Těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  02.06.03 09:26
Těhotenství

Ahojky ! Mám na Vás takovou otázku : Může dojít k oplodnění kdykoli během měsíce, nebo jen v době ovulace ? Děkuji

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymni  02.06.03 21:36
Těhotenství

Ahoj!

Jednoznačná odpověď:otěhotnět můžeš jen při ovulaci,ale ta může být kdykoliv během cyklu.Může nastat i tzv.vyprovokovaná ovulace,např.poh­lavním stykem.

Já jsem otěhotněla na konci cyklu,asi 5 dní před očekávanými měsíčky.

Čau Hanka

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 02.06.03 23:50
Těhotenství

Já mám ovulaci v prvních dnech menzesu a otěhotněla jsem, když se mi trošku rozhodil cyklus (1. na dovolené, 2. chřipka). Skutečně otěhotnět lze kdykoli.

Ro

Anonymni  23.06.03 11:11
Těhotenství

Holky,už 4 den jsem to nedostala. Ze začátku jsem měla klasické bolesti a potíže jako bych měla dostat menzes, ale nic. Snažím se na to moc nemyslet, jestli jsem v tom nebo ne, ale spíš bych řekla že ne, vždyť po otěhotnění má být BT přes 37 stupňů a to já ji teda v druhé polovině cyklu neměla. Od pátku jsem se teda neměřila, zkusím to ráno, ale myslím,že mám jen posunutý cyklus. Ale zase nevím proč, žádnou nemoc nebo nějaké stresy nemám. SPíš radost že je léto, plánuju dovču k moři, těším se za 14 dní na hody co u nás na jihu Moravy máme, prostě pohoda. Takže nevím.Myšák

Anonymni  25.06.03 13:08
Těhotenství

Ahoj,

nejjednodušší rada je co nejdříve si udělat těhotenský test, který si koupíš v jakékoliv lékárně (cena 20-150,– Kč). Udělej si ho z ranní moče, úspěšnost je kolem 98%. Mám s nimi dobré zkušenosti.

Ahoj Majda

koprina
Nováček 8 příspěvků 08.12.11 14:00

ahoj holky jsem tu nova a mela bych jednu takovou otazku.je to 2dny co jsem mela ovulaci a od te doby me boli na levem i pravem vajecniku.myslite ze bych mohla byt tehotna?prosim o radu.predem dekuji za odpovedi a vsem preji hodne stesti :)

AnnaP
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 09.12.11 11:39

Otěhotnět můžeš jen při ovulaci a při plodných dnech - cca 5 dní v měsíci. Nejlepší je zjistit si kdy ovulaci máš a nebo spoléhat na to, že se strefíte… :lol:

kašlunato  09.12.11 23:04

Otěhotnět můžeš jen v plodných dnech kolem ovulace, ale ta se může vyskytnout kdykoli během cyklu - přijít dříve nebo později. U ženy není provokovaná ovulace jako taková, ale sex může ovulaci uspíšit…
Takže odpověď zní - ne bez ovulace otěhotnět nelze, ale to ještě neznamená že nelze otěhotnět třeba při MS apod. - prostě si ovulace proběhne poněkud netradičně a je to.

Lenise
Nováček 1 příspěvek 16.02.12 18:18

Dobry vecer ja se chcu zeptat jestli se da otehotnet kdyz beru prasky :) pac sem uz je nedostala tyden :( dekuji za odpoved

Maja25  05.07.12 11:28

Prosím děvčata, maminky, mohl by mi někdo poradit? nyní jsem 29DC, menstruace mi chodí plus mínus 25DC, nevím kdy byla ovulace, jelikož mám 14ti měs. dcerku a druhé plánujem tak za půl roku, takže OVU nesleduju, ale styk jsme měli 12tý DC, nechráněný, ihned den na to mě pobolíval podbřišek a trvalo to 3 dny, tedy 13tý, 14tý a 15tý DC. nevím zda to byla ovulace. Menstruace se zatím nedostavila, ale užívám nyní Nitroofurantoin na zánět moč. cest, tak možná je zpoždění způsobené tím? Jinak mě zaráží pár „příznaků“, nikdy jsem nechodila v noci na záchod, teď už několik dní v noci musím na malou, nad ránem mě budí hlad (což jsem zažívala u prvního těhu),dále mám moc ráda bílé víno a už několik dní ho nemůžu ani vidět, když mi manžel večer nalije dvě deci, nemůžu to pozřít…myslíte že bych mohla být těhu? nebo je to třeba jen psychika? na jedné straně tak brzy nechci, ale na druhé bych byla i ráda, víte jak to je, takové smíšené pocity…mám počkat, nebo už udělat test? děkuji všem za rady, moc!!!

JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 21.11.12 16:46

Ahoj vsichni.
Potrebuji poradit. Brala jsem HB asi 3roky, vysadila jsem ji dostala jsem MS a hned po ni v sobotu jsem mela nechrraneny sex. Ted mi boli brisko a mam natekle prsa.Na ovulacnim testu mam jen jednu carku. Myslite ze bych mohla byt tehotna? Ddkuji za odpovedi. Janina

Ali-Ali
Extra třída :D 11138 příspěvků 21.11.12 17:05

No mozne to je, otehotnet je mozne skoro kdykoliv, akorat pravdepodobnost je mensi.
Ale priznaky typu bolest bricha, natekle prsa muzou byt klidny psychosomaticke - to ze na to clovek mysli dela hodne…
Test - zalezi jak dlouho po MS to ted je.

Lejaa
Echt Kelišová 8949 příspěvků 21.11.12 17:24

@Lenise
Ahojky, nějaké procento otěhotnění přes prášky je, ale je to hodně nepravděpodobné, zvláště pokud jsi antikoncepci brala poctivě, to by bylo procento opravdu mizivé. Ale pro jistotu si udělej Mamatest z ranní moči ať máš jistotu. Pokud ti vyjde negativně a MS pořád nedorazí, zašla bych k lékaři, jestli to, že MS neforazila nemá nějaký jiný důvod.

Lejaa
Echt Kelišová 8949 příspěvků 21.11.12 17:26
@Anonymni píše:
Ahojky ! Mám na Vás takovou otázku : Může dojít k oplodnění kdykoli během měsíce, nebo jen v době ovulace ? Děkuji

Ahojky! k oplodnění by mělo dojít jen během plodných dnů, ovšem sperma v těle ženy nějakou dobu přežije, takže je možné, že pokud to bylo kolem plodných dnů, nějaká se mohla chytnout. Udělej testík ať máš jistotu :)

JaninaJanu
Zasloužilá kecalka 901 příspěvků 21.11.12 18:02

MS mi zkoncila v patek a v sobotu jsme se milovali s pritelem, miminko moc chceme(ja uz mam jedno 7mi lete),boli mi brisko, prsa mam natekle a mam kolikrat v nich takovy pocit ze mi prasknou. Tehotensky test byl negativni a ovulacni take tak ja nevim :-( je mi z tiho smutno. :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama