Slabě pozitivní test a následná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  20.11.03 09:10

Ahoj holky,

zajímalo by mě, jestli má některá z vás podobnou zkušenost. Tento měsíc jsem od druhé poloviny cyklu měla vyšší BT než obvykle (až 37,4 - normálně mám tak 37,2). Nevydržela jsem a 26 DC jsem si udělala test. Ten byl po delší době slabě ale zcela jasně pozitivní. Druhý den ráno mi teplota „spadla“ z 37,4 na 36,9 a do dvou hodin tu byla MS. To se mi taky ještě nikdy nestalo - vždy mám tak 2denní pokles a pak teprve MS.

Moje otázka: je možné, že jsem byla ten případ, kdy se vajíčko sice oplodnilo, ale neuchytilo nebo to byla jen souhra náhod?

Máte někdo podobnou zkušenost? Nebo se těm testům až zas tak moc nedá věřit..

Ahoj Helena

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  20.11.03 10:14

Heleno - je mozne, ze jsi mela tzv. ranny potrat - vajicko bylo oplodnene, ale neco bylo spatne a tak si Tvoje telo poradilo po svem. Zkousej dal!!

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 20.11.03 13:08

je to mozne mne sa to stalo ,testy boli neg.potom pozit.a za tri dni ms,isla som na pohotovost a bol to ranny potrat alebo ako sa to vola,vajicko sa neudrzalo

Anonymni  20.11.03 17:57

ahojky, to co popisuješ je velmi pravděpodobné. Mě se to stalo již dvakrát.Test byl také slabě pozitivní, pak se něco stalo z já začala krvácet. Říkám si ale proč ?? Nemáte nějakou zkušenost s vitamíny či nějakými jinými přírodními prostředky na tzv. posilnění vnitřku, aby se miminko uchytilo a vydrželo ?? Díky

Anonymni  21.11.03 08:16

Myslím, že v této fázi je to pouze věc hormonů. Takže jedině to probrat se svým doktorem a nechat si poradit.

Helena

Anonymni  01.12.03 13:37

Ahoj,

mne se stalo neco podobneho. Opozdena menstruace o tyden, pred tim nekolik testu pozitivnich. Zajimalo by me, v kolika procentech pripadu se toto stava, nemate nekdo predstavu? Snazime se dal, doufam, ze uz me to nepotka a taky, ze se brzo zadari:-)

Zdena

Anonymni  01.12.03 14:46

Je to pravda, je to čistě věc hormonů. Mám zvýšený prolaktin.

pepe
Povídálka 18 příspěvků 01.12.03 14:56

Myslis, jako ze to neudrzeni se vajicka souvisi se zvysenou hladinou prolaktinu?

Anonymni  01.12.03 16:45

Tohle jsem psala k jedne otazce v poradne na rodine = otazka Jak poznat potrat. Taky se mi to totis stalo

Ahoj holky, jelikož jsem právě četla článek v angličtině, kde jsou uvedeny důvody potratu, tak bych se s váma ráda o ty informace podělila.

1.Genetický - asi polovina těhotenství končí z důvodu špatného počtu chromozomů nebo nějakých chromozonálních abnormalit. Pomoc - při opakovaných potratech genetik.

2. Anatomický - většinou až na konci prvního trimestru, z důvodu špatně vyvinutého děložního hrdla nebo dělohy

3. Hormonální - hormonální nerovnováha v těle, riziko stoupá s věkem

4. Imunologické - infekce nebo protilátky, obvykle se dají zjistit z krve

Méně často pak můžou být důvody menší počet a pohyblivost spermií u muže nebo užití nějakého léku (prý i alkoholu) v ranném těhotenství.

Statisticky podle toho článku asi 15% těhotenství končí potratem, ale asi až 50% těhotenství celkově - tedy i nerozpoznaných.

Následující těhotenství je obvykle v pořádku. Žena nemůže většinu těchto potratů jakkoliv ovlivnit. Kdo si to chcete přečíst " .{target:_blan­k}":[http://www.parentsplace.com/…0856,00.html]

Anonymni  01.12.03 16:49

To nevím, jestli to souvisí s prolaktinem. Já jen vím, že nemůžu mít mimíska, protože ho mám zvýšený. Je to divný. Už v tom mám trochu zmatek. Už tomu necháváme volný průběh. Až mimísek bude chtít, tak k nám přijde.A já doufám, že už to bude brzy. Říká se kdo si počká ten se dočká. A já věřím že pak budu supr máma.

A za druhý jsem jěště dost mladá, takže dost času.

Anonymni  11.12.03 19:51

a

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama