test z krve

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  02.12.02 10:57
test z krve

Ahoj,potřebuju poradit.Kdy je nejpřesnější test z krve.

Reklama

Reklama

Reakce:

Alusha
Kecalka 173 příspěvků 02.12.02 12:10
test z krve

Myslím, že těhotenství se dá zjistit už tak cca 7 dní od oplodnění, ne-li ještě o něco dříve. TT ukazují výsledek prý už 1 den po vynechání MS. Alča

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 02.12.02 20:36
test z krve

Lékaři nědělají test z krve dříve než v době, kdy měla nastat menstruace - tedy ve 4. týdnu těhotenství - tento postup je běžný třeba u pacientek, které podstoupily umělé oplodnění a kde je vhdoné znát výsledky co nejdříve. Jinak se dnes testy z krve téměř nedělají - gynekolog většinou počká až si žena udělaá test z moči sama a těhotenství potvrzuje až ultrazvukem - nejčastěji po 8.týdnu těhotenství

šárka

Anonymni  03.12.02 20:01
test z krve

Ahoj holky, odber hCG z krve je velice presny cca asi uz tyden po poceti, protoze uz v te dobe je hladina hCG prukazna. Plod ho zacne produkovat vpodstate ihned - no a z krve se da detekovat mensi mnozstvi a mnohem presneji nez z moce. Takze vpodstate vzdycky, kdyz je vyssi nez norma - nekde do 10, nekde do 50, melo by to znamenat tehotenstvi. A ze vyssi bude, to si piste, zdovjnasobuje se cca 1× za 2 až 3 dny - postupne az na desitky tisic. Mejte se.

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 09.04.03 16:55
test z krve

Ahoj holky tak já nevím co si myslet. Mám pozitivní TT z moče, ale z krve negativní. Nevíte jak to?

NOVAJDA20
Kecalka 149 příspěvků 09.03.13 13:19

Pusinka-ahojky tak jak ti to dopadlo? jsi či nejsi? já jen že to mám tet stejně anevím co dál. test z krve neg ale těh, test pozitivní??poradíš?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čech Dubovický má nejhezčí tělo v Evropě a druhé nejkrásnější na světě

Bronzový Muž roku 2016 Miroslav Dubovický (25) uspěl na světové soutěži... číst dále >

Agenti mi v jeden den řekli, že jsem vychrtlá i tlustá, líčí modelka

Američanka Karlie Klossová (24) patří mezi žádané modelky. Módní experti o ní... číst dále >

Reklama