Stravenky - Tesco, Globus, Kaufland?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1aktak1  11.01.12 20:44
Stravenky - Tesco, Globus, Kaufland???

Ahoj,

nevíte náhodou, jestli obchodnáky jako např. Tesco, Kaufland, Globus apod. berou stravenky? Jsem z Brna, ale u těchto velkých je to asi všude stejné.

Děkuji za přápadné odpovědi :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Junkyska
Závislačka 2649 příspěvků 11.01.12 20:47

Ahoj, vím, že v Tescu jsem s nima platila, v Kauflandu myslím, že se neplatí stravenkama. Jinak se s nimi dá platit Albert supermarket, COOP, Billa…

monicskaa
Závislačka 3620 příspěvků 11.01.12 20:48

KAufland určitě ne..Billa ano..

chelsea.aa
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 11.01.12 20:50

ahojky, já mám stravenky Ticket Restaurant a berou v tescu u hl. nádraží (v dalších nevím) a jinak jen v Bille a Albertu. V Kauflandu určitě neberou žádný a v Globusu myslím taky ne :?

Monny
Hvězda diskuse 36498 příspěvků 11.01.12 20:50

V Tesku stravenky neberou a nikdy nebrali, Lidl je též nebere, vím akorát o Albertu

1aktak1  11.01.12 20:52

Já mám od sodexo – gastro pass. Tak snad to Tesco u nádraží aspoň bude brát. :-)

sunny1981
Kelišová 6273 příspěvků 11.01.12 20:54

Stravenky bere pouze Jednota(Coop), Albert, Lidl..V Tescu se s nima dá platit u pultu s jídlem(pečené kuře atd)..Kaufland, Globus, Spar, Lidl, Penny atd je neberou..víc info najdeš na stránkách příslušných gastropoukázek:-)

chelsea.aa
Ukecaná baba ;) 1129 příspěvků 11.01.12 20:55
1miss1 píše:
Já mám od sodexo – gastro pass. Tak snad to Tesco u nádraží aspoň bude brát. :-)

jj tam by měli, ale např. ve vaňkovce v intersparu neberou… a podle mě ani v jiným tescu, jen u toho nádraží…a jinak 100% v každé Bille a Albertovi ;)

Hodaka  11.01.12 21:00

Tesco bere 100% minulý týden jsem je dávala normálně na kase, za běžný nákup, drogerie i jídlo.

1veverka
Závislačka 4840 příspěvků 11.01.12 21:00

U nás bere stravenky Billa, ale jen omezený počet kusů a v Globusu u uzenin.

karolínka.sofinka
Ukecaná baba ;) 1650 příspěvků 11.01.12 21:05

v Tesku stravenky berou jen v obchodních domech v potravinách – ne v hypermarketech – v Brně berou v Tescu u hlavního nádraží – na Dornychu, jinak berou většinou jednoty Coop, Billa, supermarkety Albert – vždy jen na potraviny. a záleží taky jaké stravenky. jinak dárkové poukazy Ticket Restaurant a pod. berou i hypermarkety.

barvik
Závislačka 3483 příspěvků 11.01.12 21:08

U nás Billa 5ks a Globus 10ks pouze na potraviny

KPKristy
Hvězda diskuse 40187 příspěvků 11.01.12 21:10
Hodaka píše:
Tesco bere 100% minulý týden jsem je dávala normálně na kase, za běžný nákup, drogerie i jídlo.
Zajímavé, u nás Tesco nebere. Prý jen jakési jejich poukázky :nevim:

Monny
Hvězda diskuse 36498 příspěvků 11.01.12 21:12
KPKristy píše:
Hodaka píše:
Zajímavé, u nás Tesco nebere. Prý jen jakési jejich poukázky :nevim:

Tesco normálně nebere, pracovala jsem tam. Jen ten pult s hotovkama

Hodaka  11.01.12 21:12
KPKristy píše:
Hodaka píše:
Zajímavé, u nás Tesco nebere. Prý jen jakési jejich poukázky :nevim:

hmm, tak možná jak píše Karolínka, že jen obchodní domy, já platila tam, ne v supermarketu :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist