strach

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  28.10.03 19:38
strach

doufam , ze nebudu smesna , ale mam takovy problem. jsem ctyri mesice po porodu,miluji se s manzelem rada ale porad se bojim ,i kdyz pouzivam antikoncepci ze otehotnim . tak by me zajimalo jestli jsem vadna,nebo ma nekdo podobne pocity dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  28.10.03 21:29
strach

Ahoj, myslim si, ze rozhodne nejsi vadna. Ja mam podobny problem. Mam hruzu z toho, ze otehotnim, protoze nevim, jak bych zvladala 2 deti, manzel v praci, 3. patro (77 schodu) bez vytahu, kocarek skladame do auta, babicky daleko, kamaradky v praci… Navic chci dat svemu chlapeckovi maximum a nechci byt histericka matka. Kojim, takze uzivam Exluton, a dkyz jsem si precetla v kolika pripadech nefunguje, moc mu neverim. Preju hodne stesti! Kveta

mishicka
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 29.10.03 11:40
strach

Ahojky,

jestli by to mělo znamenat, že jsi vadná, tak se taky hlásím do klubu :-) Taky mám obavy, máme Divošku Barborku a až budeme jednou chtít další mimi, tak to chci svým rozhodnutím ovlivnit a ne teď aby se nám urodilo náhodou (i když i to bychom asi rozdýchali). Beru Exluton, ale stejně někdy používáme prezervativ, přesně kvůli mým obavám.

Pro Květu: Exluton je trošku jiný, než normální antikoncepce, takže je opravdu důležité brát to každý den ve STEJNOU dobu, aby působil správně. Ideální je +/- hodina a mělo by to být OK. Ale stejně jako všechny druhy antikoncepcí prostě nemůže být úplně 100%ní.

Mishicka

Anonymni  29.10.03 18:32
strach

holky, DEKUJI!!!!! hned je mi lip . doufam ze se potkame v tehulkach az budeme opravdu chtit!!!

Anonymni  29.10.03 20:24
strach

Urcite se tam potkame, my to planujeme tak za 5 let - pokud budeme bydlet, tam kde bydlime nebo drive, pokud budeme mit bytecek v prizemi se zahradkou :-) a s babickou v dosahu.

Mej se krasne!

Kveta

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Reklama