Účinky antidepresiv

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 19 Další »

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 24.05.12 09:16
@Jarczek píše:
Jak dlouho uzivas ty AD co ti nedelaji dobre??…treba to jeste zabere a bude lip ne??..neztracej nadeji.Me bylo vcera taky strasne celej den neco bylo ve vzduchu..spousta lidi psala že jim vcera bylo strasne..

beru asentru 50mg a dnes je to přesně 7týdnů :roll: k tomu mi přijde, že z nich mám nízký tlak, protože včera jsem nejspíš zkolabovala právě díky němu

Jarczek  24.05.12 09:25

Ou tak to je na prd…ja beru Olwexyi 14 dni a čekam kdy to najede ale ted kdyz to tak ctu tak je hodne malo lidi ktery pocitili ulevu po tech 3 az 6 tydnech jak se vsude uvadi a co ti rkaji doktori tak nevim doufam ze budu mezi tema vyvolenejma a najede mi to protoze uz jsem z toho hotovej..snazim se chodit na prochazky jak duchodce protoze furt se jen valim a cekam kdy to zabere ale vcera jsem chytnul v pulce prochazky zachvat paniky tak jsem to sice rozdejchal pak jsem se spraskoval lexaurinem a do vecera jsem byl hotovka…

Jarczek  24.05.12 09:27

Navic uz jsem myslel ze neprijemny priznaky odezneli a od vcerejska me začina behat mráz po celem tele zveda mi to chlupy dela mi to husi kuzi a takovy neprijemny vyboje proste…a mravenceni v leve noze..takze clovek opravdu zacina bejt zoufalej protoze po uzivani AD se stav jeste horší…

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 24.05.12 09:28
@Jarczek píše:
Ou tak to je na prd…ja beru Olwexyi 14 dni a čekam kdy to najede ale ted kdyz to tak ctu tak je hodne malo lidi ktery pocitili ulevu po tech 3 az 6 tydnech jak se vsude uvadi a co ti rkaji doktori tak nevim doufam ze budu mezi tema vyvolenejma a najede mi to protoze uz jsem z toho hotovej..snazim se chodit na prochazky jak duchodce protoze furt se jen valim a cekam kdy to zabere ale vcera jsem chytnul v pulce prochazky zachvat paniky tak jsem to sice rozdejchal pak jsem se spraskoval lexaurinem a do vecera jsem byl hotovka…

no mě psychiatrička řekla, že pokud mi to nezabere do toho příštího týdne, že mi je bude muset změnit, já se ale strašně bojím zase toho začátku, sice říkala, že ty začátky když se přechází nejsou tak strašné ale stejně se bojím, mě chytl záchvat paniky min. týden takže u mě fakt tyhle ADečka asi fakt nezabírají, včera mi dokonce obvoďačka řekla, že ta Asentra patří k těm nejslabším a že málo komu AD na poprvé zaberou :roll: tím tě nechci strašit, třeba to tvůj případ vůbec nebude

Jarczek  24.05.12 09:33

Jo slysel jsem ze ta Asentra je slaba ze se dava i detem takze asi mas pravdu.No ja jsem se dostal do ruk nejvetsim kapacitam v psychiatrii k dr prof. Praškovi a jeho kolegyni a ty mi po konzultaci nasadili tu Olwexii ze je to novinka a prej v dnesni dobe nejlepsi AD a jsou presne na muj typ poruchy takze ja myslim ze mi sednou protoze kdyz jsem s ni mluvil tak rikala ze ty nezadouci ucinky jsem mel jen asi dva dny silny a pak uz pohoda a to prej kdyz nesedijou prasky tak je po nich zle porad tak snad to bude o.k navic tam za dva tydny nastupuju na 5 tydnu lečbu kde by se mel dat do kupy…na ten tlak jsem si poridil tlakomer digitalni a kontroluju si ho a mam to v pohode…

Jarczek  24.05.12 10:23

Ješte se chci zeptat co rano???…ja se ráno citim jak prejetej nakladakem a to po kazdem probuzeni…vzbudim se asi pul minuty se citim dobre a pak me zacne jakoby tlacit hrudnik ruce a je mi tak divne…jak to pak rozhejbu udelam si caj dam si snidani vezmu leky tak se to rapidne zlepsi ale to rano je brutus…mate to taky??? :roll:

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 24.05.12 10:25
@Jarczek píše:
Ješte se chci zeptat co rano???…ja se ráno citim jak prejetej nakladakem a to po kazdem probuzeni…vzbudim se asi pul minuty se citim dobre a pak me zacne jakoby tlacit hrudnik ruce a je mi tak divne…jak to pak rozhejbu udelam si caj dam si snidani vezmu leky tak se to rapidne zlepsi ale to rano je brutus…mate to taky??? :roll:

jj já to mám také tak, jinak ted me opet prepadla panika, tak jsem si zavolala dr. a ode dneska budu brat neco silnejsiho tak snad uz budu ok

Jarczek  24.05.12 10:36

Tak se drž a věř tomu že ted ti to zabere..neřeš ze nekomu to sedne az na podruhe napotreti na to se vykašli proste ted ti daji leky ktery ti 100 procentne pomuzou.Zkus se ji zeptat na AD Olwexya at ti rekne svuj nazor..mam 75mg to je stredni davka jeste jsou slabsi a nebo 150mg a jsem s nema spokojenej..ne proto ze bych citil ze je mi lip protoze jeste nenajely ale ty vedlejsi ucinky jsem diky lexaurinu ve slabejch davkach docela v pohode zvladnul..dulezite je nebrat AD na lačno a hodne pit jinak boli hlava ale da se rict ze blbe mi bylo jen prvni dva dny…a drž se bude lip!!!!!…TERAZ TO VÝÝÝDE!!!! :potlesk:

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 24.05.12 10:38
@Jarczek píše:
Tak se drž a věř tomu že ted ti to zabere..neřeš ze nekomu to sedne az na podruhe napotreti na to se vykašli proste ted ti daji leky ktery ti 100 procentne pomuzou.Zkus se ji zeptat na AD Olwexya at ti rekne svuj nazor..mam 75mg to je stredni davka jeste jsou slabsi a nebo 150mg a jsem s nema spokojenej..ne proto ze bych citil ze je mi lip protoze jeste nenajely ale ty vedlejsi ucinky jsem diky lexaurinu ve slabejch davkach docela v pohode zvladnul..dulezite je nebrat AD na lačno a hodne pit jinak boli hlava ale da se rict ze blbe mi bylo jen prvni dva dny…a drž se bude lip!!!!!…TERAZ TO VÝÝÝDE!!!! :potlesk:

díky no uz by bylo opravdu na case

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 24.05.12 10:46

a jak casto beres ten lexaurin? me ted dr. rekla, ze kdyz mi je tak blbe ze mam brat dva prijde mi to docela dost :nevim:

Jarczek  24.05.12 20:18

Dnes první den kdy mi bylo dobře.Projel jsem se autem dal jsem si krátkou navštevu přátel a nakonec jako bonus jsem si dal rychlej nakup v Bille a pohoda takze si dávam za dnešek pět modrých bludištáků..:D:D :potlesk:

Jarczek  24.05.12 20:20

Lexaurin beru tak rano pulku pak pres den odpoledne ctvrtku kdyz jdu ven a vecer pulku pred spanim…no a kdyz mi je zle tak vzdycky pulku celej jsem si nedal nikdy ale zalezi jakej mas…jsou 1.5 mg a 3mg ja si nechavam psat ten silnej abych mohl brat po pulce a dyl mi to baleni vydrzi takze ta pulka je jako celej ten slabší…takze zalezi jakej maš..ruzovej nebo bilej…ruzovej je silnejsi

Jarczek  24.05.12 20:22

a jestli mas ten 1.5 tak si muzes vzit dva a je to jak kdybych si ja vzal jeden ten silnej takze uplne v pohode..u toho lexaurinu se vubec neboj..myslim si ze je nejlepsi nez nejaky neuroly atd atd…je to moje pojistka mam ho porad u sebe a vzdy zabere do 15cti minut kdyz je zle a pak jsem jak kdyby mi nic nebylo…krasne odbourava uzkost

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 25.05.12 07:45
@Jarczek píše:
a jestli mas ten 1.5 tak si muzes vzit dva a je to jak kdybych si ja vzal jeden ten silnej takze uplne v pohode..u toho lexaurinu se vubec neboj..myslim si ze je nejlepsi nez nejaky neuroly atd atd…je to moje pojistka mam ho porad u sebe a vzdy zabere do 15cti minut kdyz je zle a pak jsem jak kdyby mi nic nebylo…krasne odbourava uzkost

já mám ten růžovej, takže ten silnej, mě doktorka řekla, brát jeden celej ráno a večer a to mi přijde docela hodně, tak beru jen půlku, ráno, večer ho většinou nepotřebuji, protože večer mi bývá nejlépe z celého dne. Jinak od včera mám cipralex nevím zda jsem to sem psala, ale musela mi je dr. změnit, tak snad už tyhle zaberou a sednou mi

marinka5
Echt Kelišová 8543 příspěvků 25.05.12 09:27

tak dnes je mi opět opravdu šíleně, říkám si, že už snad umřu :,(

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 19 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Darujte dětem zdraví a zábavu

Každý rodič ví, jak by měl vypadat správný dětský jídelníček. Samozřejmě by měl obsahovat hodně ovoce, zeleniny, mléčných a celozrnných výrobků. Dodržovat tyto zásady v praxi ale někdy není tak úplně jednoduché... číst dále >

TOPlist