Struma

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dassa
Nováček 2 příspěvky 08.09.03 15:40
Struma

V těhotenství mi byla zjištěna malá struma a nasazen Letrox. Mám obavy o vývoj miminka. Lékař se zmínil, že nedostatek hormonu štítné žlázy může mít vliv na vývoj mozku.

Díky za reakce

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  10.09.03 13:29
Struma

Ahoj, jsem po operaci (odstraneni) stitne zlazy. Na operaci jsem sla kvuli zvysene funkci stitne zlazy a planovanemu tehotenstvi. Hned po otehotneni jsem sla ke svemu endokrinologovi, ktery mi upravil davky leku, pak jsem k nemu chodila na pravidelne kontroly. Ted mam krasne zdrave miminko. Myslim si, ze je dulezite chodit na kontroly a poctive uzivat leky.

Anonymni  28.11.04 16:03

Ahojte,
mne bola tento tyzden zistena zvysena funkcia stitnej zlazy, ale endokrinolog ma objednal az na februar.
Myslite, ze mozem napriek tomu vy:,–(it HAK a zacat sa snazit o babo?
Dakujem za kazdu radu!
 Karin

Mirousek
Ukecaná baba ;) 1790 příspěvků 28.11.04 21:51

Ahoj holky,

určitě bych se řídila radami lékařů.
Minulý týden byl věnován v pořadu Sama doma (ČT1) poruchám štítné žlázy. Těhotenství a štítná žláza jdou dohromady, ale pod dohledem.

Miroušek.

Anonymni  29.11.04 08:05

Ahoj,
chtěla bych se zeptat,jestli máte některá zkušenost s otěhotněním při pravidelném užívání hormonální antikoncepce.
 Vanda

Anonymni  29.11.04 12:36

Ahoj Vanda,
myslim, ze mozes spokojne spavat :wink: Ja beriem HAK vyse 5 rokov (buduci mesiac planujem vy:,–(it,lebo chceme mimi), s manzelom sa nijak inak nechranime a je to ok. Taktiez ziadna s mojich kamaratiek pri uzivani HAK neotehotnela, napriek tomu, ze tabletku par krat aj zabudli uzit..
 Karin

Anonymní  06.11.15 20:50

Dobrý den, ráda bych obnovila diskuzi téma struma. Dnes jsem byla u PL na „těhotenské kontrole“ a ona mi nahmatala zvětšenou štítnou žlázu, strumu. Jsem ve 34.tt a jsem docela vystresovaná, protože mě samozřejmě napadá, že miminko bude mít snížený intelekt. Na krev jdu v pondělí. Mamka má hypofunkci a já měla jednou nárazově zvýšené TSH, ale to je asi před 6-ti lety. Od té doby si nechávám hormony ŠŽ kontrolovat tak jednou za rok a vždy ok. Máte některá zkušenost s odhalením problému s ŠŽ v takto vysokém týdnu těhotenství?

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama