Uni vak na kočárek Emitex

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

admenL
Zasloužilá kecalka 563 příspěvků 27.12.11 15:41
Uni vak na kočárek Emitex

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s tímto vakem(taškou) na kočárek? Hledám nějákou tašku na klasické golfky – Espiro City a nechci žádnou plandavou?
 http://www.emitex.cz/…-kocarek.php

Reakce:

PetkaK  27.12.11 16:49

Mám ho – taky dávám na golfky, a teda nevím jak vypadjí tvoje golfky, já mám EuroCart Lira, a ty spodní ouška od té tašky tam nikam nemůžu piřpnout, takže mi to jakoby plandá, ale ne nějak moc, ono to tak visí okolo té zádové opěrky kočárku a nijak mi to při chůzi nevadí. Více neporadím.

bára2221
Kecalka 326 příspěvků 16.04.12 14:15
deka emitex do kočárku

ahoj holky nemáte některá tuhle http://www.babytip.cz/…bez-vysivky/ deku od emitexu do kočárku (golfek) ?prý to má mít nějaké úchyty,chtěla bych se zeptat jaké s ní máte zkušenosti?Jestli tuhle nebo bude lepší nějaká obyč deka? :mavam:

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 16.04.12 14:22

Báro, u toho odkazu je i negativní recenze, četla jsi, viz níže:

Anonym, 2.2.2012 10:29

Chtěla jsem pro malou nějakou pěknou a hřejivou dečku, která bude i příjemně měkoučká. Což podle popisu měla tato dečka být… Mým požadavkům úplně nevyhovuje… příště se poohlédne po nějaké (pro mě) lepší…

Deka je moc pěkně nafocená
ale ve skutečnosti není tak hezká. Fleece je zplihlý (přišlo mi jako by byla deka už několikrát praná) a ne moc hezký. Čekala jsem (už podle fotek) něco lepšího. Jsem zklamaná. Ale na druhou stranu musím říct, že funkci to splní a poměr kvalita/cena ujde.

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 16.04.12 14:24

Univak Emitex mám taky – taky „plandá“, ale jinak velká spokojenost.
Jediná její vada na kráse, nemá nahoře zip, jen druk na zapnutí, takže bacha na zvědavce, dá se do ní snadno dostat

bára2221
Kecalka 326 příspěvků 16.04.12 14:33

a to není náhodou ta jak jsem psala já?asi ne co…

Ivana_xxx
Zasloužilá kecalka 668 příspěvků 16.04.12 14:39

Báro ta recenze je u té tvé deky, je přímo v tom odkaze, já ji jen zkopírovala, ať se lépe rozhodneš, snad jsme se pochopily..:))

bára2221
Kecalka 326 příspěvků 16.04.12 14:52

chápu :mrgreen: a dá se teda nějak připnout na kočárek?jde mi hlavně o to ..když koupím obyč dečku,zabalím malýho tak je ve vteřině odkopaný :lol: ..

Žesťovka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 16.04.12 14:57

já ji taky mám tu limetku,jsem teda spokojená,sepraná mi vůbes nepříjde,ten flís je krásně plyšový a malá ji používá od narození do teď(8m) :palec:
Ivana xxx:možná že jsi zrovna měla štěstí na špatný kus,protože já ji můžu jen doporučit :)

Žesťovka
Zasloužilá kecalka 689 příspěvků 16.04.12 14:58
@Žesťovka píše:
já ji taky mám tu limetku,jsem teda spokojená,sepraná mi vůbes nepříjde,ten flís je krásně plyšový a malá ji používá od narození do teď(8m) :palec:
Ivana xxx:možná že jsi zrovna měla štěstí na špatný kus,protože já ji můžu jen doporučit :)

jo a ty úchyty nepoužívám..

Váš příspěvek

TOPlist