ucpané prso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  17.10.02 13:40
ucpané prso

Dobrý den,

mojí ženě se dnes v noci nějak „ucpalo“ prso. Přestože je nalité a ženu bolí, tak z něj malá nic nevycucne.

Poradíte někdo, co s tím?

díky

Alnagon

Reklama

Reklama

Reakce:

Šárka
Kecalka 418 příspěvků 17.10.02 20:51
ucpané prso

1. dát na bolavé a nalité prso teplý obklad, popřípadě chvíli sprchovat teplou vodou

2. jemně masírovat od kraje směrem ke dvorci

3. zkusit odsát trochu mléka ručně nebo pomocí odsávačky

4. i nadále k bolavému prsu přikládat miminko

Anonymni  18.10.02 08:59
ucpané prso

Díky za radu,

donutil jsem jí zajít k doktorovi a ten jí zácpu rozehnal antibiotikama, takze v tomhle ohledu je to lepší, ale je teď chudinka nějaká nemocná, nejspíš to souvisí.

Anonymni  20.11.02 20:47
ucpané prso

Myslím si, že by kromě masáže, odstříkání a teplých obkladů pomohly teplé obklady z meduňky lékařské (louhovat 20 min.)

Eva

mončičak86
Kecalka 191 příspěvků 14.08.12 16:40

Ja jsem měla taky ucpane prso a pomohli teple obklady. jestli nic nepomuže zkuste zajit za doktorkou ta vam pomuže.

jutinka
Kecalka 379 příspěvků 14.08.12 17:49

Mně okamžitě uleví odsávačka… odsaju cca 100ml někdy i 150 - do úlevy a je to v poho.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Na co se zaměřit při pořizování výbavičky?

Termín porodu se pomalu blíží a vy už začínáte pomalu nakupovat výbavičku?... číst dále >

Průvodce dětským táborem: Jak sbalit a překonat stýskání

Tábory jsou místem, kde děti zažívají ta nejlepší dobrodružství. Jsou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Na ulici je poznáte stěží, 7 typů singles: od mamánků po samožery

Nezadaného muže s jistotou na ulici nepoznáte. Špinavé boty mohou mít... číst dále >

Reklama