Školka Praha 6 - Suchdol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cvrčínek
Kecalka 122 příspěvků 22.01.13 12:16
Školka Praha 6 - Suchdol

Mile maminky, chtela bych poprosit o radu. Hledam pro svoji holcicku skolku na Suchdole, mohly byste mi nejakou doporucit, s kterou jste spokojene? (mily personal, pestre aktivity pro deti apod.)

Jeste mam jednu otazku:

Bydlime v Kladne, ale jelikoz mam zamestnani na Praze 6,tak bych z praktickeho hlediska chtela dat sem do skolky i dcerku. Myslite, ze mame sanci, ze nas vezmou?

Dekuji za vase odpovedi, Lucie

Reakce:

Teri88
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 22.01.13 12:56

Bohužel si myslím, že ne..:( Školky jsou tady dvě a skvělé, ale je narváno k prasknutí. Jedna z podmínek je trvalé bydliště na suchdole…

paola white
Extra třída :D 11811 příspěvků 22.01.13 13:25

Já tam chodila do školky u lesa a dodnes na to s láskou vzpomínám :palec:

Cvrčínek
Kecalka 122 příspěvků 22.01.13 15:00

Muzete mi, prosim, napsat nazvy tech dvou skolek?

paola white
Extra třída :D 11811 příspěvků 22.01.13 15:59
@Cvrčínek píše:
Muzete mi, prosim, napsat nazvy tech dvou skolek?

to je ta co jsem do ní ch
odila já http://www.mskroztokum.cz/skolka.php

Yliana
Kecalka 137 příspěvků 29.04.14 13:25

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se vstupuji trošku mimo téma, ale chci se zeptat…nevíte náhodou někdo o někom, kdo by sháněl práci? Jedná se o nově otevíraný provoz v Suchdole na náměstí. Budou se tam dělat sandwiche, péct záviny, asi i nějaká ta buchta, káva s sebou, fresh juice…potřebuji nějakou šikovnou paní či slečnu na prodej nebo na výrobu..děkuji moc za reakce..Pište kdyžtak soukromé zprávy…ještě jednou díky…

Váš příspěvek

Poslední články

Kůže miminek je až 5x tenčí. Jak o ni pečovat?

Pokožka miminka je velmi jemná a citlivá, protože její přirozená ochrana není ještě zcela vyvinuta. Je pětkrát tenčí než pokožka dospělého člověka... číst dále >

Které plenky jsou pro vaše miminko a jeho zdravý vývoj ty nejlepší?

Jste těhotná a přemýšlíte, do čeho své miminko necháte po narození "kakat a čůrat"? Nebo vašemu již narozenému dítěti klasické jednorázovky z nějakého důvodu nevyhovují? číst dále >

TOPlist