těhotenský test

Fotoalbum tématu (77) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  19.11.02 08:26
těhotenský test

Ahoj.Chci se zeptat.myslím,že jsem těhotná,ikdyž jsem to 3 dny měla.Poslední den jsem si udělala test a byl negativní.Mohl mi test dát falešný výsledek.nebyl nijak drahý,ale obyčejný ještě v době,když mi to doznívalo.Taky se chci zeptat,zda některá nemáte zkušenost s teploměrem na plodné a neplodné dny.Když podle baz.teploty lze určit těhotenství,zda ho určí i ten mikroskop

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 19.11.02 09:56
těhotenský test

Ahoj Veroniko,

testy v počátku těhotenství často vykazují falešně negativní výsledek, který je dán tím, že v počátku těhotenství je hladina hormonu příliš nízká.

Je lepší počkat na 14-ti denní vynechání menstruace a pak si test udělat (nejlépe s ranní močí). Cena testu a jeho citlivost by v této době neměla hrát roli.

Pokud i přes vynechání menstruace je pak test negativní je dobré počkat ještě několik dní a test zopakovat.

Pak je dobré kontaktovat lékaře - v případě pozitivního testu se objednat do těhotenské poradny, v případě negativního testu je nutné podat injekci na vyvolání menstruace.

šárka

Anonymni  19.11.02 11:22
těhotenský test

Díky Šárko.A nemůže mi nabourat organizmus i ten čaj,co sem pila .Nějaký bylinný,na úpravu hladiny hormonů,jestli jsem si nevzala třeba víc,než jsem měla a nemohly být třeba i tím falešné výsledky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Rozčilená Wrightová: Slíbili mi stejné peníze jako kolegovi a dali mi méně

Herečka Robin Wrightová (51) měla za seriál Dům z karet slíbené stejné peníze... číst dále >

Reklama