Snížení poplatků v bance - Poštovní spořitelna - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alicezulice
Kecalka 308 příspěvků 02.04.13 10:24
Snížení poplatků v bance - poštovní spoř.- zkušenosti

Ahoj. Mám poštovní spořitelnu – osobní účet a připadá mi, že platím nějak strašně moc za poplatky. Každý měsíc se to nastřádá na min.100 Kč – vedení účtu, poplatky za výběry z bankomatu atd.atd. :roll:
Máte někdo zkušenost, že jste se kvůli poplatkům rozhodli přejít do jiné banky a oni vám je snížili? (Jako to bývá např. u telef. operátorů, že když se rozhodnete odejít, nabízí lepší tarify.).
Pokud ano, zkusila bych to. Pokud nesníží, uvažuji vážně o jiné bance.
 Díky.

Reakce:

Žirafátko
Závislačka 4467 příspěvků 02.04.13 10:27

Pokud nejsi Fisher, tak ti nic neodpustí :lol:

Sany80s
Ukecaná baba ;) 1871 příspěvků 02.04.13 10:39

My máme poštovní spořitelnu a platíme nulu. Bez toho, abychom jim hrozili přechodem jinam. Ale musíme splnit určité podmínky.

Virginia
Extra třída :D 10054 příspěvků 02.04.13 11:12

@alicezulice máš-li jejich online účet a průměrný zůstatek 15000/měsíčně, je poplatek 0,–
Nemáš-li průměrný zůstatek 15tis, je poplatek 50,–.

Raduš.ka44
Kelišová 5689 příspěvků 02.04.13 12:29

Pohrozila jsem sporce, poplatky snížili, ale stejně to dělá dost, tak měníme banku.

alicezulice
Kecalka 308 příspěvků 02.04.13 14:06

Tak vám děkuju, moc jste mě nepotěšily. :hug:

BukajAktobos
Kecalka 244 příspěvků 02.04.13 16:49

Pohrozit zrušením účtu skutečně dělá divy. Ale pokud nejste uvázani hypotékou, nebo úvěrem, nevidím důvod, proč se s nimi hádat. Jednodušší je rovnou si založit účet v nějaké jiné bance (fio, equa…)

BukajAktobos
Kecalka 244 příspěvků 05.04.13 00:45

@BaraBu Když jsem já rušil účet a zmínil jsem, že je to kvůli nadměrným poplatkům, tak se hned nabízeli, že mají různé „akce“ :-)
Myslím že i banky se musí začít chovat jako mobilní operátoři. Na poplatcích rýžují neskutečné peníze, ale tlak nízkonákladových bank sílí.

Ale jak říkám, než se s nimi hádat, je lepší si založit rovnou účet jinde :)

Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist