Strie po těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.11.03 22:17
Strie po těhotenství

Dobrý den, mám dotaz ohledně strii po těhotenství.Přes­tože jsem během těhotenství používala pravidelně krémy proti striim(bonal,Vichy a jiné, stálo mě to spoustu peněz),objevily se na břiše a bocích.Nemáte někdo zkušenost jak je zmírnit,zmenšit,zes­větlit, no prostě,aby nešly vidět.Děkuji předem za každou radu.Jitka

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 17.11.03 23:43
Strie po těhotenství

Jituš,

mám pro tebe špatnou zprávu. Strie už ti nikdy nezmizí. Zesvětlí se buď časem a nebo mazáním stejnými krémy jako jsi používala v těhotenství. Mě se po prvním těhotenství vybělili po krému proti striím od Avonu. Mám je od pupku dolů, tak je schovám v kalhotkách! ;-) Při druhém t. jsem se zmíněným krémem mazala a udělali se mi jen dvě v posledním měsíci těhotenství a ty z prvního zůstaly světlé.

Přeji honě štěstí s mazáním! ;-)

Nikol

Tera
Povídálka 37 příspěvků 22.11.03 13:16
Strie po těhotenství

ahoj Jitko,

pokud by ti hodně vadily, dají se odstranit laserem, myslím, že cena se pohybuje okolo 50kč za 10cm,

krém je vhodné používat kvůli hydrataci pokožky, ale nikdy nezabrání vzniku a ani je neodstraní, max. zesvětlí jak už tu bylo řečeno, ale když se opálíš tak jsou pro změnu zarudlé, takže je ani tím neschováš.

Anonymni  09.01.04 09:32
Strie po těhotenství

Na strie pomůže leaser pouze pokud jsou ještě červené , jinak ti je, už nikdo neodpáře.

Anonymni  09.01.04 10:02
Strie po těhotenství

Mám tomu rozumět tak, že ani v prevenci proti striím nemůžu nic udělat? Jsem ve třetím měsíci a začala jsem používat nějaký krém (název si nepamatuji), ale teď jste mě docela vyděsily!!!

Fakt neexistuje žádný prostředek, jak striím zabránit???

Gábina

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 09.01.04 10:55
Strie po těhotenství

Ahojky Gabino!

Presne tak tomu mas rozumet. Ja jsem taky mazala od zacatku tehotenstvi i nekolikrat denne. A pak asi v 25.tydnu se mi objevila prvni strie a me to dost prekvapilo. A pak jsem se informovala a pry strie vznikaji v nejake spodni vrstve kuze a tam se zadny krem proste nedostane. Ted jsem ve 33.tydnu a mam polovinu bricha posetou striemi. Ale kazdy je nema, je to kvalitou kuze. Takze treba budes mit stesti.

Lucka

Anonymni  09.01.04 13:24
Strie po těhotenství

Ahoj Lucko,

to jsi mě moc nepotěšila - kvalita kůže asi nic moc - mám strie už na stehnech a na zadku z dob dospívání, takže se asi mám na co těšit… ach jo… sbohem krásné hladké bříško…

Gábina

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 09.01.04 13:55
Strie po těhotenství

Ja je mam na stehnech a bocich taky uz dlouho a na stehnech se mi ted jeste zhorsily. Asi nam nezbyde nic jinyho, nez se s tim smirit. Zadny dvoudilny plavky, zadny kratasky atd. Ale chtely jsme mimco, tak si nemuzeme stezovat.

Lucka ;-)

kolovka
Povídálka 31 příspěvků 27.02.04 18:39

Ahoj holky, má kůže je dost jemná, takže jsem celé těhotenství měla obavy ze strií, již v pubertě se mi udělaly na bocích a stehnech. Vše byl faj do konce osmého měsíce, kdy jsem neměla ani jednu, celé těhotenství jsem se každý den mazala…Ale ouha.za poslední měsíc těhotenství mi začala skákat na břiše jedna za druhou a nic nepomáhalo… :? Teď jsem 3 týdny po porodu, břicho se mi postupně zatahuje, sttrie jsou a budou na celý život, co se ale dá dělat? Bohužel nic a musím pouze doufat, že až se vybělí, tak budou vypadat o něco lépe… :cry:

Gabi2
Stálice 80 příspěvků 01.03.04 09:26
Strie

Bohužel je dispozice ke striím dána geneticky a obrana proti nim v podstatě není. Krémy a hlavně s nimi spojená masáž ale určitě není na škodu - projevy se dají zmírnit. Ale bohužel strie už nikdy nezmizí, jde o poškození hlubokých vrstev pokožky. Také záleží na tom, jak moc některé partie v těhotenství vyrostou ;-)

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 02.03.04 16:57

Ahoj holčiny,

je pravdou, že strie jsou dané geneticky, moje babička, máma i ségra mají „popraskaná“ bříška, ale já ne. Kamarádka na tom byla „geneticky“ stejně jako já a také ani jedna strie, ale poradila mi, abych si 2 x denně drhla bříško ve sprše kartáčkem…až do zčervenání a potom po usušení natřela krémem. Používala jsem Bonal, Biotherm, ale i sádlo i olivový olej. Prostě něco hodně mastného. Drhnutím bříška a násleným namazáním získá kůže na elasticitě a vznik strií je tak méně pravděpodobný. Opravdu doporučuji drhnutí. Začala jsem myslím kolem 3. měsíce a drhla a mazala až do porodu. Vždycky jsem si napatlala vrstvu a nechala ji vsáknout.

Snad jsem trošku přispěla „do mlýna“ :D

Ahoj Veronika a Adámek

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 03.03.04 19:52
Naděje

Ahoj holky, mám také problém se strijemi, ale našla jsem asi řešení. Je to poměrně drahá záležitost, ale co neudělat pro krásu a dobrý pocit že? Volala jsem na kliniku MUDr. Měšťáka a tam mi sdělili, že jedinou cestou jak se zbavit strijí je plastika břišní stěny. Zákrok je ale bohužel docela drahý kolem 35000 Kč. Ale asi záleží na množství odebírané kůže. Nejvhodnější doba je až odrodíte všechny děti, které chcete mít a po posledním porodu hodně cvičit, aby se kůže co nejvíce vrátila do původního stavu. Zákrok je nejvhodnější provést půl roku až rok po porodu, ale myslím si, že když se dostavíte i třeba za 5 let, neměl by být myslím problém. Snad jsem vám některým pomohla. Petra

Lysinka
Kecalka 151 příspěvků 03.03.04 20:36

Ahojky!
Musim rict, ze pokud se nektera rozhodnete podstoupit ten drahy zakrok u MUDr.Mestaka (jak psala Pusinka), tak udelate moc dobre. Tenhle pan doktor ma totiz zlaty rucicky…kdysi me jednu plastickou operaci delal a s uzasnym vysledkem. Takze pokud ty korunky na to mate, tak je nevahejte u nej utratit.
Skoda, ze ja si to dovolit nemuzu :cry:
Lucka (41.tt)

Mysak
Kecalka 157 příspěvků 20.03.04 17:16

Ahojte holky,
tak ja jsem zacala pouzivat krem od te doby kdy se mi zacalo zvedat brisko asi od 4. mesice kazdy den vecer po sprse jsem se mazala nejenom bricho ale hlavne boky, zadek a stehna, proste jakoby celou tu spodni cast tela ktera se zvetsuje diky tehotenstvi. Krem se jmenuje Cocoa butter formula a je od firmy Palmers. Je fakt ze je takovy mastnejsi neco jako vazelina. Po porodu nemam ani jednu strii a brisko uplne hladke. Je to mozna dedicne ale pri druhem tehotenstvi ho pouziji stejne. Tak preju hladka briska.

Sophie
Stálice 62 příspěvků 20.03.04 18:50

Také jsem používala Cocoa Butter formula celé první těhotenství a všechny možné jiné krémy. Poslední týden se mi strie objevily.....jak jsem byla na sebe pyšná a hned mě spadl kouhoutek.haha
Přikláním se k názorům, že když má člověk dědičné dispozice, tak se striím asi těžko vyhne.
Ale holky, ty prťata stojí za to, ne?
 Sophie

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jitky: Jsem těhotná. Přítel chce naše dítě vychovávat s jinou

Jsem zasnoubená a čekám dítě. Bohužel jsem se snoubencem nešťastná a nevím,... číst dále >

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Reklama