Triky pro početí miminka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

charlie123
Povídálka 13 příspěvků 15.08.03 19:43
Triky pro početí miminka

Prosím, prosím

poraďte jak na to? Už se s manželem snažíme 3 měsíce a stále nic. Doufám, že to přijde co nejdřív, ale chtěla bych tomu trochu napomoct! Naštěstí ještě neklesám na mysli!! Budu moc vděčná za jakoukoliv odpověď.

Reklama

Reklama

Reakce:

Nikky
Kecalka 336 příspěvků 15.08.03 22:18
Triky pro početí miminka

Ahoj,

my jsme aplikovali po aktu dát polštář pod zadeček a ležet alespoň 15 minut. Nebo nohy opřít o zeď jako do svíčky. Taky jsme si počítali ovulaci a asi 3 dny před ovulací jsme měli nesexovali až den před ovulací a na ovulaci atd. :o)

Nevím jestli to bylo tím, ale fakt je že jsme obě naše děti počali na třetí pokus.

Hodně štěstí a brzo dvě čárky.

Nikol + Jareček 3 roky + Vendulka skoro 2 měsíce

Anonymni  15.08.03 23:23
Triky pro početí miminka

ahoj,

ještě nevim jestli to bude fungovat, ale s přítelem zkoušíme metodu, podobnou jsem četla s tim prstíkem. Po ejakulaci nacha přítel úd v pochvě a mírně popostrkáva svoje maličky. Doufam, že to bude fungovat! Začali jsme planovat teprve teď, ale jak vas holky „posloucham“ tak doufam, že to přijde brzy, jsem totiž stejně netrpělivá. Přeji všem mnoho štěstí.M. :-P

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Děti a zdravá strava: Pozor, ať jim neškodí

Prakticky každý rodič ví, že velké množství cukru, slazené nápoje a jídlo z... číst dále >

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Láska se zajíčkem. Velké rozdíly vztahu neprospívají, tvrdí psycholog

Muž si najde partnerku mladší o generaci, a nikoho to nenadzvedne. Zato když... číst dále >

Reklama