Kočárek Twinx

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

kockodan
Povídálka 35 příspěvků 24.09.12 13:01
@joann píše:
Ked budes v tej predajni, zmerala by si mo ho od zeme po rukovať?

Joann uplne jsem zapomnela, promin.
Kocarek jsem koupili, resp. objednali, takze pripadne mohu zmerit az v pulce prosince, pokud to bude jeste aktualni. Ale ja mam 165 a manzel 190 a sedi obema diky nastavovaci rukojeti.
Jinak uz jsem jej moc nezkoumala, jen jsem zbezne porovnala s ostatnimi kocarky v teto cenove relaci a prisel mi v mnou preferovanych oblastech lepsi, i kdyz je to asi dost subjektivni (srovnavala jsem camarelem, dorjanem, a dalsimi v teto cenove relaci, i podle recenzi, ale na tvinx nic moc neni, takze (prip. stejne) vady nemusel nikdo komentovat zatim). Co jsem si oproti minule vsimla, ma okynko v boudicce zezadu (moznost zakryti, odkryti), takze je mozne videt dovnitr zezadu, bouda je polohovatelna (vice pozic, ne jen plne nasazena, plne slozena), ma kapsicku vpredu na korbicce (pred rukojeti). Vic jsem jej uz nezkoumala; co mi vadi, jsem uz asi psala – podle mne je nevyhovujici matrace (mekka) a draty v korbicce vevnitr (ale maji to i jine). A pak taska na kocarek, nema moc kapsicek a prijde mi mensi. – Ale oboje se da resit, proto ve vyberu nehralo roli. Dulezite je, ze ma vetsi korbicku na zimu a ze se nam vesel do tridveraka do kufru (Seat Ibiza, strasili nas, ze tam nic nepujde; po sejmuti 2 kolecek, korba bude muset jezdit na sedadle spolujezdce), coz bylo hlavni kriterium – vetsi vana, skladny do kufru, do maleho vytahu, nafukovaci kolecka, neprofukova korba na zimu, nejlepe i vetsi (vyssi) sportak, jako bonus prehazovaci po smeru/proti smeru – na tom jsem netrvala.

joann
Povídálka 33 příspěvků 01.10.12 09:01

Ahojte baby, tak kocik uz mame doma.Je prekrasny, lahucky, no som z neho prijemne prekvapena.Bol kupovany uz z druhej ruky, ale je ako novy. Chcem sa opytat, co ste davali este do vanicky, lebo ta podlozka sa mi zda tvrda :think:
Pridam aj fotku ;)

joann
Povídálka 33 příspěvků 01.10.12 09:16

@makakela
ahoj, vyssie som uz dala jeden prispevok a chcem sa opytat, mala si este nieco vo vanicke? Mne sa zda to lezanie makke a tvrde :think:

makakela
Echt Kelišová 7856 příspěvků 01.10.12 19:51
@joann píše:
@makakela
ahoj, vyssie som uz dala jeden prispevok a chcem sa opytat, mala si este nieco vo vanicke? Mne sa zda to lezanie makke a tvrde :think:

super, krásná barvička. Když byl Romišek malinkej tak tam měl zavinovačku a pak už jen tenší deku

1980Martina
Kecalka 104 příspěvků 02.10.12 19:51

Ahoj já mam také kočárek twinx a jsem moooc spokojená. Je prostorný a lehoučký, jen doporučuji.

Markul
Zasloužilá kecalka 905 příspěvků 04.10.12 09:43
@joann píše:
Ahojte baby, tak kocik uz mame doma.Je prekrasny, lahucky, no som z neho prijemne prekvapena.Bol kupovany uz z druhej ruky, ale je ako novy. Chcem sa opytat, co ste davali este do vanicky, lebo ta podlozka sa mi zda tvrda :think:
Pridam aj fotku ;)

Krásný vzor :palec: Já dávala chvíli složenou deku a pak už jenom plínečku 8) ;)

1980Martina
Kecalka 104 příspěvků 04.10.12 18:19

Ahoj já mam dvouměsíčního chlapečka a dávám mu tam složenou deku.

kockodan
Povídálka 35 příspěvků 13.02.13 13:40

Tak hlasim cerstvou zkusenost, bohuzel negativni. Asi po 6té vyjizdce mi praskl podvozek, v miste nad prednim koleckem, kde je sroubovany spooj mezi kovovou konstrukci kocarku a plastem. Ani nevim, jak, zadne psi kusy jsem s ni nedelala.

1980Martina
Kecalka 104 příspěvků 13.02.13 14:33

Tak já už s nim jezdím 6 měsíc a super. Žádné problémy s nim nemáme a je fakt super. Jenom doporučuji.

8  11.03.13 12:35

Tak reklamace dopadla dobre, sice pani (od dovozce, ne od prodejce) v telefonu nebyla vubec prijemna (prodejce nevyplnit nejake udaje pri reklamaci, pani na mne hned spustila), podvozek byl vymenen. Ovsem kocarek zanasi silne doleva…
Puvodne to delal take, ale mnohem mene, nyni s novym podvozkem je skoro neovladatelny. Musi se vyvinou maximalni sila, coz neni na normalni jezdeni.
Premyslim o nove reklamaci – respektive vraceni kocarku.
Nevi nekdo, cim by to mohlo byt? Zkousela jsem ruzne aretovat/nearetovat kolecka, opravdu peclive, aby byla rovne, nepomaha. (mam problemy s nickem, totozny uzivatel jako kockodan)

kikinka7550
Echt Kelišová 8115 příspěvků 12.03.13 20:42
@8 píše:
Tak reklamace dopadla dobre, sice pani (od dovozce, ne od prodejce) v telefonu nebyla vubec prijemna (prodejce nevyplnit nejake udaje pri reklamaci, pani na mne hned spustila), podvozek byl vymenen. Ovsem kocarek zanasi silne doleva…
Puvodne to delal take, ale mnohem mene, nyni s novym podvozkem je skoro neovladatelny. Musi se vyvinou maximalni sila, coz neni na normalni jezdeni.
Premyslim o nove reklamaci – respektive vraceni kocarku.
Nevi nekdo, cim by to mohlo byt? Zkousela jsem ruzne aretovat/nearetovat kolecka, opravdu peclive, aby byla rovne, nepomaha. (mam problemy s nickem, totozny uzivatel jako kockodan)

nemůže to být špatně dofouklýma kolama? :think: já mám kočárek 8 měsíců a nedělá mi to

1980Martina
Kecalka 104 příspěvků 12.03.13 21:47

Já mám kočárek též 8 měsíců a naprosto v pohodě a v pořádku.

kockodan
Povídálka 35 příspěvků 13.03.13 09:01
@kikinka7550 píše:
nemůže to být špatně dofouklýma kolama? :think: já mám kočárek 8 měsíců a nedělá mi to

pPrave nad tim premyslim, ale nepoznam to. Vsechna kolecka mi prijdou stejne nafoukla. Napada mne akorat, ze by byla malo, ale to nepoznam. Duse se mi zdaji nafoukle, nevim, zda je to moc nebo malo nebo akorat. Nemohla bys prosim vyhledove hodit foto kolecek?

soleile
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 23.09.13 09:54

Ahoj:)
Chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti, zda se do sporťáku vleze fusak?
Na léto jsme měli už golfky, parádní, jenže na zimu to není. Ve sněhu bych s tím asi nepochodila a hlavně už teď tam šíleně táhne ze všech stran, i s nánožníkem.
Tak jsem vytáhla sporťák a včera do něho malou usadila. Měla zimní bundu a seděla a myslím že se tam ten fusak nemůže vlízt :nevim: Ale zase nikdy jsem neviděla fusak ve sporťáku, takže vlastně ani nevím jak to tam je usazený ten fusak. No každopádně bych byla ráda, jestli mě někdo napíšete, pokud budete vědět i značku tak budu úplně nejradši :dance:
Mám vyhlídnutej emitex, ale nehodlám dát 1000 a nevědět jestli se to tam nakonec vejde..
Díky moc

Sibyla0
Neúnavná pisatelka 17099 příspěvků 23.09.13 10:07

@soleile Mám emitex combi a vešel se i do sporťáku a i do golfek (Chicco multiway) na letošní zimu mám jen ty golfky, mají větší kola, nemají žádný „blatníčky“ a zaaretovaný jezdí i ve sněhu dobře.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist