Sms o narodeni miminka.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15316 příspěvků 06.11.07 18:33
Sms o narodeni miminka.....

ahojte.......... :D

vsetky tehulky zdravim a chcem sa vas opytat ci ste uz rozmyslali ako date vediet rodine ze sa uz miminko narodilo.......... :D
teda myslim aku sms napisete.....­.....akou formou...........ci klasickou alebo nejakou humornou......... :D

napriklad...... :D Dobry vecer,pisem Vam z tatinovho telefonu,lebo vlastny este nemam.Volam sa Jakubko......., vazim.........., meriam..........., a svoje hlasy mi mozete posielat na toto telefonne cislo. :D

vsetky napady s radostou privitam,kedze ja by som to chcela oznamit do sveta takouto humornou formou a nie tou klasickou....­........ :D :wink:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

kristynab
Echt Kelišová 9132 příspěvků 06.11.07 18:57

Ahoj,
malej se narodil loni v prosinci a my psali toto.
Tak dnes 6. 12. 2006 ve 14:40 přiletěl čáp a přinesl nám Honzíka (3480 gramů a 50 cm), všichni tři se máme dobře.

pralinka
Ukecaná baba ;) 1311 příspěvků 06.11.07 19:24

http://www.emimino.cz/modules.php?…

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15316 příspěvků 06.11.07 19:33

dikes za link........... :D :wink:

Packa
Závislačka 4419 příspěvků 06.11.07 20:00

Používá se to na svatební oznámení, ale my dostali od kámošů toto:

Oznamujeme celému širému světu, jednu prostou krásnou větu. Hurá, máme kluka jako buka. Jmenuje se …, váží …, měří …

martinaSK
Neúnavná pisatelka 15316 příspěvků 06.11.07 21:08
Packa píše:
Používá se to na svatební oznámení, ale my dostali od kámošů toto:Oznamujeme celému širému světu, jednu prostou krásnou větu. Hurá, máme kluka jako buka. Jmenuje se …, váží …, měří …

to je bombove.......... :D :D :D :D :D :D

Sabika
Kelišová 7300 příspěvků 06.11.07 21:12

Brácha mi při narození jeho dcery poslal toto:

Tak jsem se tu vyskytla ve 4.20 jmenuji se Kateřina váha se sekla na 3.85 a metr jsem natáhla do délky 54cm. Za vřelé uvítání předem děkuji a za pár let budem sedět u společného škopíčku.

Andrimka
Kelišová 7108 příspěvků 06.11.07 21:17

Ahojík,

já přidávám naše oznámení:

Za komínem klapy, klap, stavil se tu 1.1.2007 ve 2.21hod u nás čáp a přinesl uzlíček v nemž byl malý Kubíček (3250g, 49cm)

dagmar10
Závislačka 3793 příspěvků 06.11.07 21:24

Tak já jsem psala klasiku plnou hormonů:

Narodila se nám Emička. Dnes v 15.16. Je překrásná. Jsem do ní totálně zamilovaná. 3.80kg, 50cm.

A moje mamka:

Víte s kým mě teď baví svět?
To byste sami neuhodli.
V Karvinské porodnici leží můj světa střed.
Narodila se nám dneska po poledni.
50/3800 to je má zlatá Emička, šampus otvírá čerstvá babička.

papu
Echt Kelišová 7665 příspěvků 06.11.07 22:13

Tak já musím přiznat, že mi všechny ty rýmované a rádoby veselé sms přijdou docela hloupé a psala jsem jenom – syn michael narozen…, míry…

Zlatka
Závislačka 3813 příspěvků 06.11.07 22:44

Na chvíli zastavil se čas
a všechny zvony oněměly
a TY jsi přišel (la) mezi nás
s tvářičkou trochu krabatou
pěstičkou směšně zaťatou
a zvony se zas rozezněly…

Amynka
Kelišová 6598 příspěvků 07.11.07 09:49

My psali:

Chcete znát tu novinu, máme holku jako malinu. Jmenuje se Sára, míry jsou 4700g a 53cm, všichni tři jsme v pořádku.

jirabobes
Neúnavná pisatelka 17908 příspěvků 07.11.07 10:19

Ahoj.
Psali jsme Máme syna Jakuba.Narodil se…váží… a měří…
A 2 roky na to jsme psali Máme dceru Gabrielu.Narodila se…váží… a měří.....
A teď taky nad tím přemýšlím. :wink:
Pa pa J.

janinkaz
Nadpozemská drbna 28399 příspěvků 07.11.07 11:56

Ahoj, já u nevím přesně, psala jsem hned po porodu, ale myslí, že jenom. Máma Adámka, váží 3760 g a měří 50 cm.
Jinak nemám nic proti těm veselým :wink:

BaraF
Závislačka 2636 příspěvků 07.11.07 22:21

Starší dceru jsme oznamovali SMS typu „mimino píše, že už je tady“.
U mladší jsem chtěla poslat jednotnou zprávu asi 50 lidem včetně kolegů z práce, tak jsem napsala následující:
Dnes 26.3. v pravé poledne se po krátkém boji narodila naše dcera Apolenka, míry…, Obě jsme zdravé a veselé mysli.
Myslela jsem, že je to neutrální, formální a zároveň milé…a tři kolegové-pánové z práce mi napsali, že ani neví, že jsou tatínky a že se gratulují, vtipálci :lol:
Jinak prarodičům bych raději zavolala (klidně ve dvě ráno), pro zbytek světa je SMS nebo e-mail adekvátní.
Tak ať máte pořád jen takovéhle starosti ty i tvoje mimi.
 Bára

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist