Školka Praha Kyje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 14.09.11 09:11
školka Praha Kyje

Dobrý den, hledám reference na školku v Kyjích -Školička Domeček. Ještě mají jednu provozovnu v Týnci nad Sázavou tak klidně i referenci odsud. Děkuji

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 20.09.11 18:06

Ještě jsem našla IQ school ? zná někdo? Nebo doporučte prosím školku Kyje,Počernice,Hlou­bětín,Černý most. Děkuji :kytka:

Jitule83  12.11.11 20:41
realita o Maxíkově školce

Pan Tuleškov očerňuje všechny opravdu rád. Na stránkách www.maxikovaskolka.cz nabízí neexistující pobočky Vinohrady, Přílepy, Břevnov. Pokud budete hledat kontakty.....­...všechny pobočky mají jedno kontaktní číslo na kterém Vás pan Tuleškov přesvědčí, že jediná volná pobočka je Strahov nebo Bašť. Jiné pobočky Maxíkova jazyková školka ve skutečnosti nemá. Tímto krokem pan Tuleškov dělá z jedné školky velký projekt a nabízí dokonce i franchisu. Je to celý jeden velký podvod. Dejte si na to všichni pozor! Osobně mám zkušenosti se SMARTFOX Preschool & Nursery ve Velkých Přílepech. Školka je krásná, děti mají hodně aktivit a rozhodně od ukončení spolupráce s Maxíkem se vše změnilo razantně k lepšímu. Hlavně co se smluv a přístupu týče. Pro srovnání na Facebooku naleznete profil jak Foxíkovy školky pod názvem SMARTFOX Preschool & Nursery tak Maxíkovy školky. Jasný důkaz o počtu poboček.

Viking
Echt Kelišová 7936 příspěvků 07.12.11 21:08

Jestli už si to tu rexíci a maxíci vyříkali, zkusila bych oživit původní dotaz – máte někdo zkušenosti s MŠ Domeček v Kyjích?

Anonymní  07.12.11 21:23

Já mám zkušenost s MŠ Domeček v Týnci, a to ty nejlepší. Paní ředitelka je skvělá, pro děti dělá maximum, vychází vstříc rodičům, personál si pečlivě vybírá. Program mají na každý den jiný (výtvarka, hudebka, …). Mají tam angličtinu, jezdí do solné jeskyně, budou mít keramiku a měli by začít jezdit na plavání. Ceny za poskytnuté služby úžasné.

Viking
Echt Kelišová 7936 příspěvků 07.12.11 21:55

Díky za zkušenost! Jedná se opravdu o montessori školku, jak se někde uvádí?
Ty relativně nízké ceny mě při malém počtu dětí trochu zarážejí. Navíc jsem nenašla žádné reference, tedy jednu negativní, kterou mi částečně zobrazuje google, ale ze serveru je smazána… Tak zatím nevím, co si myslet.

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 08.12.11 07:21

Dobrý den, děkuji anonymní za kladnou referenci,ale anonymita sráží důvěryhodnost takové reference. Navíc dle mých informací je v Kyjích majitel muž, četla jsem negativní reference na Pěkném dnu ,ale ty už jsou smazány. Jestli jsem vše správně pochopila,tak nemají vhodné učitelky,ani prostory -prý to je suterén-myslím samozřejmě Kyje. Někdo tam dokonce psal,že jedné z učitelek se někdy v minulosti stratilo dítě na vycházce. A také bylo z příspěvků na Pěkném dnu patrné,že se paní majitelka s někým nepohodla o jinou školku a soudí se.

aleachimka  08.12.11 11:29

Tak v Týnci se jedná o školku s montessori prvky, což znamená, že mají do programu některé prvky zahrnuty, ale není montessori pedagogika praktikována výhradně. Mám své dítě právě v Týnci a jak jsem psala v jiné diskusi, jsem naprosto spokojená.

V Kyjích provozuje školku manžel paní ředitelky, která provozuje školku v Týnci. Pokud vím, tak se soudí kvůli konkurenční doložce s paní, se kterou paní ředitelka provozovala jinou školku. Je legrační, jak někdo dělá závěry na základě něčeho, o čem vůbec nic neví. O prostorech nic nevím, v Kyjích jsem nikdy nebyla, ale možná není od věci se tam zajet podívat a nespoléhat na „jedna paní povídala“.

Příspěvek upraven 08.12.11 v 18:16

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 08.12.11 11:36

Neobviňujte mě prosím z toho, že píši ,,jedna paní povídala,,. O soudu sice vím jen z výše zmiňovaného portálu,ale všechny ostatní informace jsem si pečlivě ověřila. Ať se to týká suterénu i informaci o kvalifikaci učitelek. Byl to také důvod ,že bych dítě do této školky nikdy nedala a našla jsem si jinou v Jahodnici.

aleachimka  08.12.11 11:53

Tak proč nenapíšete, že máte tyto informace a píšete, že to vyplývá z nějaké smazané diskuse?

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 08.12.11 11:58

tam byl počátek ,tedy tam jsem našla špatné ohlasy,pak jem ověřovala. U vás mě překvapuje,že toho víte celkem dost o jakémsi soudním sporu :nevim: to jako paní kudy chodí tudy vykládá o svém soukromém životě?

aleachimka  08.12.11 12:12

Aha, tak proč tady v diskusi píšete (dnes), že jste cosi četla na diskusi a teď už, že jste si to ověřila. Logicky bych napsala, zjistila jsem ....... a ne, na diskusi psali.

O tom sporu nic nevím, jen, že je to obchodní spor. Ptala jsem se na to, když dítě začalo chodit do Týnce, protože jsem to též četla na nějaké diskusi. Když mám nějaký problém ptám se přímo a ne na diskusích, kde nikdo neví, kdo za nickem je. Mimochodem 5 příspěvků a všech 5 v této diskusi, to nevypadá příliš věrohodně.

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 08.12.11 12:17

co je na tom divného :think: před časem jsem založila diskuzi na Emiminu a i na jiných podobných serverech. Na e-mail mi přišlo upozornění tak reaguji co jsem zjistila já 8o

aleachimka  08.12.11 12:32

Divné je, že jste nejprve napsala, že jste četla negativní info na smazané diskusi, pak jste reagovala, že to máte ověřené. Upozorňuji, že rozmezí je několik hodin.No, a nejdivnější je, že jste začala reagovat až na kladnou referenci od anonymky. Když se někdo ptal, zda má někdo nějaké zkušenosti, tak nepovažovala za důležité své negativní zkušenosti sdělit, ale vyvrátit pozitivní referenci to ano. Něco mi tu prostě nevoní.

Pro ostatní čtenáře, já mám dítě ve školce v Týnci, jsem naprosto spokojená, a to s přístupem k rodičům i k dětem. Personál je kvalifikovaný – zdravotní sestra, pedagogický pracovník, prostory moc hezké, pěkná zahrada (snad v budoucnu dovybavená dětským hřištěm. Možná má někdo jiný názor, to samozřejmě nevylučuji.

edit:úprava písma

maminajednička
Povídálka 12 příspěvků 08.12.11 12:37

Nikdo další se do teď na Kyje neptal :think: O Týnci jsem nenapsala ani slovo ,netuším jak to tam chodí a ani jaký mají personál. V Kyjích ale kvalifikovaný personál nebyl,když jsem zjišťovala situaci (zdravotní sestra) Tímto je pro mne tato diskuze ukončena .

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist