Ucpaný záchod :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 14.01.06 23:12
Ucpaný záchod :-)

Doufám, že tu ještě někdo je a odpoví :lol:
Trošku nezvyklej dotaz, ale ucpal se mi hajzlík, jsem sama doma a nevím co s ním, zkoušela jsem zvon-nic, už jsem tam i strkala ruku (v rukavici :lol: ) taky nic, tak co poradíte? Jsem už zoufalá :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

KatM
Kecalka 273 příspěvků 14.01.06 23:24

Ne že bych byla odborník, ale taky se mi stávají podobné věci a chlap v nedohlednu :-)
Zkus se podívat, jestli doma nemáte pero na protahování odpadů – vypadá to jako hodně dlouhá pružina s kličkou na konci – tu tam strč a chvíli toč.
Případně by šlo ve stavu nejvyšší nouze použít „krtka“ na čištění odpadů (nikdy jsem to nezkoušela) – nasypeš ho odpadu, zaleješ horkou vodou a počkáš půl hodiny. Při troše štěstí se Ti přes špunt prožere.

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 14.01.06 23:38

Díky za radu :lol: To pero jsem nenašla, dalo mi děsnou práci naját vůbec zvon :lol: Toho krtka neznám, co to je? Asi to bude potřeba :lol:

stazka
Kelišová 5509 příspěvků 14.01.06 23:55

ahojky,

krtek je tutovka. chemikalie, ktera rozlozi vse… mam s ni moc dobre zkusenosti :wink:

jinak mene drasticke je najit i neco jineho nez pero, my meli doma takovou umelohmotnou ohybaci tyc, a kdyz se ucpalo, trosku sme to tim prostouchli…

hodne stesti pri zpuchodneni…

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 15.01.06 00:01

Tak já jdu najít něco ohýbatelnýho :lol:
Díky za rady :lol:

stazka
Kelišová 5509 příspěvků 15.01.06 00:06

manzel radi zkusit hadici

Anonymni  15.01.06 08:35

Někdy pomůže i vřelá voda s krystalickou sodou

pajous
Kecalka 382 příspěvků 15.01.06 08:55

Ha,ha to teda máte téma:)
No, myslím že by bylo nejlepší mechanické protažení..Ten krtek je v podstatě hydroxid sodný (někdo říká louh), takže myslím že pro příště by bylo lepší koupit v drogerii přímo ten, je to účinnější. Pozor nešahat na to rukou je to žíravé:)

Pavla

pajous
Kecalka 382 příspěvků 15.01.06 08:56
Anonymní píše:
Někdy pomůže i vřelá voda s krystalickou­ sodou

No o tom bych silně pochybovala…

Pavla

Sany
Ukecaná baba ;) 2115 příspěvků 15.01.06 09:08

Ahoj, nejlepsi je Krtek nam vzdycky zabral takze zadny hadice, spiraly ani zvony doma nemame. Ucpanej zachod u nas neni ojedinela vec :evil: Jinak aspon u nas se najednou Krtek prestal prodavat no nastesti sem zjistila ze se akorat menuje jinak takze ted je to Fredy Special :). Sany.

Ivik4
Závislačka 3152 příspěvků 15.01.06 09:34

Sany, teď koukám, že máte téměř na den po šesti letech narozené děti!!! Jak se tohle dělá???? Můj taťka je takhle se svým bráchou přesně o rok! A brácha je na den stejně (akorát o třicet let :) ) s mamčiným bráchou! :) A legrace je, že ač je dělí těch třicet let, chovají se naprosto stejně a říkají i stejné věty! Něco neuvěřitelnýho, musíme se tomu vždycky smát…

Popilio, jak jsi dopadla? Krtek je fakt dobrej. U záchoda problém nemíváme, snad jen jednou v životě, ale dřez mě už párkrát potrápil. Kombinace krtek a následně zvon je zaručená! :)

Popilio
Zasloužilá kecalka 551 příspěvků 15.01.06 10:25

Ahoj, tak hajzlík se jakž takž protáhl. Manžel se večer vrátil z futsalu a zkoušel to taky zvonem, ale nešlo to, tak jsme našli tu hadicu (nic jinýho, než hadica od vysavaču nebyla :lol: ale teď už leží v savu :lol: ) teda ještě předtím jsme zkusili manželovu mrskačku z drátků, ale ta byla moc krátká. No a hadica od vysavaču má blbej materiál, tak se pak manžel Nas… a nalil tam Cilit Bang :lol: No a do rána to docela povolilo, už to jde líp. Teda teď manžel trůní na záchodě, tak uvidíme, jak to dopadne :lol:
Ještě dám určitě vědět :lol:

Gabinka
Kelišová 6489 příspěvků 15.01.06 10:44

Mamka kdysi zkoušela i Tiret profesional, ale prej vylila celej a nic.
Nám na všechno (pravidelně čistim odpad i v kuchyni a ve vaně) pomáhá krtek. Nejdřív naliješ cca půl litr (do WC asi víc) vařící vody. Pak 3–4odměrky krtka a asi po půl hodině zas zaliješ vařící vodou. Pozor, ten bordel to okamžitě rozmašíruje a ono to vybublá ap rská ven (teda u WC se to nikdy nestalo, ale u normálního odpadu jo.
No a jinak jeden tip – před ehm velkou potřebou dát trošku toaletního papíru do WC a i při spotřebě pozor, protože někdy to ucpe právě on. Často nám u tohoto problému pomohl kýbl s vodou a to plný aposlat to proudem z výšky.
Jo a Krtka všude nemaj a většinou nebejvá samooblužně, nám ho vždycky vyndavá prodavačka. Je to fakt sajrajt, ale skvělej. A větrat potom, nepířjemně páchne, u nás to většinou dělá manžel. Samozřejmostí je řádně opláchnout
 GaB

Petula_
Zasloužilá kecalka 868 příspěvků 15.01.06 12:18

Ahojky,

na ucpaný záchod a odpady je nejlepší krtek a pokud nezabírá, tak čistý louh zalitý vřelou vodou. To je pak hukot !!! :lol:

Jen na louh pozor, je to žíravina… krtek ho obsahuje taky, ale méně koncentrovaný.

Sany
Ukecaná baba ;) 2115 příspěvků 15.01.06 12:24

Ivik: dobrej postreh :P Jo jo za par dni bude veselo-28.1. mala 1r a 29.1. velka 7l :D A dela se to naprosto nepromyslene, to ze by nakonec mohli mit stejny datum narozeni mi doslo az kdyz mi Dr. vystavil Tehotenskou knizku a vepsal termin porodu 2.2. to sem byla tak ve 2m. Nastesti to nakonec dobre dopadlo ze se nenarodili ve stejny den to sem strasne nechtela. Taky v tom hraje roli to ze starsi se narodila predcasne(27tt)­. Sany.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední články

Isomaltulosa – novinka v dětské výživě

Při zadání krkolomného výrazu isomaltulosa do internetového vyhledávače se zobrazí jen několik vysvětlujících odkazů. V mnoha případech se jedná o moderní webové portály, propagující produkty té nejvyšší kvality. číst dále >

Jak své miminko nejlépe ochránit před zimou?

Zimní měsíce jsou časem, kdy každá správná maminka přemýšlí, jak své miminko co nejlépe ochránit před mrazem. Přestože se své nejmenší snažíme zachumlat do teplých oblečků a čepic, častokrát se sami sebe ptáme, zdali to opravdu stačí. číst dále >

TOPlist