Únava v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  06.05.03 13:41
únava v těhotenství

Ahoj holky, jsem asi v 5tt, zatím nemám žádné nevolnosti, ani jiné potíže, ale trápí mě obrovská únava, jsem schopná jít spát v 6 hodin večer a spát až do rána.Dříve mi stačilo v noci tak 5 hodin spánku. Máte někdo podobný problém a myslíte, že je to normální?

Díky moc za vaše odpovědi,

Míša

Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martie
Nováček 7 příspěvků 06.05.03 14:01
únava v těhotenství

Ahojky. Neboj, určitě je to normální, jinak by nás nenormálních byla spousta :o). Já jsem teď v 17tt a ještě donedávna jsem poměrně pravidelně usínala ještě před koncem večerních zpráv a spala jsem si spokojeně 12 hodin. Teprve poslední necelé dva týdny vydržím být vzhůru i do půlnoci, ale potom jsem celý den hrozně utahaná. Takže si myslím, že si klidně spi a spi …kdyby tvůj organismus tolik odpočinku nepotřeboval, tak by si o něj asi neřekl. Co nejvíc pohody přeje martie.

Sykorka
Kecalka 150 příspěvků 07.05.03 08:06
únava v těhotenství

Ahojky!

Vůbec si z únavy nedělej starosti - já musím spát minimálně 10 hodin denně (lepší je víc) jinak jsem totálně nepoužitelná. Když spím méně mám podobné pocity jako po proflámované alkoholové noci - hlava bolí, břicho bolí, svaly nefungují - hrůza - tak raději chodím spát se slepicema a jsem v pohodě - prý to časem přejde, takže už se těším …

Sýkorka 13tt

adria
Kecalka 197 příspěvků 28.11.11 15:15

AHA :mrgreen: tak to já jsem teda v 5tt a začalo to taky…od 13h jsem ospalejší a ospalejší :) až nevydržim..a to sem dřív byla nespavec… a noční ptáki :) to se teda mám na co těšit :) jestli to bude horší a horší :) ve středu jdu k dr. tak uvidím, jestli něco uvidíme :srdce:

kopretinda
Povídálka 47 příspěvků 12.01.12 10:46
unáva..

ČAUKI holky no ja jsem na tom uplně stejně taky jsem toho dost vydržela a dneska jsme v 6tt a musim se hodně přemáhat jak v práci tak doma abych byla alespon k necemu vubec to nedavam jeste do toho mam nizky tlak vubec nevim jak to prezivat.. manžel mi rika pecivalku ale i kdyz to tak nemysli zacina mne to stvat a moje funeni doschodu a pri delsich prochazkach je silene..jinak všem přeji alespon trochu klidné období vždyť je to taková nadhera mít v sobě ten malinký zázrak..krásný den :) :mavam:

Magda 01  29.02.12 08:59
únava..

Ahojte všichni, tak vidím, že jsme na tom všichni stejně :D
Já končím 16tt a pořád bych spala… tak snad se to zlepší, ale nelituju spánku, ještě se navstávám…
Ale je zajímavé, že partner je taky nějaký unavený a klidně vydrží spát semnou i těch 10 hodin :mrgreen: :D

verča11002  21.06.12 19:11

Ahoj holky já končí 7tt a jsem úplně vyřízená, nejsem schopna vydržet do zpráv a to není normální, normálně jsem chodila do postele kolem 10h. večer a než jsem usla trvalo další půl hodiny. Teď ještě ani nezvednu nohy ze země na postel a spím. Momentálně je 7. večer a mě padají už oči. Už by to mohlo přejít jinak neudělám vůbec nic. Jsem do 5h. v práci přijdu domů a můžu jít spát. Hrůza :lol:

Anonymní  21.07.12 16:08
Taky jsem unavená....

Tak já jsem ve 12tt a musím říct, že je to se mnou katastrofa. Od 7tt bych nejraději jen spala. Ze začátku jsem chodila do práce a trpěla, teď mám 3 týdny prázdniny a jen spím a válím se. Ráno vstávám okolo 10h, přejdu akorát do obyváku na gauč a válím se do oběda, po obědě jsem unavená příšerně ač nic nedělám, tak si jdu na 2 hodiny lehnout a okolo 22 hodiny zas usínám. Snažíme se dát dohromady byt, ale jsem schopná pracovat tak maximálně hodinu děnně, jinak fakt neskutečná únava a to jsem byla samej sport a takovej ten superhyperaktivní člověk, až jsem tim lezla ostatním krkem. Minule mě chytlka depka, že jsem to obrečela, že nejsem ničeho schopná. Doufám, že to někdy přejde. Každopádně mě jen těší, že po prázdninách už do práce nenastoupím.

Niou  14.08.12 07:44
unava

Ahoj, ja jsem 6tt. Jsem silene unavena hned po ranu jak jen vstanu a to mam celkem problem se z postele vyhrabat. Chodim do prace a syn 6 let ma ted prazdniny, v zari zacne skola a ja doufam, ze unava prejde jinak to asi nedam. Kdyz prijdu z prace zaviraji se me oci a nejradej bych spala, ale i kdyz mam treba hlidani pro syna je me ho lito, ze bych cely den prospala a ho by musel nekdo hlidat. Nechci aby se citil kvuli druhemu ditku nejak odstrceny. Tak se premuzu a tak porad dokola. Snad ta unava brzy prejde:o) Hodne sil vsem.

Jannes
Závislačka 4854 příspěvků 13.09.12 15:45

Ahoj,

tak já jsem totálně vyčerpaná. Jsem taky 6 TT a už skoro dva týdny spíš přežívám než žiju. Chodím spát v osm večer, ale stejně celý den jsem totálně utahaná. Starám se o syna ( 16 měsíců ),ale nejsem schopaná se o něj postarat tak jako dřív. Naštěstí doma běhá a hraje si dost sám. Já polehávám jak jen to jde. Navíc mám k tomu nevolnosti a závratě, tak si připadám strašně. Měla jsem to i v prvním těhotenství, ale to jsem chodila do práce a usínala jsem za PC.
No, nějak to musím vydržet. Porod bude horší… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Niou  14.09.12 07:16

Ahojda, tento tyden jsem byla na NT creeningu ( testy me vysly negativne, ale i tak nekterym hodnotam moc nerozumim, )- tak jsem tento tyden v 12tt a musim uznat, ze unava me zacala prechazet. Teda ne uplne, ale uz je urcite lepsi nez driv. Takze holky bude lip:o))) Byla jste uz nektera na NT creeningu???

strejcinka
Povídálka 13 příspěvků 14.09.12 07:53

Ahoj, já teď začínám 24.tt a musím říct, že jsem schopná přijít odpoledne z práce a okamžitě usnout :roll: Dokonce mi ještě ani úplně nezmizely nevolnosti. Přitom v prvním těhotenství jsem byla ve druhým trimestru čilá až moc :mrgreen:
Už se nemůžu dočkat nástupu na MD, připadám si jako zombie… :)

Niou  14.09.12 08:28

Me bylo v prvnim tehotenstvi spatne do konce 6 mesice, ale unavou jsem tak moc netrpela. V tomto tehotenstvi pocatecni velka unava a nevolnosti mam teda taky. Asi to bude uz vekem:o)))

Rhipsalis  08.04.13 18:15
únava

První těhotenství v 28 letech jsem postřehla až s rostoucím břichem, jinak pohoda, žádná únava, žádné zvracení. Teď po 10 letech v 7.tt je to záběr. Spala bych prakticky neustále a z postele bych si došla maximálně tak na záchod a do ledničky. Dělá mi strašné problémy to překonat.

Sarulina27  15.07.13 09:51
Jsem ráda že v tom nejsem sama..

..jsem šíleně unavená už snad od prvního týdne, teď končím 7.tt a je to čímdál horší, když můžu, dám si odpoledne šlofíka, ale mám pocit, že to je pak ještě horší…Naštěstí aspoň netrpím nevolnostma, díkybohu za to, protože jako OSVČ prostě musím makat dokud to jde:P
Ale ta únava mě štve, koupila jsem vitamíny, myslela jsem že pořádné dávky železa pomůžou, ale nic moc teda..Přítel se mi směje že pořád spím, asi ho brzo proplesknu, chlapi vůbec netuší co to je za záhul :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpěv dětí, který vás ohromí

Všichni doma máme nadějné talentované hvězdy, které svým vybroušeným hlasem... číst dále >

Kouzelné Jeseníky: S rodinkou na rozhlednu i do galerie soch pod širým nebem

Léto je perfektním ročním obdobím pro objevování krásných koutů naší... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem nebezpečná tím, že vím, jak vydělat peníze, tvrdí zlodějka Zuzana

Osm měsíců sledoval televizní štáb život několika vězeňkyň ze tří českých... číst dále >

Je lepší být hezká než chytrá, tvrdí odbornice na pocity štěstí

Chlap s bourákem je pro dámy přitažlivější. O obézních lidech ostatní... číst dále >

Reklama