těhotenství s dvojčaty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  26.07.03 09:32
těhotenství s dvojčaty

Ahoj maminy co vás v bříšku zlobí dvě miminka.Jsem v 34.týdnu těhotenství a zatím je vše v pořádku.Tedy z hlediska pana doktora.Já sama se necítím nic moc.Protože mám termín 5.září2003,užívám si ty nejhorší vedra.Hledám někoho,kdo má stejné starosti a chtěl by se se mnou o ně podělit.Ono ve dvou i více se to lépe táhne.Jíťa a miminka

Reklama

Najdete v encyklopedii: Těhotenství - dvojčata

Reklama

Reakce:

Zdenik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 26.07.03 17:56
těhotenství s dvojčaty

Ahoj Jíťo,

ja uz jsem sice temer 14 dni po porodu dvojcatek ale chci te jen pozdravit, protoze uz to mas taky za par… reknu ti, ze vedra od kvetna jsem si taky pekne prozila, otoky, unava, velky bricho (o brisku nemohla byt rec..).i kdyz jsem se snazila fungovat normalne nekdy uz jsem opravdu nemohla. uplne chapu ze uz ti neni do tance. preju ti aby vsechno vydrzelo v poradku a ty se opatruj a odpocivej.

mej se krasne a pozdravuj mimca

Zdenik

Anonymni  27.07.03 09:07
těhotenství s dvojčaty

Ahoj Zdeniku,děkuji moc za povzbuzení.Trošku ti to závidím,že už to máš za sebou.I když každý říká,abych byla ráda dokud jsou v bříšku.Já už mám skoro 8 letou dcerku,se kterou bylo těhotenství,porod i všechno potom v naprostém klidu.Tak se trochu bojím jak to bude teď.Pan doktor nám řekl že to budou holčičky,manžel je z toho trošku vedle,protože mít doma 4 ženský to bude dřina,ale už se vzpamatoval a moc se těšíme.Byla bych moc ráda a i by mi to pomohlo,kdyby jsi měla čas a napsala mi jak jste zvládli porod,jestli jsi rodila v termínu,jak to zvládáte teď a tak vůbec všechno.Sháním různé informace kde se dá a jsem ráda za každou zkušenost maminky,která už dvojčátka má.Jo a taky mě moc zajímá kojení.Vím že asi nemáš moc času,ale kdyby jsi chtěla budu moc ráda,když mi něco napíšeš.Přeji hodně trpělivosti a zdravá,hodná miminka.Jíťa

Toffifee
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 28.07.03 13:39
těhotenství s dvojčaty

Jíťo,

Zdeník je z našeho deníčku - MARKÉT a Tomášek x ZUZKA a Valuška , dříve Markét a Cipísek. Tam najdeš její příspěvky i několik týdnů zpět, ať máš zatím co číst, než se ti ozve :o))))))))

Držím palce, já si to s dvojčaty neumím představit. I z jednoho jsem byla po porodu pěkně utahaná :o)

Zuzka

Anonymni  29.07.03 09:48
těhotenství s dvojčaty

Ahoj jdu teprve do 4mesice,ale pripadam si,ze mam misto bricha nafukovaci mic.A vedra to je des.Ty dva si tam vyvadi a ja si rikam,jestli to bude jeste horsi.Rada bych se take dozvedela nejake informace jak se to vse zvladne kdyz jsou najednou dve.Mam uz doma jedno a nebylo to k smichu.Pred­stava,ze budu mit dve me par noci nenechala spat.Ale uz je to dobre a moc se tesim.

Anonymni  30.07.03 17:32
těhotenství s dvojčaty

Ahoj holky, já začínám pátý měsíc a kromě veder, které nesnáším, zatím žádné problémy nemám. V pondělí jsem se dozvěděla, že to budou kluci (ten druhý na 90%), přesto jsem se nevzdala myšlenky, že by to snad mohla být i holčička.

Přeju Vám hodně štěstí a prckům hodně zdraví.

Natálka

Anonymni  31.07.03 12:30
těhotenství s dvojčaty

Ahoj maminky dvojčátek,

já mám holčičky už skoro čtyřleté a je to s nimi skvělé.Narodily se o 4 týdny dříve a teď by to rozhodně nikdo ani nepoznal.První rok je to skutečně honička a ani jsem netušila jaké je venku roční období,ale to bylo hlavně proto,že jsme měli jednu nemocnou a taky ,když jedna spala ,druhá byla vzhůru a naopak.Když trošku poporostou ,tak máte zase co chytat .Každá šla na jinou stranu a teď se navzájem koušou a perou nebo si zavírají prsty do dveří apod.

I přes to všechno Vám to stojí za to.Je to nádherné vidět je spolu se dorozumívat už jako mimina.Přeji Vám pevné nervy při výchově a hlavně ,aby jste měli všechny miminka zdravé.

PS:Nevím zda víte ,že existují burzy pro dvojčata a docela dobře se tam nakoupí (věci,kočárky­.....)Těhotné nemusí stát dlouhou frontu a jdou rovnou dopředu.V Par­dubicích bude v restauraci POLABI a v HK V Médiu někdy koncem září.

Janča

Zdenik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 02.08.03 15:10
těhotenství s dvojčaty

Ahoj Jiťo,

jak psala Zuzka zkus nekdy juknout do denicku! jinak nemej obavy..porod mi vyvolavali v 39. tydnu i kdyz ja se citila jeste cupr a klidne bych mimca (holcicky Martinku a Janicku) nosila do terminu), ale i kdyz to bylo v porodnici dlouhy ted uz si ani nevzpomenu. Porod byl v pohode (prvni mimco slo jako vsechny ostatni a druhy mimco jde skoro samo, a taky uz jsem vedela jak zatlacit ;-))).

kojeni…prikladala jsem kazde 3 hod, zkousela jsem i zaraz ale holky toho moc nevypily..a taky me asi treti den zacaly bolet bradavky, protoze ani jedno prso si nemohlo odpocnout..co pomaha? vydrzet!, vetrat, a natirat materskym mlikem, a nebo kalciovou masti (bepanten mi moc nepomohl, spis naopak). ta nakonec zabrala a za chvilku to bylo vsechno pryc (cca 3 dny).

jinak je to nadhera, my porad hledame nejaky rytmus…jedna se naji a vyzaduje pozornost a zacne druha, nejhorsi je asi kdyz zacnou obe brecet a jedna musi pockat..ale to vypilujem.

musim utikat uz se probudily..

mej se krasne a uzivej si to jak muzes

Zdenik

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Šest potravin, které ničí chuť na sex

Stres, únava, hádka s partnerem nebo zdravotní potíže patří mezi známe... číst dále >

Reklama