Snížení poplatků v bance - Poštovní spořitelna - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alicezulice
Kecalka 305 příspěvků 02.04.13 10:24
Snížení poplatků v bance - poštovní spoř.- zkušenosti

Ahoj. Mám poštovní spořitelnu – osobní účet a připadá mi, že platím nějak strašně moc za poplatky. Každý měsíc se to nastřádá na min.100 Kč – vedení účtu, poplatky za výběry z bankomatu atd.atd. :roll:
Máte někdo zkušenost, že jste se kvůli poplatkům rozhodli přejít do jiné banky a oni vám je snížili? (Jako to bývá např. u telef. operátorů, že když se rozhodnete odejít, nabízí lepší tarify.).
Pokud ano, zkusila bych to. Pokud nesníží, uvažuji vážně o jiné bance.
 Díky.

Reakce:

Žirafátko
Závislačka 4475 příspěvků 02.04.13 10:27

Pokud nejsi Fisher, tak ti nic neodpustí :lol:

Sany80s
Ukecaná baba ;) 1704 příspěvků 02.04.13 10:39

My máme poštovní spořitelnu a platíme nulu. Bez toho, abychom jim hrozili přechodem jinam. Ale musíme splnit určité podmínky.

Virginia
Echt Kelišová 9542 příspěvků 02.04.13 11:12

@alicezulice máš-li jejich online účet a průměrný zůstatek 15000/měsíčně, je poplatek 0,–
Nemáš-li průměrný zůstatek 15tis, je poplatek 50,–.

Raduš.ka44
Kelišová 5281 příspěvků 02.04.13 12:29

Pohrozila jsem sporce, poplatky snížili, ale stejně to dělá dost, tak měníme banku.

alicezulice
Kecalka 305 příspěvků 02.04.13 14:06

Tak vám děkuju, moc jste mě nepotěšily. :hug:

BukajAktobos
Kecalka 237 příspěvků 02.04.13 16:49

Pohrozit zrušením účtu skutečně dělá divy. Ale pokud nejste uvázani hypotékou, nebo úvěrem, nevidím důvod, proč se s nimi hádat. Jednodušší je rovnou si založit účet v nějaké jiné bance (fio, equa…)

BukajAktobos
Kecalka 237 příspěvků 05.04.13 00:45

@BaraBu Když jsem já rušil účet a zmínil jsem, že je to kvůli nadměrným poplatkům, tak se hned nabízeli, že mají různé „akce“ :-)
Myslím že i banky se musí začít chovat jako mobilní operátoři. Na poplatcích rýžují neskutečné peníze, ale tlak nízkonákladových bank sílí.

Ale jak říkám, než se s nimi hádat, je lepší si založit rovnou účet jinde :)

Váš příspěvek
TOPlist