těhotenství nebo porucha?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jindra2
Nováček 4 příspěvky 03.06.03 15:21

Ahoj všichni,zajímalo by mne,jestli se některá z vás setkala s tím,co vám teď popíšu.Mám už 2 děti.Asi 1/2 roku neberu antikoncepci.Pos­lední řádná menses byla 23.dubna.(mám menses pravidelně a poměrně silně)19.5. jsem začala po styku slabě krvácet,ale bylo to jiné než menses a trvalo to jen 3 dny.Mám ranní nevolnosti(někdy i po celý den.)Z prsou se dá vytlačit mlezivo.Těhot.test je negativní.Zítra půjdu k lékaři.Jsem moc zvědavá,docela bych mimčo chtěla.

[ Tento příspěvek byl upraven uživatelem: Jindra2 dne 03.06. 2003 15:30 ]

Reklama

Reklama

Reakce:

Cocker
Nováček 8 příspěvků 03.06.03 15:31

Ahoj Jindro,

mne se sice nestalo presne to same jako tobe, ale tehotensky test jsem taky mela negetivni, prestoze jsem v te dobe uz byla tehotna. Myslela jsem si, ze mam poruchu a i doktorka z prvniho ultrazvuku nepoznala tehotenstvi a myslela ze mam cystu, ktera brani menstruaci. Tehotenstvi se na 100% potvrdilo az z krevniho testu

Hodne stesti preje Erika 15+5 tt

Jindra2
Nováček 4 příspěvky 03.06.03 15:44

Děkuji za odpověď,mám kamarádku,které zase tvrdili,že je těhotná,přesto,že neměla styk 8 let(žije sama)A nakonec to byla cysta.Jsem na sebe zvědavá a tobě závidím(v dobrém slova smyslu)Názory na můj současný stav se rozcházejí.Někdo tvrdí,že těhotná jsem,někdo,že mám hormonální poruchu(viz to mlezivo.)Tak mi drž pěsti.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Nalokalo se dítě při koupání vody? Dejte pozor na sekundární tonutí

Sekundární tonutí je celkem vzácný úkaz, o kterém je ale rozhodně dobře... číst dále >

Reklama