Stěhování kvůli škole bez partnera?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  11.01.17 18:12
stehovani kvuli skole bez partnera?

Dobry den,

je tu nejaka maminka, ktera se kvuli detem - nastupu do 1.tridy prestehovala z vesnice zpet do Prahy? Resim zda tento krok udelat, ac partner s tim nesouhlasi. Zustal by v nasem domku za Prahou, obcasne by prespal v byte, ktery si hodlam pronajmout. Vikendy a prazdniny by jsme travili snad spolecne v nasem dome…a pres tyden ja sama s detmi v pronajatem byte v Praze.
Zajimalo by me, zda se to da zvladnou, jak reagovali deti, manzel okoli atd…

diky vsem za opoved!
hezky den

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBábrdl
Extra třída :D 14272 příspěvků 11.01.17 18:17
@Anonymní píše:
Dobry den,

je tu nejaka maminka, ktera se kvuli detem - nastupu do 1.tridy prestehovala z vesnice zpet do Prahy? Resim zda tento krok udelat, ac partner s tim nesouhlasi. Zustal by v nasem domku za Prahou, obcasne by prespal v byte, ktery si hodlam pronajmout. Vikendy a prazdniny by jsme travili snad spolecne v nasem dome…a pres tyden ja sama s detmi v pronajatem byte v Praze.

diky vsem za opoved!
hezky den

Každý pár, který se z jakéhokoliv důvodu v mém okolí takhle rozdělil, skončil rozchodem (a tohle byl předstupeň a ukázalo, že důvody jsou jen zástupné).

ka2ka
Kelišová 7401 příspěvků 11.01.17 18:21

Znám jeden pár a rozešli se nejdřív se odstěhoval každý jinam prý aby děti mohli rozvíjet karieru, ted se vidí jednou do roka na dva dny :nevim:

luloinka
Kecalka 233 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 18:26

Tohle bych nikdy neudělala, je to cesta k rozchodu. Já si teda ani neumím představit bydlet jinde než můj muž.

zelenoockaa19
Kecalka 398 příspěvků 11.01.17 18:29

Přijde mi to jako blbost. Kdyby šlo o něco jiného než o základku, ale tu předpokládám máte i blíže k vesnici, popřípadě se dá dojíždět… Myslím si že dětem ani rodinným vztahům neprospěje když budete bydlet každý jinde? Já chodila na základní školu na vesnici, kde jsme žili a nijak mě to nepoznamenalo do života. :nevim:

Uživatel je onlineMarkéta80
Nadpozemská drbna 28796 příspěvků 11.01.17 18:29
@Anonymní píše:
Dobry den,

diky vsem za opoved!
hezky den

no záleží jestli partnera miluješ? pokud ano nedělej to, vztah to nedá, vždyt spolu vůbec nebudete. pokud vztah za nic nestojí a počítáš že bude konec jdi do toho a vše jen urychlíš. klidně stěhovat ale komplet jinak to zničí vztah :?

Tunrida
Nadpozemská drbna 29617 příspěvků 11.01.17 18:54

A to za Prahou nejsou školy?

smudlinky
Ukecaná baba ;) 1822 příspěvků 404 inzerátů 11.01.17 18:57

Nedělala bych to, přijde mi to jako přímá cesta k odcizení a rozpadu vztahu. děti můžou chodit do školy kdekoli, nebo je vozit tak jako to dělá spousta lidí.

Amity
Stálice 81 příspěvků 11.01.17 19:17
@Anonymní píše:
Dobry den,

diky vsem za opoved!
hezky den

A kde nyní dítě chodí do školky? Partner pracuje v Praze? Jaké je na té vesnici sociální prostředí?(vy­bavenost, počet obyvatel, dostupnost služeb, dopravní spojení atd)Pro nějaké rozumné rady je v úvodním článku málo informací

Lucmína
Kecalka 386 příspěvků 11.01.17 19:29

Tam u vas neni nikde bliz skola? Me to prijde jako blbost teda :think:

analoja
Závislačka 3238 příspěvků 11.01.17 19:42

Neudělala bych to. I děckám by se stýskalo.

lauraka
Ukecaná baba ;) 2486 příspěvků 11.01.17 19:43

Ja ti celkem rozumim, Praha je proste Praha, jsou tam uplne jine moznosti, siroky vyber zakladni skoly atd…Ale jak by to fungovalo v praxi, si moc neumim predstavit. Prijde mi to divne, nevim, co bych na tvem miste podnikla.

Anonymní  11.01.17 20:03
@Anonymní píše:
Dobry den,

diky vsem za opoved!
hezky den

Moje znama bydli s ditetem ve meste (predevsim ale kvuli sobe, sve praci), jeji partner na vesnici. Jsou od sebe 60km a pry jim to vyhovuje. Ja tomu ale neverim :nevim:
Osobne bych takhle zit nechtela..

luloinka
Kecalka 233 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 20:53
@Tunrida píše:
A to za Prahou nejsou školy?

Taky si říkám kde asi zakladatelka bydlí. V okolí Prahy mám pár známých či příbuzných a všude základní školy jsou, případně se kousek dojede :think:

Tunrida
Nadpozemská drbna 29617 příspěvků 11.01.17 21:26
@luloinka píše:
Taky si říkám kde asi zakladatelka bydlí. V okolí Prahy mám pár známých či příbuzných a všude základní školy jsou, případně se kousek dojede :think:

A to tahle vymoženost došla dokonce i k nám na Vysočinu :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Opustil mě, když jsem otěhotněla

Lenka toužila po dítěti, a když se konečně zadařilo, přítel ji opustil. Řekl, že dítě nechce. Nastávající maminka tak zůstala sama, bez peněz a s pošramoceným sebevědomím. K problémům se ale postavila čelem a rozhodla se, že se sebou něco udělá. Svěřila se do rukou profesionálů, kteří z ní vykouzlí krásnou a sebevědomou ženu. číst dále >

Imunita získaná v dětství je základním pilířem pro zdraví a odolnost jedince v dospělosti!

Silná imunita, rychlý rozvoj myšlení, paměti, řeči a motoriky. To vše můžete u svého dítěte ovlivnit správnou výživou. Správné "nastartování" myšlení dítěte v útlém věku má pak vliv na jeho budoucí inteligenci. číst dále >

Reklama