Těhotenství a bazální teplota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  25.09.03 09:00

Ahoj, chtěla bych se vás zeptat, když bych byla těhotná, ale přesto dostala menstruaci, klesla by mi i bazální teplota nebo by se pořád držela? Po MS mívám okolo 36.6, po ovulaci se zvýší na 37.0 a před MS mi zase klesá na 36.7. Ale jak by to teda bylo v tom případě, co jsem popisovala? Díky za odpovědi!!!!

Kája

Reklama

Najdete v encyklopedii: Bazální teplota po oplodnění

Reklama

Reakce:

Anonymni  25.09.03 16:59

Pokud ti teplota klesne,nebude se zřejmě jednat o těhotenství.Pokud se teplota drží zvýšená i přes MS,pak se může jednat o těhotenství.Držím palečky.

radkaklimova
Kecalka 136 příspěvků 09.08.14 17:41

Holky chci se zeptat mám těsně před menstruací a moje baz. teplota je 37,2 je možnost že bych byla těhotná? baz. teplotu si normálně neměřím.

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 09.08.14 17:45

@radkaklimova pokud si merila jen 1× tak podle jedne hodnoty nic nevyctes :-)

radkaklimova
Kecalka 136 příspěvků 09.08.14 17:49

@MonaSun no chci ji měřit ještě zítra, jestli se to bude pohybovat furt nad 37 stupnů, četla jsem že pokud se teplota okolo menstruace drží nad 37, tak je možné otěhotnění.

MonaSun
Kecalka 455 příspěvků 09.08.14 17:57

Takhle to nejde merit. Musis merit od zacatku cyklu abysi vedela jakou mas teplotu. Pokud by se ti drzela vice jak 18dni jsi pravdepodobne tehu, ale tak to nezjistis. Podivej se jak se to meri at vis.

Laura7279
Stálice 59 příspěvků 26.06.16 01:29
Bazální teplota a možné těhotenství

Ahojky :-) chtěla bych se zeptat jestli můžu byt těhotná když jsem si naměřila predevcirem bazální teplotu večer 37.5, další den ráno 37.3. večer 37.4.dnes ráno 37.3 a večer 37.7.MS čekám 2.7. ovulace jsem měla dvě ( užívala jsem clostilbegyt, prvni15.6. a druhá byla 17.6. Ale tehot.test jsem zkoušela 23.6. a 24.6. Takže jsem byla 7 nebo 9 DPO když budu počítat obě ovulace a zatím test negativní, ale to bylo ještě brzy na to aby byl test pozitivni. Můžu podle těch bazálních teplot být těhotná?

Verun83
Kelišová 5407 příspěvků 65 inzerátů 26.06.16 07:22

To takhle nepoznas. Po ovulaci je teplota vzdy vyssi. Nesmi klesnout. Takze stejne nezbyva nez cekat, zda prijde ms nebo ne.

ajvl
Kecalka 422 příspěvků 26.06.16 09:23

Já podle bazální teploty věděla už týden po otěhotnění, že jsem v tom, těhotenský test to potom po dalším týdnu jenom potvrdil :), ono kolem ovulace je normálně pár dní zvýšená, ale pokud přetrvává dýl, už je to příznak možného těhotenství ;-)

histep
Ukecaná baba ;) 1207 příspěvků 26.06.16 09:35

@Laura7279 Bazalni teplota je jen ta rano, ihned po probuzeni, vecer merit je nesmysl, to ti nic nerekne. Na test je moc brzy, a na teplotu vlastne taky. Kolik mas poovulaci teploty kdyz nejsi tehotna?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kateřina Emmons: Máme mnohem větší rodinu, než jsme plánovali

Je mistryní Evropy i světa a k tomu má doma tři olympijské medaile. Sportovní... číst dále >

Poradna: Vadí mi, že mé dospělé děti postihla tetovací mánie

Možná vám bude připadat můj dotaz malicherný, ale nemůžu si pomoct. Jsem... číst dále >

Reklama