Sms o narodeni miminka.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15317 příspěvků 06.11.07 18:33
Sms o narodeni miminka.....

ahojte.......... :D

vsetky tehulky zdravim a chcem sa vas opytat ci ste uz rozmyslali ako date vediet rodine ze sa uz miminko narodilo.......... :D
teda myslim aku sms napisete.....­.....akou formou...........ci klasickou alebo nejakou humornou......... :D

napriklad...... :D Dobry vecer,pisem Vam z tatinovho telefonu,lebo vlastny este nemam.Volam sa Jakubko......., vazim.........., meriam..........., a svoje hlasy mi mozete posielat na toto telefonne cislo. :D

vsetky napady s radostou privitam,kedze ja by som to chcela oznamit do sveta takouto humornou formou a nie tou klasickou....­........ :D :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kristynab
Echt Kelišová 9132 příspěvků 06.11.07 18:57

Ahoj,
malej se narodil loni v prosinci a my psali toto.
Tak dnes 6. 12. 2006 ve 14:40 přiletěl čáp a přinesl nám Honzíka (3480 gramů a 50 cm), všichni tři se máme dobře.

pralinka
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 06.11.07 19:24

http://www.emimino.cz/modules.php?…

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15317 příspěvků 06.11.07 19:33

dikes za link........... :D :wink:

Packa
Závislačka 4419 příspěvků 06.11.07 20:00

Používá se to na svatební oznámení, ale my dostali od kámošů toto:

Oznamujeme celému širému světu, jednu prostou krásnou větu. Hurá, máme kluka jako buka. Jmenuje se …, váží …, měří …

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15317 příspěvků 06.11.07 21:08
Packa píše:
Používá se to na svatební oznámení, ale my dostali od kámošů toto:Oznamujeme celému širému světu, jednu prostou krásnou větu. Hurá, máme kluka jako buka. Jmenuje se …, váží …, měří …

to je bombove.......... :D :D :D :D :D :D

Sabika
Echt Kelišová 7535 příspěvků 06.11.07 21:12

Brácha mi při narození jeho dcery poslal toto:

Tak jsem se tu vyskytla ve 4.20 jmenuji se Kateřina váha se sekla na 3.85 a metr jsem natáhla do délky 54cm. Za vřelé uvítání předem děkuji a za pár let budem sedět u společného škopíčku.

Andrimka
Kelišová 7486 příspěvků 06.11.07 21:17

Ahojík,

já přidávám naše oznámení:

Za komínem klapy, klap, stavil se tu 1.1.2007 ve 2.21hod u nás čáp a přinesl uzlíček v nemž byl malý Kubíček (3250g, 49cm)

dagmar10
Závislačka 3796 příspěvků 2 inzeráty 06.11.07 21:24

Tak já jsem psala klasiku plnou hormonů:

Narodila se nám Emička. Dnes v 15.16. Je překrásná. Jsem do ní totálně zamilovaná. 3.80kg, 50cm.

A moje mamka:

Víte s kým mě teď baví svět?
To byste sami neuhodli.
V Karvinské porodnici leží můj světa střed.
Narodila se nám dneska po poledni.
50/3800 to je má zlatá Emička, šampus otvírá čerstvá babička.

papu
Echt Kelišová 7666 příspěvků 06.11.07 22:13

Tak já musím přiznat, že mi všechny ty rýmované a rádoby veselé sms přijdou docela hloupé a psala jsem jenom - syn michael narozen…, míry…

Zlatka
Závislačka 3813 příspěvků 06.11.07 22:44

Na chvíli zastavil se čas
a všechny zvony oněměly
a TY jsi přišel (la) mezi nás
s tvářičkou trochu krabatou
pěstičkou směšně zaťatou
a zvony se zas rozezněly…

Amynka
Kelišová 6598 příspěvků 07.11.07 09:49

My psali:

Chcete znát tu novinu, máme holku jako malinu. Jmenuje se Sára, míry jsou 4700g a 53cm, všichni tři jsme v pořádku.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 18713 příspěvků 07.11.07 10:19

Ahoj.
Psali jsme Máme syna Jakuba.Narodil se…váží… a měří…
A 2 roky na to jsme psali Máme dceru Gabrielu.Narodila se…váží… a měří.....
A teď taky nad tím přemýšlím. :wink:
Pa pa J.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 07.11.07 11:56

Ahoj, já u nevím přesně, psala jsem hned po porodu, ale myslí, že jenom. Máma Adámka, váží 3760 g a měří 50 cm.
Jinak nemám nic proti těm veselým :wink:

BaraF
Závislačka 2738 příspěvků 07.11.07 22:21

Starší dceru jsme oznamovali SMS typu „mimino píše, že už je tady“.
U mladší jsem chtěla poslat jednotnou zprávu asi 50 lidem včetně kolegů z práce, tak jsem napsala následující:
Dnes 26.3. v pravé poledne se po krátkém boji narodila naše dcera Apolenka, míry…, Obě jsme zdravé a veselé mysli.
Myslela jsem, že je to neutrální, formální a zároveň milé…a tři kolegové-pánové z práce mi napsali, že ani neví, že jsou tatínky a že se gratulují, vtipálci :lol:
Jinak prarodičům bych raději zavolala (klidně ve dvě ráno), pro zbytek světa je SMS nebo e-mail adekvátní.
Tak ať máte pořád jen takovéhle starosti ty i tvoje mimi.
 Bára

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Chci podnikat na mateřské. Kde je díra na trhu?

Budu prodávat oblečení pro děti! Takový nápad ale už měla spousta maminek před vámi. Jak se ale odlišit, aby oblečky nezapadly mezi ostatními secondhandy a vám obchod opravdu vydělával? číst dále >

To dítě mě neposlouchá! Co zabere na batole a co na předškoláka?

Říkáte to desetkrát a dítě stejně nereaguje. A tak zvýšíte hlas. Jde to ale i bez toho, říká Pavla Koucká, odbornice na výchovu. V dalším díle pořadu Jak na děti radí, jak domluvit batoleti i předškolákovi. číst dále >