Svrchní kalhotky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ankasz
Kelišová 6265 příspěvků 27.11.10 15:23
svrchní kalhotky

Prosím o radu látkujících maminek.
Jaké svrchní kalhotky by jste mi doporučili na klasické čtvercové bavlněné plínky, vím že je tu spousta diskuzí, ale nemám čas je komplet pročítat, Používala jsem úplně obyčejné na druky, bohužel brzo se pokaždé poničila ta vnitřní vrstva, a jelikož plánujem třetí mimi, tak jsem se rozhodla koupit nějaké kvalitnější, ale na netu je toho spousta a za různé ceny,takže budu ráda. zatím díky

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12486 příspěvků 27.11.10 15:26

ja mam lucy nebo jak se to jmenuje, vubec jsem je nepouzivala, tak kdybys chtela.. maji suchace

Gladys
Vesmírná mluvilka 31607 příspěvků 27.11.10 15:32

Záleží, jak dáváš plínu, zda na rovno, či do skladu.

Na rovno jsou střihem dobré bambino mio, jen ten sucháč je tam takový blbý, má tendence se otáčet a škrabat bříško.

Pro plínky na rovno se prý hodí i bummis, ale nemám vyzkoušeno. Thirsties též dobré, ale hodně rychle mi odešla jedna gumička u nožičky.

Pokud bys dávala sklad, tak na to mi přijdou dobré haipa daipa(spíš pul než fleece), imse vimse soft, od popoliny nějaké ty jejich popowrap či jak se jmenují.
Též mám ráda blueberry jednovelikostní na druky, ale nevím, jak by sedli od malinka :nevim:

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2070 příspěvků 27.11.10 15:33

my mame dvoje tyhle http://www.ecomamma.cz/index.php?… a jedny tyto http://www.branakdetem.cz/…zviratka.htm. S temi vlnenymi je trochu vic prace, minimalne jednou za mesic preprat a naimpregnovat lanolinem. Ty druhe se lip udrzuji, ale nejsou tak prodysne, prepiram v ruce - v pracce se rychle operou suchace. Na noc davame jedine ty vlnacky.
Ctvercovky jsme meli jen do pul roku, oboje tyhle svrchnacky jsme na ne pouzivali :-D

Lama Lama
Hvězda diskuse 36445 příspěvků 27.11.10 15:34

Měla jsem Thirsties na sucháč a spokojenost. Dobře drží i plenky na rovno, tak na sklad.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 50081 příspěvků 27.11.10 15:52

Já jsem moc spokojená s těmito: http://www.latkovky.cz/…hotky-plena/

PetkaK  27.11.10 16:04

Tyhle jsou dobré Thirsties a potom od Haipa Daipa PUL i Flís, taky mám od ANAVY flísové - ale ty flíšové jsou prý vhodné spíše pro menší děti, u starších co sedí to může provlhnout - zatím nemám zkušenost :)

ankasz
Kelišová 6265 příspěvků 27.11.10 16:07

Jinak malá mi už začíná chodit, udělala už i pár samostatných kroků, a je dost baculatá, ty látkové skládám na užší obdelník.

Lada.
Závislačka 3065 příspěvků 27.11.10 18:19

Ahojky,
já používám Baby Lucy Fix, jsem spokojená, přijdou mi nejlepší v v poměru cena/kvalita. Jsou s PUL zátěrem.
Na chodící mimi ještě teda zkušenost nemám, ale předpokládám, že plenka se při pohybu trochu hrnout bude, ale to se mi u první dcery hrnula i v jiných svrchňáčcích. Pro plazící se dítě drží plenku skvěle, takže asi bych je doporučila.

Mysina
Kecalka 332 příspěvků 28.11.10 12:06

Používám Imse Vimse Soft a jsem maximálně spokojená. Udrží oba sklady. Jeden kus stojí okolo 240 Kč.
 http://www.branakdetem.cz/imse-soft.htm

ankasz
Kelišová 6265 příspěvků 29.11.10 11:49

A ještě dotaz máte zkušenost s těmito plenami? 1fleecové bílé plenky Sketch - 5ks + svrchní kalhotky gratis?

Lama Lama
Hvězda diskuse 36445 příspěvků 29.11.10 12:02
ankasz píše:
A ještě dotaz máte zkušenost s těmito plenami? 1fleecové bílé plenky Sketch - 5ks + svrchní kalhotky gratis?

Od paní Medley, raději nic nebrat. Na její šátky i plenky jsem nečetla jedinou dobrou recenzi.

ankasz
Kelišová 6265 příspěvků 29.11.10 12:05

aha,dobré vědět, na recenze jsem se nekoukala :oops: , zaujala mě ta nabídka, a doslova jsem se zamilovala do kalhotkových plenek 8-) ,kde se na ně hrabou klasické čtvercovky, horší bude přesvědčit manžela...........

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 50081 příspěvků 29.11.10 20:05

Já pár těch od Medley mám - koupila jsem je hodně levně použité na aukci… a jsou fakt nic moc, používám je na doma jako AIO - na chvilku to stačí, třeba když se musím přebalit chvilku před koupáním nebo odchodem…
Jinak z kalhotkových se mi asi nejvíc líbí bambusové od Baby Lucy.

janelka
Povídálka 15 příspěvků 08.03.11 08:51

Ahoj, můžete mi prosím poradit :?) Jaké PUL svrchňáčky na patentky koupit? Od narození do teď (10měsíců, 8,5kg) používáme ImseVimseSoft. Jsem s nima maximálně spokojená, až na ty sucháče. Sice drží, ale jak malá začala lézt stává se, že je od nich poškrábaná. Plenky máme disana zavazovací s jednou čtvercovkou uvnitř. Chci nějaké měkké kalhotky, aby při lezení netlačily do bříška.
Našla jsem pěkné Thisties DuoWrap a pak ještě kalhotky s jinak řešeným suchým zipem: Bummies a BambinoMio.
Máte s nimi nějaké zkušenosti? Ráda bych střihově co nejpodobnější a nemám možnost podívat se na ně naživo. Dík :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Mixit - míchám, mícháš, mícháme

Mixit.cz je web, kde si může každý namíchat svůj mix müsli, snídaňových kaší nebo ovoce a oříšků. Na své si přijdou sporťáci, příznivci lehké stravy i mlsné jazyky. A co že tedy nabízí? číst dále >

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >