Svatební šaty z aliexpress.com?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 15:47
Svatební šaty z aliexpress.com?

A ještě jedna otázečka :)

Nakupovala jste některá svatební šaty na Ali? Nerada bych se zklamala, že by třeba ve skutečnosti nebyly tak krásné jako na obrázku.

Byly jste spokojené?

Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

SoonSoon
Kecalka 209 příspěvků 23.03.14 15:54

Nešla bych do toho. Jednou jsem viděla několik svatebních šatů z podobných stránek. Nafotit se dají krásně, ve skutečnosti jsou ale nekvalitní, detaily nepropracované… Ale nejednalo se přímo o tyhle stránky :)

jalisca
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 23.03.14 15:58

@NicoleX ja jsem si svatebky vybirala minuly tyden normalne v pujcovne. Taky jsem premyslela nad touto moznosti..ale preci jen, nemusi sedet velikost, uz vubec ne strih a o materialu nemluvim. Radeji z pujcovny, saty mi upravi na miru..afakt je ten, ze zrovna u svatebnich satu by zena chtela vypadat dobre a mela by se dobre citit..

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 16:06

@jalisca
Já si našla takové krásné, a nikde na stránkách půjčoven jsem je v Brně nenašla :( jen tam na těch stránkách, zas za pěkný peníz ale..nejsou focené na žádných vietnamkách jako obvykle :lol: :lol: tak uvidíme, když nenajdu tak to asi risknu :-) jinak tam jsou napsané míry na prsa, pás, zadek,…to mě nějak neděsí, spíš ta kvalita :think:

jalisca
Ukecaná baba ;) 1005 příspěvků 23.03.14 16:08

@NicoleX prave, aby to vypadalo dobre..a spis sedelo..ja jich vyzkousela hodne a to co se mi treba libilo, tak mi uplne nesedelo..a nakonec jsem zvolila neco uplne jineho nez jsem chtela. Ale drzim palce at jsou takove, jakymi se zdaji byt :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12413 příspěvků 23.03.14 16:27

A jake maji hodnoceni?

Petulinaxx
Ukecaná baba ;) 2156 příspěvků 23.03.14 16:40

Kamaradka mela saty z ebay (ale taky cinske) a byla spokojena. Chce to precist si hodnoceni, nekteri vyrobci nabizi i saty na miru, a pokud je cena prizniva je mozne je lehce upravit i u svadleny presne na telo kdyby nesedely

LuciElle174
Echt Kelišová 8624 příspěvků 23.03.14 16:42

Já objednávala ne svatební, ale společenské…Látka šílená a velikost neodpovídala. Takže bych do toho nešla :nevim:

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 16:47

@jizvíková
100% ale hodnotily 2 lidi :nevim:

lokynka
Závislačka 2518 příspěvků 23.03.14 16:50

Já měla šaty z ebaye, za poloviční cenu, než je prodávají tady. Byly pěkné, účel splnily. Nebála bych se toho.

marfra
Extra třída :D 12340 příspěvků 23.03.14 17:02

Ja mela teda saty z pujcovny, ale kamaradka mela takhle koupene od cinanu. Ona z nich byla nadsena, ale ja kdyz jsem ji videla, tak mne prisly na ni hrozne. Vubec ji nesedely, ve predu je mela moc kratke, byla v nich tlusta, spousta lidi se mne ptalo jestli neni tehotna :nevim: ale ona si jine nezkousela, mela na sobe jen tyhle a tak byla spokojena. A pritom fakt pekna holka, ktere by daleko vic slusely uplne jine saty, ktere by podtrhly jeji postavu :nevim: ja bych do toho asi nesla. Sama kdyz jsem obchazela salony, tak saty, ktere se mne libily, na me vypadaly hrozne a naopak saty, ktere kdyz mi prodavacka nesla, jsem si klepala na celo, jestli se nezblaznila, mi sedly paradne a nakonec jsem si je i pujcila :palec: Nicmene chapu, ze se tak usetri hodne penez.

Lette
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 23.03.14 17:06

Tak všichni jdeme do svatby s tím, že je to jen jednou v životě. Takže bych na šatech zase nešetřila tak úplně moc a koupila/půjčila bych si je odtamtud, kde si je budu moci předem zkusit.
Nepadnoucí šaty opravdu nesluší

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 17:06

@marfra
Mě nejde o peníze, jak spíš o to, že takové šaty jaké se mi líbí nikde nemají. Jasně, našla bych nějaké jiné někde v salonu, ale už bych z nich neměla takovou radost. :think:
No uvidíme, nechám si poradit, půjdu obejít salony a něco vyzkoušet, a uvidíme. Zkoušení je zdarma, že jo? Nebudou na mě koukat divně když něco vyzkouším a odejdu aniž bych si to koupila či půjčila?

Lette
Ukecaná baba ;) 1410 příspěvků 23.03.14 17:08

Tak vezmi obrázek a najdi slušnou krejčovou

marfra
Extra třída :D 12340 příspěvků 23.03.14 18:05

@NicoleX urcite ne, je to bezne. Ja taky obesla 5 salonu a zamluvila si saty jen v jednom, jsou na to zvykly. Chapou, ze obejdes vic salonu.
A nebo jak pise @Lette nechat si usit, ja teda nevim odkud jsi, ale v Mikulove je Madora http://www.madora.cz/ kde jednak siji sve pekne saty a jednak ti usiji dle tveho navrhu. Kamaradka od nich mela site a nadhera :palec: Ja na ne narazila az po svatbe, jinak bych si tam taky nechala usit, protoze jsem taky mela obrazek, ale nikde jsem takove nesehnala :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist