Tahání za vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maaja16
Kecalka 187 příspěvků 30.11.11 18:26
tahání za vlasy

dobrý večer maminky, chtěla jsem se zeptat jestli máte do stejného „satana“ jako mám já. Dceři je 6měsíců a šíleně mě tahatá za vlasy. Za chvíli z ní už vyplešatím :? k tahání přidává škrábání nebo štípání :cert: Říkám si že sou to projevy lásky ale nevím neví :nevim: Když mě jednou škrábla pod oko, tak sem ji malinko přes ručičku plácla, že se to nedělá, ale v tak malém věku s toho nemaj rozum :think:

Reakce:

nozu
Echt Kelišová 9074 příspěvků 30.11.11 18:29

ale mají z toho rozum ;-)
viktor to taky zkoušel. párkrát jsem se zamračila, vyhubovala mu a je klid. děti pochopí mimiku a tón hlasu.

lucenka
Neúnavná pisatelka 18556 příspěvků 30.11.11 18:36

u nás zabralo mu to lehce vrátit. Teďka mě ale začal kousat. Dělá že mi chce dát pusinku a zakousne se mi do tváře :zed:

eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 30.11.11 18:40

naše to dělá taky. Tahá tátu za uši, mě za vlasy, strká mi prsty do očí/nosu/pusy. A rozum z toho rozhodně má, protože jsem jí naučila dělat ‚malá‘ a ona mě dvakrát pohladí a pak zaryje nehty a začne se smát :pankac:

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 30.11.11 19:05

:lol: :lol: tahá no, čím víc ječím, tím víc se směje a víc tahá :lol: a rve vlasy i sám sobě… :zed: :zed:

Crystal87
Generální žvanilka 23513 příspěvků 30.11.11 19:25

to občas bylo u nás tede vede kousání i staršího mladší hlodá a to je řev nevím co s tím dostane vyhubováno ale se přitulí dlěá že nic no když jsem mu už jendou malinko pleskla přes pusinku že ne se zamračil a za chvíli zas jako je to vyčůránek hadr starší si to nechá líbit i když občas přijde začne ho mlátit poprdce a říká Olivere ne to se nedělá to nesmíš jenže ten se tomu jen směje

Jaaniinaa
Ukecaná baba ;) 2057 příspěvků 30.11.11 19:27

prý vrátit mu to :mrgreen: , to nevím za co bych toho našeho plešouna tahala :mrgreen: Ale taky se v tom vyžívá a když mu vysvětliju že to nesmí tak z toho má srandu :zed:

Scarlett2011  30.11.11 19:30

Tak ted si pripadam jako blazen. Malej to dela taky a ja v domneni, ze z toho nema rozum, vse trpim. :) A on si ze mne dela srandu, jo? To mu teda nedaruju. :mrgreen:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18411 příspěvků 30.11.11 19:45

Taky trpím. Ať mám vlasy na volno, nebo v gumičce. Chrupavky na uších budu mít za chvíli uplně rozmačkaný a ty štípance. Ale taky jsem to nechala, protože sem si myslela, že z toho nemá rozum. Tak zkusim trochu vyjeknout a pokárat, uvidím :nevim:

eVerčo- jak jsi naučila dělat malá? :srdce: vedla jsi jí ručku?
Já vubec netuším, co se takhle malý dítě muže naučit :think:

lucenka
Neúnavná pisatelka 18556 příspěvků 30.11.11 19:56

tak u nás když vyjeknu tak má záchvat smíchu a víc ho to baví. A od dnešního rána se ho chlap bojí a říká mu pitbule :mrgreen: Mrňous ho kousnul do boku, že tam má pořádný otisk zubů :mrgreen: :twisted: Tak mi konečně věří že fakt kouše.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18411 příspěvků 30.11.11 19:57
:palec:
lucenka píše:
tak u nás když vyjeknu tak má záchvat smíchu a víc ho to baví. A od dnešního rána se ho chlap bojí a říká mu pitbule :mrgreen: Mrňous ho kousnul do boku, že tam má pořádný otisk zubů :mrgreen: :twisted: Tak mi konečně věří že fakt kouše.

au :mrgreen: já když vyjeknu, tak se malej spíš taky lekne, chvíli kouká, pak nasadí obrácenýho smajlíka a za chvíli pláče :mrgreen: ještě není tak otrkanej no :lol:

Maaja16
Kecalka 187 příspěvků 30.11.11 21:46

dělat malá jsem skoušela taky, ale dopadlo to tak,že mě dvakrát pohladila a pak mi flákla. Zkoušela jsem i zvýšit hlas,ale akovrát má z toho srandu :zed:

PetaP
Neúnavná pisatelka 19208 příspěvků 30.11.11 21:49

u nás taky funguje malá, tak 2×, pak se mu rozzáří oči, propne se v křeči a už jde po vlasech.. No jo no, děti jsou super :lol: :srdce:

eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 03.12.11 12:25
Nainuva píše:
eVerčo- jak jsi naučila dělat malá? :srdce: vedla jsi jí ručku?
Já vubec netuším, co se takhle malý dítě muže naučit :think:

vždycky spolu děláme ‚malá‘ tátovi. Pohladila jsem ho já a pak jsem jí vedla ručičku. Pochopila to brzy, ale taky to brzy začala zneužívat :pankac: malá malá malá škráb a následně se směje tomu když na ní přísně ‚Tohle není malá, ty potvoro‘ :mrgreen:

Váš příspěvek

Poslední články

Sladké mámení: 4 recepty na moučníky, po kterých se z vás baculka rozhodně nestane

Milujete sladké, ale odpíráte si ho, protože se snažíte shodit nějaké to kilo do plavek. Ale proč se tak trápíte? Jenže mlsat můžete i zdravě a bez výčitek. Těchto pět receptů vám už napoví, jak na to. Na nějakou tučnou pocukrovanou bombu ani nevzpomenete. číst dále >

Paní na úklid: Jak se domluvit, aby úklid byl podle vašich představ

Když máte poctivou paní na úklid domácnosti, stojí to za to, pochvalují si maminky na eMimino.cz. Chcete ji taky? Tak nevěřte hned na zázraky - napoprvé budete nejspíš kroutit hlavou, jestli byste to neudělala lépe. číst dále >