Školka Praha 6 - Suchdol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cvrčínek
Kecalka 122 příspěvků 22.01.13 12:16
Školka Praha 6 - Suchdol

Mile maminky, chtela bych poprosit o radu. Hledam pro svoji holcicku skolku na Suchdole, mohly byste mi nejakou doporucit, s kterou jste spokojene? (mily personal, pestre aktivity pro deti apod.)

Jeste mam jednu otazku:

Bydlime v Kladne, ale jelikoz mam zamestnani na Praze 6,tak bych z praktickeho hlediska chtela dat sem do skolky i dcerku. Myslite, ze mame sanci, ze nas vezmou?

Dekuji za vase odpovedi, Lucie

Reakce:

Teri88
Zasloužilá kecalka 664 příspěvků 22.01.13 12:56

Bohužel si myslím, že ne..:( Školky jsou tady dvě a skvělé, ale je narváno k prasknutí. Jedna z podmínek je trvalé bydliště na suchdole…

paola white
Extra třída :D 11823 příspěvků 22.01.13 13:25

Já tam chodila do školky u lesa a dodnes na to s láskou vzpomínám :palec:

Cvrčínek
Kecalka 122 příspěvků 22.01.13 15:00

Muzete mi, prosim, napsat nazvy tech dvou skolek?

paola white
Extra třída :D 11823 příspěvků 22.01.13 15:59
@Cvrčínek píše:
Muzete mi, prosim, napsat nazvy tech dvou skolek?

to je ta co jsem do ní ch
odila já http://www.mskroztokum.cz/skolka.php

Yliana
Kecalka 137 příspěvků 29.04.14 13:25

Ahoj holky, omlouvám se, že vám se vstupuji trošku mimo téma, ale chci se zeptat…nevíte náhodou někdo o někom, kdo by sháněl práci? Jedná se o nově otevíraný provoz v Suchdole na náměstí. Budou se tam dělat sandwiche, péct záviny, asi i nějaká ta buchta, káva s sebou, fresh juice…potřebuji nějakou šikovnou paní či slečnu na prodej nebo na výrobu..děkuji moc za reakce..Pište kdyžtak soukromé zprávy…ještě jednou díky…

Váš příspěvek

Poslední články

Naporcovaný manžel, nový Nesbo a další knihy pro podzimní šeď

Obarvěte si letošní podzim příjemnou knihou. Přinášíme pět tipů toho nejlepší čtení do vaší čtečky, ale i do sluchátek. Vyberte si to pravé zpestření podle nálady. číst dále >

Vlhkost - neviditelný nepřítel

Orosená okna či zrcadla mohou být pro děti velkou legrací a úžasnou plochou, na kterou mohou kreslit jak chtějí, ovšem pro nás je to varovně zdvižený prst. číst dále >

TOPlist