Umělé řasy

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kuba123
Kecalka 275 příspěvků 14.01.11 07:48
umělé řasy

chtěla bych se zeptat jestli někdo používáte umělé řasy a jak jste s nimi spokojené?já mám svoje hodně kraťunké a rovné.můžu mít sebelepší řasenku,ale nepomůže,tak bych chtěla vyzkoušet ty umělé.prý jsou i nějaké co vydrží delší dobu a nemusí se každé ráno lepit znovu.používáte raději trsy nebo ty celkové?poraďte prosím i konkrétní typ a kde se dá koupit,mám strach z toho aby mi někde neopadly :oops: a nebyl pořádný trapas.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:

Kacenka88
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 14.01.11 08:15

Ahojky jestli můžu doporučit tak zkus metodu lepení řasa na řasu…sice první aplikace stojí trochu víc ale vydrží to 3 týdny do dalšího doplnění..sama je dělám i nosím a je to super, nemusíš už vůbec používat řasenku :-)

Anonymní  14.01.11 08:17

Kacenko88 jé a kolik to stojí ty řasy, to musí být super, si denně nemalovat :pankac:

Kuba123
Kecalka 275 příspěvků 14.01.11 08:24

jeee,to by mě taky zajímalo jaká je cena,to by bylo super

Tatuanka
Povídálka 16 příspěvků 14.01.11 08:28

Ahoj Kačenko,
tak jsem si hned početla něco o lepení řas a jsem také z Ostravy. Můžu se zeptat, kolik by mě to stálo, kdybych se Ti svěřila do rukou? :-) Díky.

Ewule0712
Závislačka 3536 příspěvků 14.01.11 08:30

Je to super, už na ně chodím víc jak půl roku! První aplikace mě stála 1700,– a doplnění stojí v rozmezí od 300–700,– podle toho kolik vám jich do příště vypadne, chodím po 3 týdnech, jsem zrzka a svoje řasy mám neviditelné a takhle ráno vstanu a jsem pořád jako nalíčená. Super, doporučuju!

veri29
Kecalka 107 příspěvků 14.01.11 08:43

Moje sefova si je nechavala delat cca pred rokem. Prvni aplikace ji stala 5tis, doplneni cca 2tis. Prvni doplneni bylo ok, ale pak ji to vypadavalo a celkove to vubec nevypadalo hezky, Nakonec si to nechala sundat. Ale rekla bych, ze zalezi kde a kdo to aplikuje… Na vystave / kosmetika, manikura, pedikura/ nam pani u stanku jedne renomovane firmy ukazovala jejich modelku a postup aplikace a bylo to uplne o nicem jinem. Tak bych asi hledala nekoho, kdo ma fakt praxi a klientelu. Jinak souhlasim, pokud jsou rasy udelane pekne, vypada to dost luxusne :palec:

bedru
Kelišová 5597 příspěvků 14.01.11 08:49

řekla bych, že je nutno dodat, že se lepí jen horní řasy a je nutné o ně pečovat, rozhodně, když v noci zaboříš obličej do polštáře, tak ráno najdeš řasy na polštáři, né teda všechny, ale ono stačí , když ti vypadá víc řas v jednom místě a už jde poznat díra, zvlášt pokud máš své krátké a světlé. žádné protírání očí a voděodolné taky nejsou, teda aspon ty, které jsem měla já, takže aby jich vydrželo co nejvíc ty 3 týdny, tak jsem je nenamáčela vodou

jinak ten první týden, to vypadalo pěkně, než začaly padat, nosila jsem je půl roku, pak jsem přestala, začaly mi po doplnění natékat víčka

alca a danik
Extra třída :D 13490 příspěvků 14.01.11 09:04

já měla cca třičtvrtě roku Diamond lashes. Vřele doporučuji, je to nádherné, i když se zrovna doma nechcete nějak extra líčit, prostě řasy jsou jak na mrkací panence…první lepení mně stálo 3500,–kč, ale fakt super. nicméně doporučuji „jen“ opravdu kvalitní vizážistku-kosmetičku apod. Řasy se dají u neprofesionálů také krásně zničit. Já měla bohužel tu smůlu, že po půl roce mi po každé aplikaci začínali rudnout víčka a časem i otékat oči :-( …bylo mi řečeno, že se to může stát, že po nějaké době na to oči začnou reagovat jako na alergickou reakci. Takže řasy musely pryč…tímto ale nechci odrazovat, mam spoustu známých, které je mají hodně dlouho a takové problémy nemají…já mam bohužel smůlu a hrozně mi to mrzí, protože ty řasy jsou opravdu krásné…

přikládám foto, jak jsem vypadla po posledních aplikacích cca 2hý den

tímto nechci od DL zrazovat, pouze chci napsat,m, že já jsem bohužel asi jedna z milionu, kterým řasy vadili…po nějaké době,ne hned… :cry:

Kuba123
Kecalka 275 příspěvků 14.01.11 09:11

Alčo,řasky jsi měla opravdu nádherné.škoda,že jsi měla problémy a musela je sundat.přesně takové bych si představovala,ale ta cena…Hm,teď to nejde,budu se muset spokojit s těmi obyčejnými.napište mi prosím někdo zkušenosti i s těmi kupovanými,je mi to jasné,že ta kvalita tam bude úplně jiná,ale co se dá dělat :-(

Wiolla
Echt Kelišová 7880 příspěvků 14.01.11 10:13

Já sice nemám řasy úplně kraťounké (řekla bych že normální), ale mám je rovné, takže to při pohledu ze předu vypadá, že žádné nemám. :roll: Chodím na „trvalou na řasy“, kdy ti je natočí/zvednou nahoru. Vydrží to 3 měsíce, stojí mě to cca 600 Kč a vypadá to v podstatě tak, jak u Alči na fotce.

Kacenka88
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 14.01.11 10:17

Já jsem taky z Ostravy, první aplikace stojí 2000 a doplnění co 3 týdny 300…
Jak tady píše Alča určitě se může objevit alergie ale u mých klientek se mi to stalo pouze dvakrát a to po delším užívání, že jim trochu natekla víčka ale horní. U druhé klientky které se to stalo jsem použila nové lepidlo na citlivé oči a problém byl pryč :-)
S řasama se fakt dá dělat skoro všechno, na dovolené jsem se potápěla, splachovaly mě vlny a řasy držely…Mám různé délky i barvy, takže je možnost i namelírování­..dále mám také samozřejmě kamínky, za ty si neúčtuju nic navíc…Pokud byste něktreá chtěla tak řekněte mail a já vám pošlu nějaké fotky mých klientek :-)

Kacenka88
Ukecaná baba ;) 2067 příspěvků 14.01.11 10:19

Jo a ještě jsem chtěla napsat, každá správná kosmetička která dělá tohle prodlužování řas vám měla říct že po půl roce by se měla udělat pauza min. na 3 měsíce aby se právě alergie nevytvořila!!!

Mé dvě klientky je bohužel nosí roky a nechtějí se jich vzdát a teď když mám to lepidlo na citlivé oči tak už vůbec :D

Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46114 příspěvků 14.01.11 10:49

Ahoj.Jo umělé řasy jsou skvělé pokud spíte nehybně na zádech,nemnute si nikdy oči a prostě jste jak socha :nevim:
Já sem opak.Spim jako člověk ve všech polohách,občas si oko promnu,sprchuju si i obličej a občas pláču,takže pro mě naprosto vyhozené peníze a řasy vydrží jen týden. :nevim:
Lepší je investice do řasenky za cenu alespon 1500 a řasy má i ten kdo nemá :lol:

Ewule0712
Závislačka 3536 příspěvků 14.01.11 10:56

Naučila jsem se s řasama žít, myslím s těmi umělými, lepenými řasa na řasu, ono se mi to fakt vyplatí. Do postele jdu jak nalíčená, ráno vstanu a vypadám jak člověk :lol:
Ale ty klasické umělé, co se lepí-nevím, nevím, myslím, že vypadají moc uměle, moc pravidelně a musí být opravdu dobře nalepení, jinak vypadá oko jak opuchlé. Možná ty trsy by byly lepší, nevím, nezkoušela jsem.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

TOPlist