strach o dieťatko

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  08.04.03 17:21
strach o dieťatko

Som v 16. týždni tehotenstva…počas tehotenstva som sa správala trochu nezodpovedne a asi 5× som navštívila solárium cca po 10 minutách. Teraz trpím za moju nezodpovednosť a mám strach , či solárium nemôže mať nejaký negatívny vplyv na bábätko. Či sa narodí zdravé. Poprosila by som o informáciu niekoho , kto má lepšiu informáciu alebo skúsenosti.

ďakujem!!!!!

Ivetka

Reklama

Reklama

Reakce:

lenca
Stálice 55 příspěvků 13.04.03 14:13
strach o dieťatko

Ahoj taky jsem chodila do solárka ještě těhotná, ale nevěděla jsem o tom. Někde jsem vyčetla, že solárium může mít negativní vliv v tom smyslu, že pokožka má sklon vytvářet pigmentové skvny. Tak snad nic horšího se stát nemůže. Cauky.

KIRRA
Povídálka 24 příspěvků 13.04.03 17:41
strach o dieťatko

Ahojky

dle informaci co mi poradila moje kamaradka, ktera pracuje v solarku, tudiz chodila v prubehu cca do 5 mesice na solarko - a to pravidelne, nemela po narozeni detatka zadne problemy-detatko se narodilo uplne v poradku a to bez viditelnych pigmentovych skvrn…ale to je pouze jeden priklad…nevim, mozna ze skutecnost muze byt jina - nerada bych podavala spatne info - ale je ze zivota…tudiz realne… bude asi nejlepsi se poradit se svym gynekologem ci gynekolozkou…pa a drzim palecky at je vse v naprostem poradku…

Krasny slunickovy den

Radka 37t.t.

Anonymni  14.04.03 14:54
strach o dieťatko

Dakujem za odpoved…trochu ste ma ukludnili:-)

Johanka
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 14.04.03 18:17
strach o dieťatko

Ahoj Ivetko, solárkem jsi nic nepokazila, nemusíš mít strach, plno maminek navštěvuje na počátku těhotenství solárko, když ještě o svém stavu nevědí, já jsem jedna z nich a mám zdravého skoro tříměsíčního chlapečka. Ptala jsem se v těhotenství svého doktora, co si myslí o solárku - samozřejmě nedoporučuje, ale v rozumné míře nevadí, je to asi individuální, ve vyšším stadiu těh. se mohou dělat pigmentové skvrny (miminku i mamce), v počátečním stadiu může solárko vlivem nadměrného přehřátí organismu u někoho způsobit potrat, není to ale prokázané, že je to zrovna způsobeno solárkem, stejně tak i sauna, pozor na přehřátí. Takže žádný strach ani výčitky, bude to v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama