Těhotenský test - falešná pozitivita

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  29.10.11 11:11
těhotenský test, falešná pozitivita

ahoj, jsem tady poprvé.Mám problém nedostala jsem menstruaci ( bohužel ji mám nepravidelnou a mívám velké zpoždění někdy i deset dní). Udělala jsem si těhotenský test 2 krát byl pozitivní. ale na internetu jsem se dočetla že bílkovina v moči může ovlivnit výsledek těhotenského testu. Trpím chronickými záněty pochvy a chronickými záněty močového měchýře. Vždy když jsem měla zánět tak se prokázala bílkovina v moči.a ted mám pocit že zánět mám. máte s falešnou pozitivitou někdo zkušenosti? jsem zoufalá v pondělí jdu k doktorovi ale asik to nevydržím. Mimi chci ale nevím jestli je vhodná doba jsem ve škole a z ročním prckem ke státnicím si neumím dost dobře představit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zanetka2712
Echt Kelišová 8138 příspěvků 29.10.11 11:19

ahoj tak to nevím, nikdy jsem nic takového neslyšela, že bílkovina způsobuje // :think:

Jana206
Neúnavná pisatelka 18365 příspěvků 29.10.11 11:19

Falešná pozitivita teoreticky možná je, ale mě dr. říkal, že i když to výrobce v příbalu píše, je to situace velmi vyjímečná. Já jsem měla problémy s cystami(před a ve druhém těhotenství) a tak jsem to řešila. Dr. říkal, že cysta zpravidla nezpůsobuje falešnou pozitivitu,jen vyjímečně.Jen některé druhy cyst, které nejsou tak běžné, mírně zvyšují hcg, ale němělo by to být nad hranici citlivosti těhotenského testu. Vyšší hladinu hcg mohou mít ještě ženy v přechodu, to ale nebude Tvůj případ :twisted:

Pokud je test pozitivní, s největší pravděpodobností jsi těhotná.

Anonymní  29.10.11 11:33

díky holky za odpověď. sice jste mě moc neuklidnili, ale aspoň mám čas promyslet si co bude dál.

sněhurka a nelinka
Nadpozemská drbna 26831 příspěvků 29.10.11 12:49

Taky sem trpěla na záněty močového měchýře a pochvy, ale nikdy sem těhu test při těchto problémech neměla pozitivní, nicméně jednou ano, ale to sem opravdu byla těhotná. Takže myslím že si spíše těhotná. :nevim:

Uživatel je onlinePrcek88
Extra třída :D 12410 příspěvků 29.10.11 14:17

já si myslím,že si spíš těhulka..
zkus si zajít na krev tam ti zjistí hcq a budeš si jistá a jak silný byly ty testy..
neslyšela sem ještě o někom kdo by měl pozitivní test díky bílkovinám..

Rybicka18  14.01.13 17:13

Ahoj holky budu trapná, ale vyšly Vám někdy 4 testy pozitivni a třeba to byl omyl? Děkuju. I mi teče mléčná tekutina z prsou a menstruaci nemám uz 50 dni. Ale o díte se snažíme rok a pul a bojím se jestli se netěším zbytečné.

lulinka81  29.03.13 12:27

Ahoj holky, jiz jedno dite mam mam 2letou holcicku a nikdy se mi nestalo ze bych mela spozdeni, az ted, uz je to 9 dni a tehotensky test jsem si delala dnes ale je negativni. sex jsme meli tesne pred menstruaci asi 3 dny pred ciklusem. jsem uz celkem nervozni protoze nevim na cem jsem. za jak dlouho se ukaze ze jsem tehotna na testu? dekuju za rady lulinka :-)

Zuzinda04  14.07.13 21:09
Slabá menstruace

Ahoj chci se zeptat, mám ted 5. den menstruaci ale jen velmi slabou, den před začátkem menstruace jsem měla pohlavní styk, nechráněný ale bez vyvrcholení dovnitř. Je možné že jsem těhotná?

Kytkaa
Závislačka 2876 příspěvků 14.07.13 21:16
@Zuzinda04 píše:
Ahoj chci se zeptat, mám ted 5. den menstruaci ale jen velmi slabou, den před začátkem menstruace jsem měla pohlavní styk, nechráněný ale bez vyvrcholení dovnitř. Je možné že jsem těhotná?

no pokud nedoslo k ejakulaci tak pravdpodobne ne.. i kdyz s jistotou ti nerekne nikdy nikdo nic…

ajulinka1
Povídálka 17 příspěvků 07.04.14 09:38

Ahoj holky, rada bych se zeptala jsem ted 42dc a menstruace porad nikde, porad chodim curat, mam zacpy, obcasne nevolnosti na omdleni (zadne zvraceni), docela casto mivam zpozdeni a na tehotenskem testu pouze /. Mam k tomu jeste zanet mocaku. Muze to ovlivnit tehotensky test k negativnimu? Nebo proste nejsem tehotna?

martina.se
Nadpozemská drbna 27207 příspěvků 07.04.14 09:40

@ajulinka1 že by falešně negativní? to spíš jsou falešně pozitivní. To zpoždění bych přičetla spíš tomu zánětu. kolik testů jsi dělala?

MonikaN.89
Ukecaná baba ;) 1249 příspěvků 07.04.14 09:45

@ajulinka1
pokud je žena těhotná, tak tělo vylučuje hormon HCG, který pak ukáže právě 2 // na testu, určitě to se zánětem močáku spojené není…já jsem byla jednou těhotná, ale musela jsem na revizi, přála jsem si hrozně otěhotnět znovu a když MS nepřicházela, bylo mi špatně, dokonce jsem zvracela – prostě příznaky těhotenství, dělala jsem si asi 20 testů a nic, těhotná jsem nebyla…a naopak, kdy jsem myslela, že těhotná nejsem, no tak test ukázal // :mrgreen: spíš bych řekla, že menstruace je zpožděná kvůli tomu zánětu…ale nevím, nejsem doktor…

Andy27
Závislačka 3637 příspěvků 07.04.14 09:49

To asi ne, jednoduse je negativni… ;)

sevilla
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 07.04.14 10:05

Nechci nikoho zbytečně stresovat, ale někde jsem četla, že si lze psychikou „vyrobit“ i trochu hormonu HCG. Viz http://www.jenprozeny.cz/…a-dite-nikde?…

sama se toho taky děsím.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
TOPlist