těhotenství po císařském řezu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  16.11.03 22:59

Zdravím všechny.

Chtěla jsem se zeptat jestli nemá někdo zkušenost s těhotenstvím po dvou císařských řezech.První mé těhotenství jsem měla ukončené císařem a druhé bude pravděpodobně také.Slyšela jsem názory,že se třetí těhotenství nedoporučuje.Proč,to nevím,vždyť ta jizva opět normálně sroste,tak jako po prvním císaři.Každý doktor říká něco jiného.Máte někdo zkušennost?Jaká jsou rizika?Měl někdo z Vás tři císařské řezy?Moc děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

Dusanovi
Kecalka 390 příspěvků 17.11.03 21:02

Ahoj.

Já sice ještě nemám druhý porod za sebou, máme holčičku a taky císařem. Manžel by chtěl děti tři a mě na mou otázku kolik můžu mít dětí CS doktor řekl že záleží jak je to zahojené. Doporučují se děti dvě, ale že není problém mít i tři děti. Taky by mě to zajímalo jak to tedy je. i když je asi každá ženská jiná.

Slyšela jsem už i o třech porodech CS. DOkonce i v novinách jsem četla článek že mohou být tři porody.

Jarča

Maxik
Povídálka 45 příspěvků 18.11.03 14:14

Ahoj holky, nevím, zda vám bude moje odpověď co platná,ale moje mamka měla tři císařské řezy. Já jsem prvorozená, skoro po třech letech se narodila sestra a rok a půl po ní ještě sestry dvojčata - podotýkám, že všechny císařským řezem.Mamce prý to třetí těhotenství nedoporučovali,ale naši chtěli ještě do třetice kluka…Nakonec z toho byly ještě dvě holky - dál se už nepokoušeli, doktoři jí podvázali vaječníky, takže by to už ani nešlo. Ale hrozili jí tím už při druhém císaři, jde docela o život,ale chtěli třetí mimčo,takže to třetí těhotenství podstoupila,tak pak se jí už neptali a podvázali,aby náhodou nechtěla ještě další - to by nepřežila. Po nás dvou měla dvě jizvy vedle sebe (od pupku dolů), po dvojčatech jí řezali mezi a pak ty dvě sešily, takže teď má na břiše jednu tlustou…:o( No nevím, jsem laik,ale myslím, že když to šlo udělat před nějakými 22 lety,co je ségrám, tak dnešní medicína by měla být dál,tak třeba mají lepší způsob a i modernější metody. Každopádně obdivuju maminky, které tohle kvůli dětem podstoupí…včetně naší mamky. Je to záhul - mít tolik dětí a navíc takhle „těžším“ způsobem. Sama jsem teď těhotná poprvé a jsem pěkně vykulená z toho, jak to všechno zvládnu s jedním mimčem, natož mít těch dětí víc a tak docela najednou…No klobouk dolů. Ale ženská asi udělá pro děti všechno,co? :o)) Tak přeji hodně úspěchů a zdravých dětí! Pa Maxik+25 tt.

maalex
Kecalka 194 příspěvků 27.07.10 08:38

Moje kamarádka má 4 císařské řezy. :palec: Děti se narodily 1991,1993,199­6,2005. Těhoten­ství bez problémů. U posledního nebyla ani hospitalizovaná, plánovaný CŘ v dokončeném 38 tt. :potlesk: Kdyby dala na rady lékařů, měla sterilizaci po 2. císař. řezu a Adélka a Deborka by se nikdy nenarodily. :pocitac:

121109
Stálice 92 příspěvků 23.10.15 10:21
tehotennstvi po cisari

Ahoj, chtela bych se zeptat…
Nedavno jsem narazila na clanek, kde se pise ze kazde dalsi tehotenstvi po cisari je rizikove. Jak si to mam vylozit? Ze hned jak lekar potvrdi tehotenstvi musim na neschopenku?
Cisare jsem mela v listopadu 2012.
Diky za odpovedi 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama