Můžu zjistit, jestli platíme televizní a rozhlasový poplatek?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 10537 příspěvků 13.10.10 14:05
TV a rozhlasový poplatek

Děvčata, nevíte náhodou, jak se dá zjistit, jestli platíme TV a rozhlasový poplatek? Přítel tu žil 4 roky sám a nemá tušení, jestli to platil nebo ne. Vím, že se to dá platit přes SIPO, které se zařizuje na poště. Je ještě jiná možnost, jak by to mohl platit? Na výpisu z účtu žádná takhle pojmenovaná položka není.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

IlkaV
Kelišová 7350 příspěvků 13.10.10 14:12

Řekla bych, že to tedy asi neplatí, to by musel vědět. My koupili televizi až před měsícem, našla jsem si na internetu stránky české televize a podle návodu zaregistrovala a platíme normálně jednou za rok že odešleme z účtu na účet konkrétní částku, takže to neodchází nijak automaticky… pokud to nemá na výpisu sipo..tak bych řekla že to neplatí.

PetiteFillette
Extra třída :D 10537 příspěvků 13.10.10 14:34

Když on je to typický chlap, který nic neví a ve všem má (měl) bordel. Sipo výpis mu nechodí, takže asi teda nic neplatíme. Tak to je v háji, to asi budem muset doplatit co.

Bobiše
Zasloužilá kecalka 615 příspěvků 13.10.10 14:51

Myslím, že to nemusíš platit zpětně. Kdysi jsem to taky řešila a normálně televizi nahlásila od jisté chvíle a teď už se to od té doby platí. Třeba září 2010 a od té doby platit.
Přeji hezký den.

Babe007
Neúnavná pisatelka 15644 příspěvků 13.10.10 14:53

ahoj, my to máme normálně v SIPU rozepsaný.
Jestli se půjdeš přihlásit, tak to hlaš na sebe, aby příteli nedopočítali ty chybějící roky. Když o tobě neví, tak neotravují :-P

nonina
Závislačka 3469 příspěvků 13.10.10 14:54

Ahojky,s doplatkem si hlavu nedělej – já když jsem se nastěhovala do bytu a dlouho jsem neměla televizi, tak jsem si přihlásila poplatky až v momentě, kdy jsem TV zakoupila – stačilo na formuláři napsat čestné prohlášení od kdy TV mám . Nemají to jak zkontrolovat, tak si myslím, že i když se to nemá, tak prostě řekněte, že jste televizi neměli a je to.

Pettulle
Extra třída :D 11496 příspěvků 13.10.10 15:13

Ahoj, tak já televizi přihlašovala taky až o něco pozdějc a nikdo po mě žádnej zpětnej doplatek nechtěl, ale rozhlas neplatim (je to určitě od TV oddělený, ale rádio stejně neposlouchám, tak co). Jinak platim každej měsíc 135 kč, za složenku 12, takže to platim z účtu kdy za to chtějí 5kč, takže 140,–.

Janni.na88  20.01.12 12:13

DObrý den maminy :)
mám na vás dotázek,jsem totiž úúplně pitomá,fakt :( Jde o to,že jsme se s přítelem nstěhovali do svého (pronajatého bytu) v červnu 2011 a až předevčírem jsme se nějak bavili a zjsitili jsme,že neplatíme tv a radio..(na toto téma nás přivedla jedna známá).Než jsme se stěhovali od jehom rodiců,tak se vse zarizovalůo-vse je psane na pritele(elektri­ka,plyn..),ale tv a ardio jsme nejak pozapomeli :,( :,( jak mam ted tedy jednat ?? mam jit na postu s tim,ze jim tam reknu,ze to chcu doplatit od cervna az do ted ? nebo to mam hendka zaplatit od cervna 2010-cervna 2011 ?? bojim se,aby pak nebyl nejaky maler,a jejich strankach sjem se doceta,ze pokud clovek nenahlasi tv,tak je pokutovan az 10.00.- prosim moc,poradte..v pon­deli to chci jit resit na postu a envim co delat,bojim se,ze kdyz se poctive priznam,ze jsem od cervna,dky tu bydlime neplatila tv a radio,tak mi nafari pokutu 10.000 a budu v pr…i :(( kdyz ja i pritel poprve bdlime sami,nejak nam to proste nedoslo,ze se to ma zaplatit.hezky den vsem

mirii1
Povídálka 14 příspěvků 22.01.12 19:01

nějaké info je k tomu tady
http://www.ceskatelevize.cz/…-a-odhlasit/
myslím, že se to dá řešit i přes internet a nemusí se nikam chodit :-)

gabca.p
Nováček 1 příspěvek 13.10.12 19:30
poplatek

Poradte prosim pred dvoma rokama nastehovala sem se do sveho bytu pred tim sem bydlelal u rodicu a ted sem zjistila ze bych mela platit televizni poplatek, ale nevim jak na to, jestli budu muset doplacet ty dva roky nebo jak to je jestli to zjistej nejak a jeste sem cetla ze muze byt pokuta diki za odpoved

jiri.kinkor  14.10.12 11:09
Zeptat se

Staci tam zavolet :) Cislo najde google

Anonymní  26.11.13 13:42

Neplatíme poplatek za televizi ani rozhlas. Nevěděla jsem, že se něco platí, pak jsem to zjistila a zapomněla na to. Co teď? Samozřejmě se chci přihlásit a platit. Ale co s tou dobou, kdy jsme tu bydleli a neplatili to. Doplatit? jak se přihlásit a jak vysvětlit, že to doplácíme až teď? Nebo to nedoplácet? Bojím se ale pokuty – 1. pokud to doplatím až teď, tak aby po nás nechtěli pokutu za to, že to platíme pozdě (na stránkách píšou o dost velké pokutě) – 2. pokud to začnu platit až teď, tak budou chtít doplatek a pokutu za období, co jsme neplatili?

lucotek
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 26.11.13 13:45
@Anonymní píše:
Neplatíme poplatek za televizi ani rozhlas. Nevěděla jsem, že se něco platí, pak jsem to zjistila a zapomněla na to. Co teď? Samozřejmě se chci přihlásit a platit. Ale co s tou dobou, kdy jsme tu bydleli a neplatili to. Doplatit? jak se přihlásit a jak vysvětlit, že to doplácíme až teď? Nebo to nedoplácet? Bojím se ale pokuty – 1. pokud to doplatím až teď, tak aby po nás nechtěli pokutu za to, že to platíme pozdě (na stránkách píšou o dost velké pokutě) – 2. pokud to začnu platit až teď, tak budou chtít doplatek a pokutu za období, co jsme neplatili?

Tak tohle by mně taky zajímalo, čekám na nějakou odpověď :mavam:

claire91
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 26.11.13 13:55
@Anonymní píše:

Kdyby na to přišli, tak by vás naháněli.Neboj.My taky přihlašovali tv o něco dýl. Řekla bych, že jí mám až teď. To máš jako s rozhlasem, vyhrožují, že ho musí platit každý kdo má tv, ale znám plno lidí, co ho neplatí a nikdo to po nich nechce.

martina.se
Nadpozemská drbna 25694 příspěvků 26.11.13 13:55
@Anonymní píše:

přihlaš se, oni už Ti další instrukce dají sami. Lepší dřív, než později, když Tě začnou uhánět sami. v bývalém bydlišti jsem řešila to samé, 3 roky to nebylo přihlášené, t ak jsem to přihlásila, navedli mi platbu a nic víc se nedělo.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist