Těhotenské testy

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  05.11.02 10:06
Těhotenské testy

Ahoj vsichni, delala jsem si 5 testu. Dva mi vysly pozitivne, 3 negativne. Jsem nejista. Ty negativni jsem delala pozdeji a mely by byt citlivejsi. Doktor mi rekl, ze je na zavery moc brzo. Mam zvetsenou delohu. Doufam, ze jsem tehotna, ty testy to kazi… Ma nekdo podobnou zkusenost?"":[ma­ilto:jasminka7@cen­trum.cz>jasmin­ka7@centrum.cz]

Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Reakce:

Nitka
Nováček 1 příspěvek 06.11.02 12:10
Těhotenské testy

Možná je to tím testem který jsi použila. Já osobně jsem si udělala test, který se jmenuje CLEARVIEW a ukázal mi přesný výsledek už 14 po oplodnění (Y). Nejlepší je použít ranní moč, ale to asi víš :) . V kařdém případě držím palečky, ať to vyjde tak jak má bez ohledu na všechny testíky :wink:

Alfinka
Stálice 65 příspěvků 12.11.02 22:51
Těhotenské testy

:roll: Ahoj lidičky, jsem napjatá jako struna, protože jsme se s manzelem zacali snazit o mimi. Vypocitala jsem si datum ovulace a podle toho bych mela být dva tydny tehotna. S testem jsem chtela pockat, az do data predpokladane menzes, ale jakesi „spineni“ prislo o 5 dni drive a sili, ale ne moc, jen to vypada jako doznivani menzes..Tak ted nevim, jestli ma cenu delat test. Setkala jste se nejaka z vas s podobnou zkusenosti ? Tedy otehotneli jste i pres to krvaceni ? Vite nektera, co to muze znamenat ?

Anonymni  14.11.02 17:08
Těhotenské testy

Ahoj , tady Katka. Vsechny moc zdravim a preji jen vse nejlepsi. Rada bych prispela malou informaci k tehotenskym testum. Ziji ted v USA a praxe je tady takova, ze pokud zena ma podezreni, ze je tehotna a zavola lekari, tak ten se ji ve vsech pripadech zepta, zda si delala teh. test. Jestli ne, prvni ji rekne, at si ho udela a potom mu zavola. Ale opravdu, testu funguji na 100%, jen je smutne to, ze pokud nejste tehotni, tak zadny moc velky zajem. Prvni otazka je, a jak vam vysel tehotensky test?

Mejte se vsichni moc hezky a z USA vas zdravi Katka

Jsem rada, ze takove stranky existuji a hlavne ze je internet a mohu si i za velkou louzi precist ceske veci. Dekuji vsem.

kafi0709
Nováček 4 příspěvky 07.04.14 19:26

Ahoj,,,mam asi tak stejny problém co Ty,,prvni test mi ukazal pozitiv a druhy kde byli bva testy tak negativ,, před 4 dnama jsem mela dostat mesicky a porad nic,,to se mi nikdy nestalo ze bych mela takovy skluz,, uz je to 33 den od posledních mesicku,,tak jsem zvedava,, nevite někdo co s tím? nebo jestli je brzy na zjisteni? :think:

katkabano
Povídálka 18 příspěvků 21.04.14 19:55
kdo mi poradi?

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. s manzelem uz mame za sebou druhe IVF. prvni neuspesne a ted to druhe nejsem si jista.jsme 14 dni po transferu a zrovna dnes jsme si meli delat testik, udelala jsem ho hned rano kdy je to nejspolehlivejsi, ale i pres to mi vysly dve carecky a ta druha co ma byt ta pozitivni je sotva vyditelna tak nevim jestli ano nebo ne.na miminko se moc tesime ale ta nejistota me vylozene ubiji :zed:

Míša0
Kecalka 173 příspěvků 22.04.14 09:13

Já když jsem si udělala test a volala na gyndu, tak mi řekli, že je možné, aby byl test falešně negativní, ale že není možné, aby byl falešně pozitivní, spíš to chce postupovat podle návodu, fakt si ho dělat, až když se dostaví zpoždění, než hned pár dní po ovulaci… Takže je to spolehlivé, ale dejte mu čas ;)

gatubela
Ukecaná baba ;) 1627 příspěvků 22.04.14 09:20

@katkabano já jsem měla pokaždé při prvním testování jen slabou čárku(je fakt, že jsem testovala vždy před ms)…pokaždé jsem byla těhotná…záleží na jednotkách hcg…zatím jich máš málo, proto je čárka slabá…ob den narůstá dvojnásobně…tak ti bude i ta čárka sílit…udělej si testík třeba zítra ráno…večer moc nepij, ať je moč více koncetrovaná a uvidíš, že bude čárečka silnější ;) gratuluji :kytka:

katkabano
Povídálka 18 příspěvků 22.04.14 13:08

Zacala jsem i lehce vcera vecer spinit tak fakt holky nevim.jsem jako na trni. navic me boli bradavky a jsem strasne naladova kazda hloupost me rozbreci :oops:

Dunlin
Závislačka 3482 příspěvků 23.04.14 13:28

A jaký test jsi dělala? Od jaké firmy? I mě se stalo, že jsem měla potvrzené těhu a TT vyšel negativní… Ale pokaždé my pozitivní test vyšel od DestPharm a vždycky to byla pravda…

katkabano
Povídálka 18 příspěvků 23.04.14 15:41

@Dunlin delala jsem si mamatest.mam 4 dny zpozdeni a spinim tak lehounce ze to skoro neni videt.tak premyslim jestli je mozne ze by se to,,zavrtani,, embryjka opozdilo a probihalo to ted?

Dunlin
Závislačka 3482 příspěvků 23.04.14 16:47

@katkabano mamatest od GS? ten jsem měla a byl naprd, staré šarže byly skvělé, ale tyhle nové jsou na nic:( zkus jiný test a uvidíš,4 dny jsou už dost a zavrtávat se může a nebo někdo na začátku těhu prostě špiní. Zkus fakt jiný test a uvidíš.

katkabano
Povídálka 18 příspěvků 23.04.14 20:15

@Dunlin aha tak ja zitra zkusim koupit jiny a uvidime jen se bojim toho jednoho skaredeho tlusteho prouzku :think: ty testy zacinaji byt ma nocni mura :mrgreen:

Dunlin
Závislačka 3482 příspěvků 23.04.14 20:42

@katkabano já Ti to věřím a znám to, zkus a uvidíš, držím pěsti a dej pak vědět:)

Dunlin
Závislačka 3482 příspěvků 25.04.14 10:01

@katkabano Tak jak jsi dopadla?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Srdeční selhání zabíjí víc lidí než rakovina. Jak ho poznat?

Lidé si ho většinou pletou s infarktem a o jeho příznacích mají zoufale malé... číst dále >

Reklama