Kdy je správný čas na návštěvu těhotenského kurzu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

piskle
Stálice 95 příspěvků 21.07.03 11:16
Těhotesnký kurz

Ahojky,

chtěla bych Vás zkušenější poprosit, zda byste mi mohly poradit, kdy je ten správný čas se přihlásit na těhotenský kurz a zda máte některá z Vás zkušenosti s kurzem v Podolí nebo u Apolináře. Moc díky…

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  21.07.03 20:28
Těhotesnký kurz

Ahoj, www strankach podoli (www.upmd.cz) píšou, že objednat se má maminka cca 2 měsíce před termínem. Dneska jsem tam zrovna volala a napsali si mě na konec srpna, termín mám 21.září.

Martina

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2049 příspěvků 412 inzerátů 23.08.13 14:56

Nevím, osobně bych šla spíš na nějaké cvičení pro těhotné spolu s povídáním o porodu a tom co a jak s miminkem.
V Brně jsou ceny takové:
2 denní kurz pro nastávající rodiče 800 Kč za maminku, nebo 1000Kč za pár. Cvičení pro mastávající maminky s povídáním o porodu 6 lekcí po 90min. za 900Kč
Zkuste se podívat u Vás po okolí, těchto kurzů a cviční je spousta. Nabízí i jednotlivé porodnice.

miisenka
Extra třída :D 14313 příspěvků 23.08.13 14:56

Ahoj..mne sa tie stranky a obsah toho kurzu nepaci..kurz Ti da informacie ale u porodu yti bude k nicomu..:-)..jukni na stranky www.anahita.cz.. Pani Barešová je úžasná..mali sme u nej individ. kurz-4h len ja a muz a platili sme 1600kc..mozem len doporucit..tym ako je z praxe(byvala PA u Apolinara) tak vie o com hovori a nema to len nastudovane..

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Martiny: Po dvaceti letech odešel od ženy, ale mně už je to jedno

Ve svém životě jsme měla jen dva vážné vztahy. Ten první byl s manželem. Pár... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama