Ucpaný záchod :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 14.01.06 23:12
Ucpaný záchod :-)

Doufám, že tu ještě někdo je a odpoví :lol:
Trošku nezvyklej dotaz, ale ucpal se mi hajzlík, jsem sama doma a nevím co s ním, zkoušela jsem zvon-nic, už jsem tam i strkala ruku (v rukavici :lol: ) taky nic, tak co poradíte? Jsem už zoufalá :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

KatM
Kecalka 273 příspěvků 14.01.06 23:24

Ne že bych byla odborník, ale taky se mi stávají podobné věci a chlap v nedohlednu :-)
Zkus se podívat, jestli doma nemáte pero na protahování odpadů – vypadá to jako hodně dlouhá pružina s kličkou na konci – tu tam strč a chvíli toč.
Případně by šlo ve stavu nejvyšší nouze použít „krtka“ na čištění odpadů (nikdy jsem to nezkoušela) – nasypeš ho odpadu, zaleješ horkou vodou a počkáš půl hodiny. Při troše štěstí se Ti přes špunt prožere.

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 14.01.06 23:38

Díky za radu :lol: To pero jsem nenašla, dalo mi děsnou práci naját vůbec zvon :lol: Toho krtka neznám, co to je? Asi to bude potřeba :lol:

stazka
Kelišová 5509 příspěvků 14.01.06 23:55

ahojky,

krtek je tutovka. chemikalie, ktera rozlozi vse… mam s ni moc dobre zkusenosti :wink:

jinak mene drasticke je najit i neco jineho nez pero, my meli doma takovou umelohmotnou ohybaci tyc, a kdyz se ucpalo, trosku sme to tim prostouchli…

hodne stesti pri zpuchodneni…

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 15.01.06 00:01

Tak já jdu najít něco ohýbatelnýho :lol:
Díky za rady :lol:

stazka
Kelišová 5509 příspěvků 15.01.06 00:06

manzel radi zkusit hadici

Anonymni  15.01.06 08:35

Někdy pomůže i vřelá voda s krystalickou sodou

pajous
Kecalka 382 příspěvků 15.01.06 08:55

Ha,ha to teda máte téma:)
No, myslím že by bylo nejlepší mechanické protažení..Ten krtek je v podstatě hydroxid sodný (někdo říká louh), takže myslím že pro příště by bylo lepší koupit v drogerii přímo ten, je to účinnější. Pozor nešahat na to rukou je to žíravé:)

Pavla

pajous
Kecalka 382 příspěvků 15.01.06 08:56
Anonymní píše:
Někdy pomůže i vřelá voda s krystalickou­ sodou

No o tom bych silně pochybovala…

Pavla

Sany
Ukecaná baba ;) 2115 příspěvků 15.01.06 09:08

Ahoj, nejlepsi je Krtek nam vzdycky zabral takze zadny hadice, spiraly ani zvony doma nemame. Ucpanej zachod u nas neni ojedinela vec :evil: Jinak aspon u nas se najednou Krtek prestal prodavat no nastesti sem zjistila ze se akorat menuje jinak takze ted je to Fredy Special :). Sany.

Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 15.01.06 09:34

Sany, teď koukám, že máte téměř na den po šesti letech narozené děti!!! Jak se tohle dělá???? Můj taťka je takhle se svým bráchou přesně o rok! A brácha je na den stejně (akorát o třicet let :) ) s mamčiným bráchou! :) A legrace je, že ač je dělí těch třicet let, chovají se naprosto stejně a říkají i stejné věty! Něco neuvěřitelnýho, musíme se tomu vždycky smát…

Popilio, jak jsi dopadla? Krtek je fakt dobrej. U záchoda problém nemíváme, snad jen jednou v životě, ale dřez mě už párkrát potrápil. Kombinace krtek a následně zvon je zaručená! :)

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 15.01.06 10:25

Ahoj, tak hajzlík se jakž takž protáhl. Manžel se večer vrátil z futsalu a zkoušel to taky zvonem, ale nešlo to, tak jsme našli tu hadicu (nic jinýho, než hadica od vysavaču nebyla :lol: ale teď už leží v savu :lol: ) teda ještě předtím jsme zkusili manželovu mrskačku z drátků, ale ta byla moc krátká. No a hadica od vysavaču má blbej materiál, tak se pak manžel Nas… a nalil tam Cilit Bang :lol: No a do rána to docela povolilo, už to jde líp. Teda teď manžel trůní na záchodě, tak uvidíme, jak to dopadne :lol:
Ještě dám určitě vědět :lol:

Gabinka
Kelišová 6489 příspěvků 15.01.06 10:44

Mamka kdysi zkoušela i Tiret profesional, ale prej vylila celej a nic.
Nám na všechno (pravidelně čistim odpad i v kuchyni a ve vaně) pomáhá krtek. Nejdřív naliješ cca půl litr (do WC asi víc) vařící vody. Pak 3–4odměrky krtka a asi po půl hodině zas zaliješ vařící vodou. Pozor, ten bordel to okamžitě rozmašíruje a ono to vybublá ap rská ven (teda u WC se to nikdy nestalo, ale u normálního odpadu jo.
No a jinak jeden tip – před ehm velkou potřebou dát trošku toaletního papíru do WC a i při spotřebě pozor, protože někdy to ucpe právě on. Často nám u tohoto problému pomohl kýbl s vodou a to plný aposlat to proudem z výšky.
Jo a Krtka všude nemaj a většinou nebejvá samooblužně, nám ho vždycky vyndavá prodavačka. Je to fakt sajrajt, ale skvělej. A větrat potom, nepířjemně páchne, u nás to většinou dělá manžel. Samozřejmostí je řádně opláchnout
 GaB

Petula_
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 15.01.06 12:18

Ahojky,

na ucpaný záchod a odpady je nejlepší krtek a pokud nezabírá, tak čistý louh zalitý vřelou vodou. To je pak hukot !!! :lol:

Jen na louh pozor, je to žíravina… krtek ho obsahuje taky, ale méně koncentrovaný.

Sany
Ukecaná baba ;) 2115 příspěvků 15.01.06 12:24

Ivik: dobrej postreh :P Jo jo za par dni bude veselo-28.1. mala 1r a 29.1. velka 7l :D A dela se to naprosto nepromyslene, to ze by nakonec mohli mit stejny datum narozeni mi doslo az kdyz mi Dr. vystavil Tehotenskou knizku a vepsal termin porodu 2.2. to sem byla tak ve 2m. Nastesti to nakonec dobre dopadlo ze se nenarodili ve stejny den to sem strasne nechtela. Taky v tom hraje roli to ze starsi se narodila predcasne(27tt)­. Sany.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Napište Ježíškovi, určitě vám odpoví

Santa už nemá šanci. Před devíti lety si však díky celonárodní soutěžní hře české děti určily podobu svého Ježíška a ten je v této podobě provází již šestým rokem v unikátní hře Český Ježíšek odepisuje dětem. Napište mu i vy! číst dále >

TOPlist