Třeboň a okolí - výlety

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzz
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 16.08.14 18:59
Trebon a okolí- výlety

Ahoj všem! Chystáme se do Jizních čech, pár tipů na výlety máme, ale ráda si nechám poradit další…Zatím máme vytipováno toto: Terčino údolí, úzkokolejka v Jindrichově Hradci, ale nevím jestli projde rodinnou radou, je to dost drah, ZOO asi v Hluboke, labyrint v kukuričnem poli. Máme děti 2 a 4 roky, tak budu ráda i za tipy, kdyz by nebylo úplně ideální počasí…Díky!

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Haannka
Kecalka 310 příspěvků 1 inzerát 16.08.14 19:04

Terčino údolí je krásné, ve městě ( N. Hrady) je i lázeňský komplex s bazénem atd. - jestli tam mohou i neubytovaní. U zámku je kovárna, mívali tam ukázky děti. A naproti je /byla super cukrárna Kousek.

Haannka
Kecalka 310 příspěvků 1 inzerát 16.08.14 19:07

A na Hlubokou do zoo jezdíme se školkou, je to tam menší, ale dětem se moc líbí - mívali tam kůzlátka atd. a děti je mohly hladit, krmit.. Uprostřed je myslím velké dřevěné hřiště.

SarkaNovo
Závislačka 2736 příspěvků 16.08.14 19:09

Ahoj, rozhodně Nové Hrady - super hrad, kovárna, kousek odtud Terčino údolí s vodopádem a kousek od N. Hradů je ZOO Dvorce, je to menší ZOO, ale patří k našim nejoblíbenějším.

SarkaNovo
Závislačka 2736 příspěvků 16.08.14 19:13

Jo a ještě:kdyby nebylo hezké počasí, tak doporučuji Sole Felsen Bad v Gmündu, je to cca 25km od Nových Hradů, ale úžasný koupání, i pro děcka super bazénky.

MarkétkaBeruška  16.08.14 19:15

Asi 20 km od třeboně je Dvorec je tam zoo, taková menší, ale neskutečně pěkná, mohu jen doporučit… http://www.zoodvorec.cz/cz/

Já byla v Třeboni letos a jela jsem i na Lipno na jeden den - Stezka v korunách stromů, koupání.

SarkaNovo
Závislačka 2736 příspěvků 16.08.14 19:16
@MarkétkaBeruška píše:
Asi 20 km od třeboně je Dvorec je tam zoo, taková menší, ale neskutečně pěkná, mohu jen doporučit… http://www.zoodvorec.cz/cz/Já byla v Třeboni letos a jela jsem i na Lipno na jeden den - Stezka v korunách stromů, koupání.

Jsme se shodli na té ZOO ;) My jsme taky vždycky nadšení :kytka:

kaja00
Extra třída :D 12464 příspěvků 16.08.14 19:23

ZOO-za Hlubokou :palec: Stezka korunamy stromu :palec: Lipno ;)

Zuzz
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 16.08.14 19:50

A která je hezčí ZOO? Dvorec nebo Hluboká? Díky! Jo a stezku korunami stromů, bychom taky rádi zvládli.

kaja00
Extra třída :D 12464 příspěvků 16.08.14 19:53

@Zuzz Ja byla jen na Hluboky, je to tam takovy rodinny, malinky(tak akorat), je tam pekny posezeni u vody, vstupne mi prislo docela dobry ale mam zlusenost jen s jednim no, ja bych se rozhodla treba tak, ze do ZOO na Hlubokou bych sla rovnou na Hlubokou, at vyuziji dvou veci na jednom miste ;)
Nebo muzete oboji, deti tyhle veci neomrzi :D. A muzete srovnat :kytka:

MarkétkaBeruška  16.08.14 20:07
@Zuzz píše:
A která je hezčí ZOO? Dvorec nebo Hluboká? Díky! Jo a stezku korunami stromů, bychom taky rádi zvládli.

já byla jen ve dvorci, ale překvapil mě tím že je uplně jiná.

SarkaNovo
Závislačka 2736 příspěvků 17.08.14 09:36
@Zuzz píše:

Mně se víc líbí Dvorec, jsou tam hodně zajímavá zvířata, lvi, tygři, opice… kdežto na Hluboké samé sovy, ptáci, nic extra.Ale zas na Hluboké je hezké hřišťátko pro děti a kousek odtud i lanový adrenalinový park, ale to je zas už pro větší děti, vy to asi nevyužijete s prckama :nevim:.Takže za mě Dvorec ;)

Zuzz
Zasloužilá kecalka 578 příspěvků 17.08.14 11:49

@SarkaNovo Díky, tak nějak z webovek jsem nabyla dojmu, ze v Hluboke jsou více ptáci, kdezto ve Dvorci tygri, myslím i medvědi. Děkuji za srovnání :-)

SarkaNovo
Závislačka 2736 příspěvků 17.08.14 15:12
@Zuzz píše:
@SarkaNovo Díky, tak nějak z webovek jsem nabyla dojmu, ze v Hluboke jsou více ptáci, kdezto ve Dvorci tygri, myslím i medvědi. Děkuji za srovnání :-)

Jj, jsou.Je to sice menší ZOO, ale podle mně děti víc ocení ty větší zvířata (lvy, tygry, medvědy…)než sovy, papoušky. Nebo zkuste obě dvě ZOO ;)

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 29.07.16 19:22

Obnovuji, chystáme se do třeboně, prosím vaše tipy co nevynechat-?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak zabavit dítě? 10 originálních her, které se hned neomrzí

Schovka i pexeso už se vám vyloženě "přejedly", ale před obrazovku dítě také... číst dále >

Slunce je hřejivé, ale nebezpečné

Sluneční paprsky lákají ven každého, naše děti nevyjímaje. Proto je nutné... číst dále >

Články z Ona Dnes

Collinsová: Dva roky jsem nemenstruovala a bála se, že nebudu mít děti

Herečka Lily Collinsová (28) se už v minulosti svěřila se svými problémy s... číst dále >

Sporty, které nejvíce prospívají zdraví

Přemýšlíte nad tím, jaký vybrat sport, abyste prospěli vašemu zdraví? Tuto... číst dále >

Reklama