Takže brát léky, suché teplo, tzn. žádné koupání, max. kdybys měla bolesti při čůrání, čůrat s teplou sprchou do vany. hodně pít, cokoliv, teplo a klid a můžeš si dát i termoláhev. Nic víc není. A't je brzy dobře :pankac:

ivašot.
Závislačka 4381 příspěvků 1 inzerát 09.05.14 20:46

Měla jsem zánět močových cest asi 3× a vždycky to bylo hodně rychlý, během dvou hodin v moči spousta krve, papír po utření vypadal jako při menstruaci. Taky mě to poprvé hodně vyplašilo. A ty nitky v moči to jsou myslím ty bílkoviny. Mě první den pomáhal jen algifen, naštěstí antibiotika mi zabírala opravdu hodně rychle. Jinak co nejvíc pít a brusinky v tabletách. A když to bylo k nevydržení, tak pomáhá ta prasárna sednout si do horké vody a vyčůrat se.

Majkeela
Kecalka 233 příspěvků 09.05.14 20:55

Ahoj, také mám za sebou období, kdy jsem zaněty močového měchýře mívala každý měsíc :,( co pomahalo: antibiotika, strasne moc pít, já to dělávala dokonce tak, že jsem si sedla na záchod s litrem caje a pila a pila a hned to odčuravala, ať je to v tom mocovém měchýři co nejkratší dobu a ty bakterie se tam nestihnou pomnožit, pak mi velmi pomahal Urinal od Walmarku, ten nejsilnější. Jestli můžu doporučit, tak si brusinky slabší kup i potom a užívej je dlouhodobě, protože tohle svinstvo má tendenci se vracet a jak se stane chronickým, tak se ho zbavuje už jen strašně těžko.

Liduš88
Závislačka 2585 příspěvků 09.05.14 21:00

Prodělala jsem několikrát. Doporučuju z poslední zkušenosti si koupit přesličkovou nať. A několikrát denně z ní vařit čaj. S antibiotiky zabírala rychle ;)

petboh
Nováček 5 příspěvků 09.05.14 21:02

Ja vam strasne moc dekuji za rady, jste moc hodne…urologicky caj sypany uz piju…a zkusim se nejak zahrat…antibiotika jsem zatim mela jen jednu tabletu…hned cestou ze spitalu…no pan doktor me upozornil ze pokud se ta krev zhorsi tak mam hned prijet…:-(…jeste jednou dekuju…tyhle diskuze jsou fajn. <3…ale to curani je cim dal horsi:-(

21.6.2014
Echt Kelišová 9824 příspěvků 09.05.14 21:03

Pít, pít, pít nejlépe urologický čaj, vypustit cukr(prohlubuje zánět)takže ne brusikový džus, pozor na ovocné čaje - ty zakyselují. mi dělá dobře voda s citronem. držím palce, ať je Ti co nejdřív dobře :hug:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Správná bazarová taktika: 6 zásad šetření

Také přemýšlíte, jak byste ušetřili nějakou tu korunu? Nakupování levných věcí není řešení. Nemusíte se nutně uskrovňovat za každou cenu, jen si musíte svoje nákupy pečlivě rozmyslet. K tomu vám pomůže následujících 6 zásad. číst dále >

Nespíme spolu po tom, co se nám narodilo dítě

Chvíle, kdy po porodu od lékaře dostanete zelenou, nutně neznamená, že se váš sex obratem vrátí takový, jaký byl před narozením dítěte. Jak je to s milováním po porodu? číst dále >