TT negativní, a MS nikde...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 07.12.03 13:50

Ahoj holky,

přihlašuji se sem nepravidelně, ale pokaždé se vrhnu na téma: TĚHOTENSTVÍ.

Měla jsem to dostat 4.12. a zatím nic. Sice jsem si od té doby udělala pár testíků a byly negativní, takže pokaždé velké zklamání. Ale ta MS nikde. Žádné příznaky, že bych TO měla dostat!

Jsem nafouklá jako balón, je mi na zvracení, a ty chutě! Pořád chodím po bytě a honí mě mlsná. Je to zvláštní, co?

Dneska jsem si řekla (samozřejmě po dalším laciném TT), že počkám týden od vynechání MS - to bude ve čtvrtek 11.12. - a udělám si test, snad tam ty 2 čárky budou! :-[

Myslíte, že TT jsou 100%? A jaké jsou příznaky ranného těhotenství?

Budu Vám vděčná za Vaše názory a rady.

Díky, Radka

Reklama

Reklama

Reakce:

Anonymni  07.12.03 15:37

Já si myslím, že těhotenské testy nejsou až tak 100 %. V každém případě bych ještě asi chvíli počkala. Jestli není na testík ještě moc brzo. Menstruace se taky nemusí dostavit, pokud jsi zrovna v nějakém stresu nebo moc toužíš po miminku.A i lékař mi řekl, že TT může být falešně pozitivní i negativní.

Měj se moc krásně A pokud miminko chceš, tak držím moooc palečky ať mimíska čekáš.

Tanina
Kecalka 155 příspěvků 08.12.03 07:51

Ahoj Radko,

myslim, ze TT nemusi byt vzdy spolehlive a ja si je proto ani nedelala…sla jsem rovnou na gynekologii…a to co bylo receno o zpozdeni MS je take pravda, muze k tomu dojit bud velikym pranim mit mimiska nebo proste stresovou situaci, moznosti proc se jeste nedostavila je vice…ale nemela by jsi se hlavne stresovat…pokud na mimco cekate radim ti vyckat tak 14 dni a pak si zajit ke svemu gynekologovi, to uz tiho mozna i ukaze na UTZ, a pokud ne tak tam zajdi take… Jinak jsi se jeste ptala na prvni priznaky, muzu ti popsat sve, ale zase…je to velice induvidualni…me padaly hodne vlasy, hned od zacatku se mi nalily prsa a byly velmi citlive, zvetsilo se mi trosku brisko a jen obcas se mi zhoupnnul zaludek, ale zadne zvraceni nebylo…

Pekny den a drzim palecky at uz si prejes to ci ono…Tanina

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 08.12.03 08:05

Milá Tanino,

děkuji za povzbuzení. Mě se zase začaly hrozně mastit vlasy. Normálně to nemám.

Na zvracení mi také je, ale jen se mi zvedne žaludek a nic. Tak uvidíme.

14 dní se mi zdá hrozně dlouho. Zkusím jít dnes k doktorovi a uvidím. Snad mi něco pozitivního řekne. :-)

Šla bych tak v 10h., a hned bych se ozvala.

Měj krásný den a děkuji!

Radka

Květinka Sára
Povídálka 26 příspěvků 05.04.14 18:22

Ahoj Cyklus mám 30 dní a ms tenhle měsíc také nepřišla. Těhotenský test negativní, zkusila jsem mama test. Ms už mešká sedmý den a ani nejsou nějaké příznaky, že by se měla dostavit. Sice břicho mě pobolívá jako kdybych to měla dostat, ale zatím nic, tak uvidíme. Nikdy se mi tak dlouhá pauza při ms nedostavila, mívám ms pravidelně.

kissi
Ukecaná baba ;) 2343 příspěvků 30.04.17 23:51

Nejsem snazilka… Ale uz mam 14 dni zpozdeni test je neg. Navic gynekolozka ma dovcu. Za normalnich okolnosti mam vzdy pred ms krece v pobrisku ted ani tuk. Naopak kazdodenni migrena a pocit stale nafouknuteho bricha. Muze to byt tehotenstvi? Nemocna sen nebyla, zadne stresy, zmeny…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Nejzdravější jídelníčky světa. Po boku Japonska najdete Dánsko i Francii

Řecko, Itálie nebo Japonsko jsou svými jídelníčky známé, národy severní... číst dále >

Reklama