Tahání za vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Maaja16
Kecalka 188 příspěvků 30.11.11 18:26
tahání za vlasy

dobrý večer maminky, chtěla jsem se zeptat jestli máte do stejného „satana“ jako mám já. Dceři je 6měsíců a šíleně mě tahatá za vlasy. Za chvíli z ní už vyplešatím :? k tahání přidává škrábání nebo štípání :cert: Říkám si že sou to projevy lásky ale nevím neví :nevim: Když mě jednou škrábla pod oko, tak sem ji malinko přes ručičku plácla, že se to nedělá, ale v tak malém věku s toho nemaj rozum :think:

Reakce:

nozu
Kelišová 7458 příspěvků 30.11.11 18:29

ale mají z toho rozum ;-)
viktor to taky zkoušel. párkrát jsem se zamračila, vyhubovala mu a je klid. děti pochopí mimiku a tón hlasu.

lucenka
Extra třída :D 10047 příspěvků 30.11.11 18:36

u nás zabralo mu to lehce vrátit. Teďka mě ale začal kousat. Dělá že mi chce dát pusinku a zakousne se mi do tváře :zed:

eVerča
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 30.11.11 18:40

naše to dělá taky. Tahá tátu za uši, mě za vlasy, strká mi prsty do očí/nosu/pusy. A rozum z toho rozhodně má, protože jsem jí naučila dělat ‚malá‘ a ona mě dvakrát pohladí a pak zaryje nehty a začne se smát :pankac:

PetaP
Neúnavná pisatelka 17984 příspěvků 30.11.11 19:05

:lol: :lol: tahá no, čím víc ječím, tím víc se směje a víc tahá :lol: a rve vlasy i sám sobě… :zed: :zed:

Crystal87
Generální žvanilka 22293 příspěvků 30.11.11 19:25

to občas bylo u nás tede vede kousání i staršího mladší hlodá a to je řev nevím co s tím dostane vyhubováno ale se přitulí dlěá že nic no když jsem mu už jendou malinko pleskla přes pusinku že ne se zamračil a za chvíli zas jako je to vyčůránek hadr starší si to nechá líbit i když občas přijde začne ho mlátit poprdce a říká Olivere ne to se nedělá to nesmíš jenže ten se tomu jen směje

Jaaniinaa
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 30.11.11 19:27

prý vrátit mu to :mrgreen: , to nevím za co bych toho našeho plešouna tahala :mrgreen: Ale taky se v tom vyžívá a když mu vysvětliju že to nesmí tak z toho má srandu :zed:

Scarlett2011  30.11.11 19:30

Tak ted si pripadam jako blazen. Malej to dela taky a ja v domneni, ze z toho nema rozum, vse trpim. :) A on si ze mne dela srandu, jo? To mu teda nedaruju. :mrgreen:

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 30.11.11 19:45

Taky trpím. Ať mám vlasy na volno, nebo v gumičce. Chrupavky na uších budu mít za chvíli uplně rozmačkaný a ty štípance. Ale taky jsem to nechala, protože sem si myslela, že z toho nemá rozum. Tak zkusim trochu vyjeknout a pokárat, uvidím :nevim:

eVerčo- jak jsi naučila dělat malá? :srdce: vedla jsi jí ručku?
Já vubec netuším, co se takhle malý dítě muže naučit :think:

lucenka
Extra třída :D 10047 příspěvků 30.11.11 19:56

tak u nás když vyjeknu tak má záchvat smíchu a víc ho to baví. A od dnešního rána se ho chlap bojí a říká mu pitbule :mrgreen: Mrňous ho kousnul do boku, že tam má pořádný otisk zubů :mrgreen: :twisted: Tak mi konečně věří že fakt kouše.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 17273 příspěvků 30.11.11 19:57
:palec:
lucenka píše:
tak u nás když vyjeknu tak má záchvat smíchu a víc ho to baví. A od dnešního rána se ho chlap bojí a říká mu pitbule :mrgreen: Mrňous ho kousnul do boku, že tam má pořádný otisk zubů :mrgreen: :twisted: Tak mi konečně věří že fakt kouše.

au :mrgreen: já když vyjeknu, tak se malej spíš taky lekne, chvíli kouká, pak nasadí obrácenýho smajlíka a za chvíli pláče :mrgreen: ještě není tak otrkanej no :lol:

Maaja16
Kecalka 188 příspěvků 30.11.11 21:46

dělat malá jsem skoušela taky, ale dopadlo to tak,že mě dvakrát pohladila a pak mi flákla. Zkoušela jsem i zvýšit hlas,ale akovrát má z toho srandu :zed:

PetaP
Neúnavná pisatelka 17984 příspěvků 30.11.11 21:49

u nás taky funguje malá, tak 2×, pak se mu rozzáří oči, propne se v křeči a už jde po vlasech.. No jo no, děti jsou super :lol: :srdce:

eVerča
Ukecaná baba ;) 1584 příspěvků 03.12.11 12:25
Nainuva píše:
eVerčo- jak jsi naučila dělat malá? :srdce: vedla jsi jí ručku?
Já vubec netuším, co se takhle malý dítě muže naučit :think:

vždycky spolu děláme ‚malá‘ tátovi. Pohladila jsem ho já a pak jsem jí vedla ručičku. Pochopila to brzy, ale taky to brzy začala zneužívat :pankac: malá malá malá škráb a následně se směje tomu když na ní přísně ‚Tohle není malá, ty potvoro‘ :mrgreen:

Váš příspěvek

Poslední články

Víte, co doma dýcháte?

Mladí manželé začali řešit problémy s mravenci, přitom se náhodou dozvěděli o možném nebezpečí vysokých koncentrací formaldehydu, tedy látky, která způsobuje zdravotní potíže. číst dále >

Co vám pomůže při infekci močových cest?

Urologické problémy patří mezi témata, o kterých se stydíme mluvit a snažíme se je spíše přehlížet. Přitom jde o velmi nepříjemné potíže, které je nutné řešit co nejdříve, protože jinak mohou přejít do chronického stadia. číst dále >

TOPlist