tip na cvičení v těhotenství

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  04.11.03 12:53

ahojte vsichni,

muzete mi prosim nekdo z vas poradit a doporucit nejakou instituci v Praze zamerenou na tehotenske cviceni??? Vypada to, ze nabidek je spousta, ale radeji bych si nechala zaslat nejakou dobrou referenci :-).

Dekuji moc za info

Reklama

Reklama

Reakce:

KatyM
Kecalka 308 příspěvků 05.11.03 00:01

Ahoj, já chodila cvičit do Baby klubu Juklík (Přípotoční ulice), ale tam mě to moc neuspokojovalo, to jsem klidně mohla ležet doma na posteli, ve finále byla ještě půlhodinka povídání o rození, dětech atd, což mě taky moc nebavilo, chtěla jsem si zacvičit! Nakonec jsem zkusila Baby klub Jonáš (jestli si to dobře pamatuju) www.kaprdivers.cz, ve Vršovicích na Čechově náměstí, tam to bylo super, pod vedením PA, cvičilo se na balónech i bez nich, byl to prostě „lehčí " aerobic, člověk se tam i "zapotil“. Nevím, co od cvičení očekáváš, jestlí cvičení, tak jdi na Čecháč. Taky se cvičí na Chodově, pod vedením Hanky Kynychové, ale pouze v dopoledních hodinách (www.aerobicsusmevem.cz), nebo si můžeš objednat videokazetu od Hanky Kynychové Aerobic nejen pro těhulky, je docela dobrá, takový mírnější cvičení. Nebo koukni na www.Rodina, je tam diskuze, kam můžou jít těhotný cvičit, ale nevím, jak je ta diskuze nazvaná.

čau katy

Anonymni  05.11.03 09:11

Ve Vodičkově ulici v Praze 1 je také jedno místo zaměřené výhradně na těhotné a ženy po porodu a cvičí se tam nejen aerobik. Já osobní zkušenost nemám, ale při hledání fitka v centru jsem na to narazila.

Nebo kousek od Dejvické Isadora, na stránkách jsou zajímavé porodní příběhy maminek, co tu cvičily.

Iva

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Co s povoleným bříškem po porodu? Cviky na rozestouplé břišní svaly

Některé ženy po porodu vypadají, jako by těhotenstvím vůbec neprošly, jiným... číst dále >

Články z Ona Dnes

Diazová: V manželství mi to klape, protože jsme s manželem blázni

Hollywoodská herečka Cameron Diazová (44) čekala na toho pravého až do... číst dále >

Čtyři rady odborníků, jak získat krásnější a zdravější tělo. Navždy

Chtěli byste zeštíhlet a zpevnit postavu, celkově žít trochu zdravěji?... číst dále >

Reklama