Svatební šaty z aliexpress.com?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 15:47
Svatební šaty z aliexpress.com?

A ještě jedna otázečka :)

Nakupovala jste některá svatební šaty na Ali? Nerada bych se zklamala, že by třeba ve skutečnosti nebyly tak krásné jako na obrázku.

Byly jste spokojené?

Děkuji :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

SoonSoon
Kecalka 240 příspěvků 23.03.14 15:54

Nešla bych do toho. Jednou jsem viděla několik svatebních šatů z podobných stránek. Nafotit se dají krásně, ve skutečnosti jsou ale nekvalitní, detaily nepropracované… Ale nejednalo se přímo o tyhle stránky :)

jalisca
Závislačka 3578 příspěvků 23.03.14 15:58

@NicoleX ja jsem si svatebky vybirala minuly tyden normalne v pujcovne. Taky jsem premyslela nad touto moznosti..ale preci jen, nemusi sedet velikost, uz vubec ne strih a o materialu nemluvim. Radeji z pujcovny, saty mi upravi na miru..afakt je ten, ze zrovna u svatebnich satu by zena chtela vypadat dobre a mela by se dobre citit..

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 16:06

@jalisca
Já si našla takové krásné, a nikde na stránkách půjčoven jsem je v Brně nenašla :( jen tam na těch stránkách, zas za pěkný peníz ale..nejsou focené na žádných vietnamkách jako obvykle :lol: :lol: tak uvidíme, když nenajdu tak to asi risknu :-) jinak tam jsou napsané míry na prsa, pás, zadek,…to mě nějak neděsí, spíš ta kvalita :think:

jalisca
Závislačka 3578 příspěvků 23.03.14 16:08

@NicoleX prave, aby to vypadalo dobre..a spis sedelo..ja jich vyzkousela hodne a to co se mi treba libilo, tak mi uplne nesedelo..a nakonec jsem zvolila neco uplne jineho nez jsem chtela. Ale drzim palce at jsou takove, jakymi se zdaji byt :palec:

jizvíková
Extra třída :D 12417 příspěvků 23.03.14 16:27

A jake maji hodnoceni?

Petulinaxx
Ukecaná baba ;) 2195 příspěvků 23.03.14 16:40

Kamaradka mela saty z ebay (ale taky cinske) a byla spokojena. Chce to precist si hodnoceni, nekteri vyrobci nabizi i saty na miru, a pokud je cena prizniva je mozne je lehce upravit i u svadleny presne na telo kdyby nesedely

LuciElle174
Extra třída :D 12967 příspěvků 23.03.14 16:42

Já objednávala ne svatební, ale společenské…Látka šílená a velikost neodpovídala. Takže bych do toho nešla :nevim:

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 16:47

@jizvíková
100% ale hodnotily 2 lidi :nevim:

lokynka
Závislačka 3121 příspěvků 23.03.14 16:50

Já měla šaty z ebaye, za poloviční cenu, než je prodávají tady. Byly pěkné, účel splnily. Nebála bych se toho.

Uživatel je onlinemarfra
Extra třída :D 14459 příspěvků 23.03.14 17:02

Ja mela teda saty z pujcovny, ale kamaradka mela takhle koupene od cinanu. Ona z nich byla nadsena, ale ja kdyz jsem ji videla, tak mne prisly na ni hrozne. Vubec ji nesedely, ve predu je mela moc kratke, byla v nich tlusta, spousta lidi se mne ptalo jestli neni tehotna :nevim: ale ona si jine nezkousela, mela na sobe jen tyhle a tak byla spokojena. A pritom fakt pekna holka, ktere by daleko vic slusely uplne jine saty, ktere by podtrhly jeji postavu :nevim: ja bych do toho asi nesla. Sama kdyz jsem obchazela salony, tak saty, ktere se mne libily, na me vypadaly hrozne a naopak saty, ktere kdyz mi prodavacka nesla, jsem si klepala na celo, jestli se nezblaznila, mi sedly paradne a nakonec jsem si je i pujcila :palec: Nicmene chapu, ze se tak usetri hodne penez.

Lette
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 23.03.14 17:06

Tak všichni jdeme do svatby s tím, že je to jen jednou v životě. Takže bych na šatech zase nešetřila tak úplně moc a koupila/půjčila bych si je odtamtud, kde si je budu moci předem zkusit.
Nepadnoucí šaty opravdu nesluší

NicoleX
Kecalka 116 příspěvků 23.03.14 17:06

@marfra
Mě nejde o peníze, jak spíš o to, že takové šaty jaké se mi líbí nikde nemají. Jasně, našla bych nějaké jiné někde v salonu, ale už bych z nich neměla takovou radost. :think:
No uvidíme, nechám si poradit, půjdu obejít salony a něco vyzkoušet, a uvidíme. Zkoušení je zdarma, že jo? Nebudou na mě koukat divně když něco vyzkouším a odejdu aniž bych si to koupila či půjčila?

Lette
Ukecaná baba ;) 1687 příspěvků 23.03.14 17:08

Tak vezmi obrázek a najdi slušnou krejčovou

Uživatel je onlinemarfra
Extra třída :D 14459 příspěvků 23.03.14 18:05

@NicoleX urcite ne, je to bezne. Ja taky obesla 5 salonu a zamluvila si saty jen v jednom, jsou na to zvykly. Chapou, ze obejdes vic salonu.
A nebo jak pise @Lette nechat si usit, ja teda nevim odkud jsi, ale v Mikulove je Madora http://www.madora.cz/ kde jednak siji sve pekne saty a jednak ti usiji dle tveho navrhu. Kamaradka od nich mela site a nadhera :palec: Ja na ne narazila az po svatbe, jinak bych si tam taky nechala usit, protoze jsem taky mela obrazek, ale nikde jsem takove nesehnala :(

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist