škytavka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.09.03 13:23
škytavka

Ahoj je někdo kdo by mě uklidnil,mám kluka 16 měsíců a často škytá i mimo jídlo,třeba 4-5 týdně,mám obavu zda je to normální?

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  20.09.03 12:02
škytavka

Ahoj, máme stejný problém. Moje pětiměsíční holčička škytá taky. Hlavně když jí položím na bříško. Takže běžně začne škytat při odkrknutí po jídle. Vzhledem k tomu, že nemá od narození problémy s větříky, nechávám jí od třetího měsíce odkrknout třeba až za půl hodiny po jídle. Krkne si a je to OK. Když jsem jí položila na rameno do krkací polohy, začala plakat a pak škytat. Vůbec se nedivím, že se jí to nelíbilo. Položit mě někdo na břicho těsně po jídle, asi taky budu brečet.:-))) Ptala jsem se naší doktorky a ta řekla, že je to normální a že se tím nemáme znepokojovat. Škytala už v bříšku. Cítila jsem takové nepříjemné škubání a dočetla jsem se, že je to škytání miminka. Manžel a jeho sestra byli jako děti taky dost škytaví a já dost škytám i teď. Takže se nad tím asi nepozastavuj, pokud netrvá škytání moc dlouho a nečiní malému problémy.

Hodně štěstí přeje Katka :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Srdeční selhání zabíjí víc lidí než rakovina. Jak ho poznat?

Lidé si ho většinou pletou s infarktem a o jeho příznacích mají zoufale malé... číst dále >

Reklama